poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

Na terenie Łomży zaginął nieduży, czarny, 13-letni kundelek. Zapłacę za informacje, które pomogłyby w jego znalezieniu. Proszę o kontakt na numer 606 475 771 .
Zdjęcie psa: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ce0bb2fe1a767da.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

mam na oddanie malenkiego szczeniaczka miesięcznego Loko,
w razie chęci prosze dzwonić 512092546

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

Podbijam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

Przydałoby się trochę lepsze zdjęcie, najlepiej stojącego psa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

Niestety to jedyne jakie mam. Proszę o pomoc, ważna jest każda informacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

Znalazłem jeszcze takie zdjęcie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/358f815881b20a16.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

Podbijam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

jakieś 4 dni temu kręcił się podobny w okolicach nowego skateprku widać że wystraszony bo się trząsł czarny siwa bródka w obroży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

Chodzi o ten skatepark na strzelnicy, tak? Gdybyś go jeszcze zauważył, pilnie daj znać na 606 475 771 .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

Aha i o której mniej więcej godzinie go widziałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

ok godz 13 30 widziałam takiego na muszli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

W którym konkretnie miejscu na muszli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

esyo, jak czytam ten ostatni twój post to mnie coś w środku skręca!!!!
ten twój pies to klocek , że w jednym miejscu lezy ? pytasz się, w którym konkretnie miejscu na muszli ????? to ja ci odpowiem - stoi sobie na jedenastym schodku licząc od dołu schodów od Zjazdu - dokładnie ci wyjaśniłam ??? jeśli tak to goń na muszlę i zabieraj go

dupek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

Muszla to stosunkowo duże miejsce, konkretniejsza lokalizacja mogłaby coś ułatwić, mógł kręcić się gdzieś u góry, w pobliżu parkingów przy kapucynach (tam coś takiego jest) lub na dole, wtedy mógł pobiec np. w kierunku rzeki. Proszę więc bez zbędnej spiny i podbijam wątek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

więc jeszcze raz piszę bo nie dotarł do ciebie sens moich wypocin, a mianowicie - pies nie klocek, w jednym miejscu nie stoi, podano ci miejsce, gdzie pieska widziano, a twoją sprawą jest ruszyć tyłek i rozejrzeć się po muszli i jej okolicach, hmmm ewentualnie zrobić tak jak teraz, żę siedzisz na dupe i jęczysz z tęsknoty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

Niestety jedyne co mogę zrobić to siedzieć na dupie i jęczeć z tęsknoty, gdyż mieszkam w Warszawie, wszelkie informacje przekazuję więc rodzinie, która jest w Łomży i poszukuje psa.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

Przepraszam za spamowanie, ale jeszcze raz podbijam temat.
Może ktokolwiek ma jakieś informacje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

Parę dni temu widziam psa, nie wiem czy to był ten, w każdym razie był czarny, średniej wielkości, co mnie zaskoczyło był na smyczy (niebieska rączka), ale to pewnie nie ten, bo o tym byś pisał. W każdym razie było to obok Kościoła pw. Miłosierdzia Bożego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

Orzełek a czy ten piesek miał brązowe łapki i pysior umaszczenie bardzo podobne do dobermana np.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

eyso jesteśmy w tym samym położeniu też szukam swojego kundelka codziennie jeżdze chodzę może natrafię na twojego kurde najgorzej że takie kundelki to się w oczy nie rzucają zbytnio ja swojemu zdjełam obrożę czerwoną bo za mała się zrobiła może gdyby ją miał łatwiej było by go znalezć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

możesz wystawić zdjęcie swego pieska żeby było widoczne na forum bo nie umiem wejść w ten link zobacze go to i za nim się porozglądam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

posłuchaj pare dni temu dzwonił do mnie chłopak że chyba mój piesek jest na muszli opisał go że jest taki bardziej czarny i ma siwą obróżkę więc może warto sprawdzić bo to napewno nie mój był

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

czy ten piesek o którym piszesz miał brązowe łapki i pyszczek umaszczenie bardzo podobne do dobermana pytam pinieważ za pierwszym razem jak zginął to właśnie w tamtym miejscu go znależliśmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

to pytanie do orzełek bo nie napisałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

Mój pies widziany był ostatnio w okolicach Przykoszarowej/Sybiraków, jeśli ktoś ma jakieś informacje, proszę o kontakt: 606 475 771

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

czy piesek ma białą końcówkę ogonka?

a po nocy przychodzi dzień
a po burzy spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

Autor: ja23 (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 31-08-12 12:04

Witajcie,od wczoraj na ul. Dwornej od podwórka przy kancelarii adwokackiej kręci się czarny nieduży kundelek, wyje, jest wystraszony. Może ktoś go poszukuje???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaginął stary czarny kundelek (nagroda)

podbijam temat-piesek nie wyglądał na zaniedbanego, wydaje mi się,że ma właściciela

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org