piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gimnazjum..ktore polecacie

Czy mozecie polecić gimnazjum do ktorego mozna wysłac dziecko (chodzi mi o spokojne,bezpieczne..bo jak usłyszałam o niektorych to szok,co tam sie dzieje.
Corka ma srednia 4.5 wiec sama nie wiem co moge jej polecic.A juz niedługo trzeba składac dokumenty.

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

PG 6 - napewno spokojne i elitarne - wyslij tam dziecko

PG 1 - mysle ze dobre no i dobrze wyposazone sportowo


PG 8 - sam chodzilem dawno temu - nic nadzwyczajnego


Kategorycznie odradzam PG 3 !!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

4.5 to zadna rewelacja

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Odradzam PG 3 Stanowczo

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Widac ze dzieciak ma troche pojecia nie musi miec odrazu 5,5

Wogole nie o to chodzi w temacie.


Grey mozna tez rozwazyc PG 10

Inne chyba nie wchodza juz w gre

Chociaz tak jak mowie. PG 6 i bedziesz miala pewnosc ze dziecku nie przyjda zadne glupoty do glowy! Bedzie sie wiecej uczyc ale moze i cos w zyciu osiagnie. Chociaz pewnie to gimnazjum bedzie oblegane.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

A ja uważam, że w 6 oprócz dobrego przygotowania, albo inaczej to dobre przygotowanie otrzymuje się nie kosztem nauki, ale przede wszystkim ogromnego stresu i mobingu, co dla tak młodego człowieka nie wpływa pozytywnie zwłaszcza na jego psychikę. Miałam kontakt z uczniami tej szkoły i wiem, co mówię.
To samo można osiągnąć np. w PG9 bez kosztów ubocznych szkodliwych dla młodego człowieka.
Nauczyciele tam pracujący to wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która bierze pod uwagę potrzeby każdego ucznia i tego zdolnego i słabego. A przede wszystkich jest to Szkoła z misją wychowawczą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

PG 9

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

A co powicie o Gimnazjum Katolickim na ul.Sadowej ?

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Niestety nic ciekawego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Bycmoze o tym mobingu w pg 6 to prawda

A katolickie... to taki wybor raczej rodzica niz dziecko. Rodzic sobie wyobraza ze ksieza i zakonnice to nic sie nie stanie - moze i tak. Jednakze ja niechcialbym na kazdym kroku mowic rozanca :]

PG9 nie wiem - mlodziez sama przyjezdna





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

do Benedykta ->
Chyba sam nie wiesz, co mówisz na temat PG 6. Jeśli dziecko się uczy i ma trochę oleju w głowie oraz samodyscypliny, żeby zmobilizować się do nauki, nie ma żadnego stresu i mobingu. A to, co można osiągnąć w innych szkołach w porównaniu do PG6 widać wyraźnie na przykładzie egzaminu gimnazjalnego i konkursów przedmiotowych...


Grey'owi polecam PG 6 jak najbardziej, a jako alternatywę Katolika albo PG1. Stanowczo odradzam PG2 i PG3.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

PG1 > PG 6

Nie poznasz psychiki swojego dziecka po 3 latach edukacji na Bernatowicza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Tak samo jak i po skończeniu innego gimnazjum. Te 3 lata to okres największych zmian w psychice okresu dojrzewania i chociaż szkoła odgrywa w tym procesie ważną rolę to lepiej dla Twojego dziecka będzie być w bezpiecznej szkole, w której uczy się młodzież wiedząca co w życiu ważne niż wśród patologii społecznych, popalając za szkołą, ale za to "bezstresowo".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

pg1.. fajna szkoła... miła atmosfera i wogle... ;p

- Umiesz liczyć? - spytał.
- Tak - Odpowiedziała zaskoczona.
- Więc licz... na siebie - powiedział i odszedł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Ja uczę się w PG1 i sądzę że gimnazjum ma wysoki poziom, wyniki z egzaminów są dobre a ilość laureatów też chyba nie jest niższa niż na Bernatowicza. Ogólnie o PG6 krążą różne opinie, nie chodzi o sam poziom, ale o to jaka jest młodzież po tym gimnazjum, sama jednak nie chcę wystawiać opinii o tej szkole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

pg 1 najlepsza ! ;DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Tegoroczni laureaci z matematyki: 6 z PG 6 i 1 z PG1, z fizyki: 4 z PG6 i żadnego z PG1. Tak samo pewnie będzie z pozostałych konkursów. A takie "opinie" biorą się stąd, że nauczyciele i uczniowie z innych szkół nie mogą sobie wyobrazić że jest młodzież, która chce się uczyć dla samych siebie i wymyślają sobie, że takie wyniki można osiągnąć tylko terrorem, zastraszaniem albo nie wiem co tam jeszcze sobie wyobrażacie. Nie pomyśleliście że tam idą po prostu zdolne dzieci, które się uczą i pracują, ale z własnej woli? Tak, takie dzieci jeszcze istnieją...

