niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Studio Fryzur Ula Brzóska

Potrzebuje opinii na temat powyższego salonu? Dokładnie interesują mnie fryzury i upięcia ślubne. Z góry dziękuje za wszelkie informacje!
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Fryzur Ula Brzóska

miałam robioną tama fryzurę na studniówkę i trzymała sie idealnie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Fryzur Ula Brzóska

Dziękuje bardzo za odpowiedź:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Fryzur Ula Brzóska

Niewiem czy na podstawie jednej opinii mozna czegoś konkretnego sie dowiedzieć i juz być pewnym???????
Ja np nie zachwalam tej Pani, robiła mi fryzurę na BARDZO ważną okazję i ... totalna masakra. Jesli masz długie włosy to odrazu odradzam. Ostatnio byłam w Laurze w Piątnicy i fryzurka suuuuper, tam wiedzą co zrobić z długich włosów aby sie trzymały całą noc i jeszcze więcej.
Ale to tylko od Ciebie zależy wybór gdzie pójdziesz na uczesanie, normalne...
Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Fryzur Ula Brzóska

a ja polecam Panią Ulę, chodzę do niej od lat, i na malowanie i na czesanie. Moja mama z resztą też. Zawsze zrobiła mi taki kolor jaki chciałam, uczesanie tak samo, wystarczyło np. pokazać zdjęcie, czy mniej więcej określić fryzurę, i odczytywała to idealnie. Ja nie mam ani strasznie długich włosów, ani grubych, po prostu-normalne, i zawsze upięcie trzymało się tyle ile trzeba, u mojej mamy to nawet 2 dni fryzura się trzymała,nawet po spaniu, ale to już zależy od włosów i od tego jak się tłuczesz w trakcie spania ;D pozdro ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Fryzur Ula Brzóska

Dziękuje za wszelkie opinie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Fryzur Ula Brzóska

Ja rowniez bardzo polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org