Autorowi tego wątku polecam po prostu porozmawiać z córką i podjąć decyzję, bo w PG6 nie jest łatwo, ale są tego efekty. Jeśli córka chce się uczyć i chce iść na Bernatowicza sama z siebie to jak najbardziej, ale jeśli traktuje szkołę bardziej jako zło konieczne to PG1.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Gimnazjum to gimnazjum.Jak nie w gimnazjum zacznie szaleć to w średniej.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

PG Piątnica, hala sportowa, warunki technicznie najlepsze, a jaka kadra...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Wszystkie aby nie PG1 , zaufaj mi . W PG1 mogą zniszczyć dzieciakowi psychikę . Ja bym dawał piątnice lub bernata .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Zdecydowanie PG 1. Dobry poziom, miła atmosfera. Znam niejedną osobę, która kończyła i jest zadowolona.
A faktem jest,że uczyć się wszędzie trzeba.
Pozdrawiam.

"Anything is possible if you just believe."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Tylko w Piątnicy samorząd dokłada do oświaty 2 mln zł, a w Łomży szkolnictwo to dochodowy biznes, zero dopłat...można na Tym zarabiać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Co wy możecie piredolić o katolu nie chodząc do niego ? Weźcie sie ogranicie , szkoła , może dyrekcja ma swoje pierdolce na punkcie stroju galowego, ale tak to spoko nie ma się czego czepiać :) Szkoła spokojna i przynajmniej jak nie palisz to nie bedziesz palił/ła. Pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

to w Łomzy mamy PG10?! nie wiedzialam hehe

a tak powaznie wydaje mi sie ze najlepsza szkola i to pod kazdym wzgledem to pg1! jest polozone w takiej okolicy ze z wielu miejsc jest tu blisko, konczylam ta szkole nie jest na sile ELITARNA jak ktos okresli pg6, nie wydaje mi sie szostka szkola elitarna...bo uwazam ze to ze ucza sie tam dzieci lekarzy praknikow przedsiebiorcow a tych zdolnych i normalnych jest naprawde nie wielu, nie swiadczy o jej elitarnosci, jakos mnie pg6 nie rpzekonuje, albo kojarzy mi sie z lizusami, albo z rockowcami albo z rozpieszczonymi dzieciakami lekarzy i prawnikow i innych "elitarnych" zawodow.. tak wiec uwazam ze pg 1 jest dobre ma dobrze rozwiniety kompleks sportowy, nauczyciele nie sa zli, szkola nie ma niewiadomo jakiego rygoru, przede wszytskim sa tam naprawde fajne dzieciaki a debile i idiocia zdarza sie wszedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

PG 1 ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Pg 1 :) ucze się tu 3 rok :D i zaluje ze odchodze :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Klemens0 - haha jak nie ma pg 10.!! szkoła podstawowa to jest, ale połączona z gimnazjum które nazwane jest "2".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Borsuk tlusciochu.! a co ty mozesz wiedziec o szkole dla dziecka jak nie masz dziecka i nie jestes dorosły gówniarzu. Wiec sie wcale nie odzywaj co moze byc dobre dla czyjegoś dziecka;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

a ja proponuje PG8, uczylem sie tam 2 lata temu:) bardzo mili nauczyciele i bardzo przyjazna pani dyrektor. jeszcze na plus to hala i mozna tam rozwijac swoje talenty sportowe:) duzo zajec pozalekcyjnych, naprawde szkola warta polecenia :) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

PG !.. ucze sie tu i nie żałujee... ;dd

- Umiesz liczyć? - spytał.
- Tak - Odpowiedziała zaskoczona.
- Więc licz... na siebie - powiedział i odszedł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

PG 6
Sam skończyłem tę szkołę i wcale nikt na nikim się nie wyżywa. Jest na pewno trudniej niż w innych gimnazjach, ale za to uczniowie mają łatwiej na egzaminie gimnazjalnym, co widać po wynikach. Poziom zdecydowanie najlepszy, poza tym dosyć spokojnie.
Jeden warunek: trzeba mieć trochę ambicji i chęci do nauki. Jeszcze jakieś świadectwo z paskiem po podstawówce by sie przydało. Polecam ;)

PG 1
Wielu z moich znajomych tam sie uczyło i jest naprwawdę w porządku. Jeśli wybiera się ktoś tam to lepiej wybrać jakąś lepszą klasę (profilowaną). Poziom jest ok. Na pewno łatwiej niż na bernatowicza, ale menelstwa tutaj za to nie brakuje.

PG 2 i PG 8
W tych szkołach też spokojnie można się uczyć i osiągać dobre wyniki.

Reszty nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

menelstwa? moim zdaniem menelstwo jest w kazdej szkole.. a na bernatowicza tez go nie brakuje... co prawda panow z dlugimi wlosami sluchajacych rocka i wygaldajacych tak ze strach obok nich przejsc, panie rowniez z odmiana - wlosy 1 cm, nie zalicze do menelstwa ale reklamy szkole napewno nie robia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Pg1.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Katol!!! wyrozumiali nauczyciele i wymagające w weekend nie wiesz za co sie za brac ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Ja też nie chce z pg1 odchodzić.. Choć to pierwszy rok.. ;D

- Umiesz liczyć? - spytał.
- Tak - Odpowiedziała zaskoczona.
- Więc licz... na siebie - powiedział i odszedł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Polecam Gimnazjum w piątnicy. żadne w łomży mu nie dorówna. Pełen luz i swoboda. Można jarać trawkę i robic co się chce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Góral masz we łbie nie rozgarnięte, albo sam jarasz przed kompem,prosze nie pisz jak się zaciągasz....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Uczyłem się, w PG1 teraz uczę się w I LO...

Teraz wybrałbym inaczej, poszedłbym do PG 6. Ludzie na poziomie, nie ma chamstwa i patologii (porównuje z PG1). Jest grupa "metali”, ale to kilka góra kilkanaście osób... dziewczyn z jeżem na głowie nie ma, bo nauczyciele na to nie pozwalają... nie ma zielonych, różowych włosów dekoltów do "pasa”, więc dla rodzica córki myślę, że rozwiązanie odpowiednie. Zdanie o tej szkole miałem jak większość (patrz wyżej) informacje z drugiej ręki, które na PG6 i ILO nie zostawiają suchej nitki a tu naprawdę nie jest tak źle.

Jednak myślę, że powinna to być decyzja córki a nie twoja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

bure

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Ja uczyłam się w pg2 (to przy szkole podstawowej nr 10) i absolutnie nie polecam. Skupisko młodych ludzi z blokowisk,w ogóle nie zainteresowanych nauką... Ściągną na dno nie jednego. Chłopcy w bluzach z kapturem, z papierosami pod klatkami, dziewczyny słodkie 13stki,wymalowane jak nie jedna 30stka. Żałosne,szkoda,że szkoła nic nie robi w tym kierunku,by trochę przytemperować tą młodzież....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

PG1, jestem absolwentem tej szkoły i szczerze mówiąc mając drugą szanse wyboru innej szkoły bym nie wybrał. Świetna atmosfera, nauczyciele w porządku, wyrozumiali, choć w każdej szkole są wyjątki. 2 sale gimnastyczne (oddzielnie dla chłopców i dziewcząt), nieźle wyposażone.. Teraz budują basen i będzie modernizacja boiska więc zapowiada się jeszcze lepiej. Wyniki są dobre, jeśli włoży się w edukacje trochę pracy, to proste. Laureatów też nie brakuje. Zdecydowanie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

klemens0 - widać, że nic nie wiesz o Katolickim Gimnazjum ..
Ja obecnie uczę się w tym gimnazjum .
I każdy kto myśli , że jeśli ktoś tam idzie to po to aby zostać księdzem lub zakonnicą to się myli . Modlitwę mówi się tylko na religii jak w każdej innej szkole .. Miła atmosfera , nauczyciele również :)
nie ma dużych wymagań , w sam raz .
Ja planuję również zostać tu w liceum . Jeszcze nikt w nim nie oblał matury.
Myślę, że Twojej córce też by się spodobała ta szkoła . :) Polecam . :)
Ale moim zdaniem sama powinnaś dać jej wybrać . :)

Odradzam PG3 i PG9 .. najgorsze szkoły .. ;]
a mam koleżankę w PG6 .. dużo osób ma tam problemy .. duże wymagania.
Ale jeśli Twoja córka jest zdolna i nie leniwa to może sobie poradzi ..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

ja skończyłem pg 1 i sobie miło wspominam tą szkołę... nauczyciele też w miare ale to wiadomo jak wygląda z perspektywy ucznia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Polegam 3 gimnazjum. Twoja pociecha będzie tam bezpieczna, starsi koledzy pomagają młodszym w trudach codziennej nauki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

to jakiś żart?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

zgadzam się z nagr. to chyba najbardziej patologiczne gimnazjum w całym mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

3 gimnazjum jest najgorsze .. w.warzynski : śmieszny jesteś ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

PG 1 Polecam :) Jaranie w WC podstawa ,ale jak twoje dziecko będzie chciało tajne skrytki na zajaranie lub wypicie mogę podrzucić moje stare mapy :D




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

magdalena0825 ty(celowo z małej litery) jesteś smieszna! Nie wiesz co to ironia;) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

dzięki za komplement ... ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

bez Konkursu z biologii, j. pol i informatyki w pg 6 jest 26 lauratów, we wszystkich pozostałych gimnazjach w Łomży 3 ( patrz strona www.kuratorium.bialystok.pl - link konkursy kuratora oświaty -lauraci konkursów, są dzieci które uczą się dla wiedzy i dla własnej przyjemności, dla wiedzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Bartes... racja.. ;D

- Umiesz liczyć? - spytał.
- Tak - Odpowiedziała zaskoczona.
- Więc licz... na siebie - powiedział i odszedł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

A ja gorąco polecam Hogward - bardzo dobra szkoła :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Gadanie o PG6, że jest "elitarne" to lekka przesada, nie powinno się tak wywyższać jednej szkoły nad inne.

Ale prawdą jest, że ta szkoła zmusza do myślenia. (nauczyciele są skorzy do współpracy z uczniem i lubią zainteresować tematem)
"W roku szkolnym 2009/2010 Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T. Kościuszki może pochwalić się rekordową liczbą laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych. Nasi uczniowie uzyskali 39 tytułów Finalisty oraz 36 tytułów Laureata w wojewódzkich konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podlaskie Kuratorium Oświaty." (źródło: www.1lo.lomza.info)
Przy czym są tam 4-krotni i jeden 5-krotny laureat.
I wyniki egzaminu gimnazjalnego z roku 2009 się kłaniają. : )

Mówi się o niej, że jest stresogenna, ale osobiście tak nie uważam. (uhm, jestem absolwentką. Tak, wiem, że autor oczekuje na porady rodziców, ale chyba przyda się też jakaś opinia ucznia? ;) ) Trzeba umieć się odnaleźć, jak w każdym nowym miejscu.

Atmosfera miła i przyjazna, w szkole można się czuć bezpiecznie.



Kiedy szłam ulicą, ludzie dziwnie się na mnie patrzyli.
Dotknęłam twarzy, by sprawdzić, czy jest na niej coś nadzwyczajnego.
Wyczułam tylko swój uśmiech.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Jako rodzic byłam na dniach otwartych w PG 1 i wyniosłam ze spotkania bardzo dobre wrażenie, szczególnie podobali mi się nauczyciele , którzy chętnie odpowiadali na nurtujące mnie pytania, przesympatyczna pani dyrektor przedstawiła szkołę w jak najlepszym świetle. Zdecydowałyśmy z córką , że to będzie jednak PG 1.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

W PG1 na szacunek zasługuje przede wszystkim pani z chemii, która świetnie tłumaczy i pan z matematyki. Nie sugerujcie się opiniami, że jest wysoki poziom z angielskiego w klasie językowej. To przede wszystkim zasługa alma mater i korepetycji, a na angielskim ogląda się tylko filmy. Rodzice posyłają dzieciaki na korki, więc wysoka średnia to tylko zasługa rodziców. Dyrektorka udaje tylko słodką i miłą, a jak jest jakiś problem, to wszystko zrzuca na uczniów. Zbiorowisko hołoty! Ludzie jak jesteście inteligentni, to omijajcie to gimnazjum!
Po co zdrową głowę w chore łóżko pchać? Klasy po 34 uczniów. Nauczyciele nie radzą sobie z przemocą w szkole. Wszystko załatwiają po cichu.
Kategorycznie odradzam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Oby nie do dwójki!!!! ;)

O D R A D Z A M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

z durnia i 100tne mądrego nie zrobi

ps. mozecie lictowac sie dalej

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

magdalena0825 PG9 najgorsze? wnioskuję po twoim poście że nie jesteś uczennicą tej szkoły ani nie byłaś więc twoja opinia nie jest przydatna. Co do PG9 to gorąco polecam,nie ma za dużo cwaniactwa oraz poniżania uczniów i nauczyciele są bardzo wykwalifikowani,poza tym jeśli ma się choć trochę chęci do nauki można bardzo wiele zdziałać(piszę z autopsji),przychodziłem do szkoły jako niczym nie wyróżniający się uczeń a opuszczam ją jako laureat wojewódzkich i ogólnopolskich konkursów. Co do innych szkół polecam również PG6 i PG1(dużo zależy od klasy do jakiej się trafi,towarzystwo jest mieszane-można trafić na cwaniaczków a mozna i na naprawdę wporządku ludzi).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Witamy wszystkich, a w szczególności zainteresowanych gimnazjami...
Najlepiej żeby nie było gimnazjów, a szkoły podstawowe 8-klasowe i średnie 4-5 letnie. Zmniejszyłaby się biurokracja, a uczeń to powinien być uczniem, a nie klientem szkoły. Dlatego są takie przepychanki i często wydawane negatywne opinie, ponieważ gdzie ida klienci (nie uczniowie) tam idzie kasa.
Taka jest prawda i dopóki szkoła nie będzie mogła mieć dyscypliny jak przed wielu laty to tych "cwaniaczków" bedzie coraz więcej..........
A to wszystko zawdzięczajcie bezstresowemu wychowaniu.
Szkoła uczy i POMAGA wychowywać, a WYCHOWANIE to wynosi się z DOMKU RODZINNEGO. Jeśli Rodzice (oczywiście nie wszyscy) pozwalają na takie, czy inne zachowania i nie wyciągają wniosków to jak szkoła może wpłynąc na uczniów (klientów), skoro rodzic ma wiecej do powiedzenia w szkole od nauczyciela. Jeżeli ktoś, nie zgadza się z tą opinią i ma inny pogląd to też trzeba to uszanowac, ale tutaj chodzi o dobro dzieci i przyszłości wszystkich....
Pozdrawiamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

PG3 i tak wkrótce (bo za kilka miesięcy) będzie wycofane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Od razu mowie , uczylam sie w PG9 i nie sluchajcie dobrych opini . Najgorsza szkola , potrafia wykonczyc psychicznie . Zawsze bd zle wspominala ta szkole i to co tam sie dzialo . Wozne , suki , znecajace sie nad uczniami ,o nauczycielach wogole nie wspomne . Straaaszni . Najlepsze jest to ,że bawi ich dreczenie slabszych . Naprzeciwko tej szkoly jest PG3 , odradzam rowniez . Najlepsze szkoly to PG1 i PG8 . Przynajmniej uczniowie sa traktowani jak nalezy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

gimnazjum katolickie ,
pg8 , pg1 , pg3 odradzam , a nie mowa juz o pg9

martynka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Jeśli ma pani spokojne dziecko , NA PEWNO ODRADZAM PG3 jestem absolwentem pg 3 a więc powiem że ta szkoła jest fajna zajebiście nauczyciele itp. ale towarzystwo odradzam..

proponuję albo katolik albo pg6 ewentualnie pg2 lub 1 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

katolik jest nawet okey, szczegolnie właśnie jeśli ktoś jest cichy lub spokojny, to w tej szkole będzie raczej dobrze się czuł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

Odradzam PG1 bo sama się tam uczę i niby ogólnie miłe jest, ale coś jest nie tak. A katolik czemu nie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

pg6!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

A moja córka chodzi do pg 8 i jest spoko, wszędzie trzeba się uczyć, młodsza też się tam wybiera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

pg9 jest ok, uczyłam się tam,
a tak na marginesie to zauważyliście kiedy było zadane pytanie?
ciekawe, która szkoła została wybrana...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gimnazjum..ktore polecacie

tylko katolik :) świetni ludzie, nauczyciele w porządku :) pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org