piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pytanie dotyczące czerwonych i kartek

Witam. Z Kolega sie sprzeczami i zaden z nas nie odpuszcza. Czy to prawda że w polu karnym mozna dostać tylko i wyłącznie czerwoną kartke.? Pytanie tyczy sie odnośnie czerwonej kartki podyktowanej Szczęsnemu. NIe jestem wielkim znawcą piłki nożnej dlatego tutaj się pytam. :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie dotyczące czerwonych i kartek

czy w karnym polu czy nie jak jest sam na sam nawet jak bramkarz jest w polowie boiska a tu ost zawodnik fauluje to czerwo. chyba.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie dotyczące czerwonych i kartek

mi tu chodzi akurat konkretnie o pole karne bo kolega twierdzi ze jak faul jest na polu karnym to tyko czerwona kartka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie dotyczące czerwonych i kartek

no tak bo to tez sam na sam i rowna sie z golem i karny do tego podwojna kara. chyba

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie dotyczące czerwonych i kartek

co do bramkarza i sam na sam, jezeli JEST rzerczywiscie faul, to i jest czerwona. To jest odpowiedz na pytanie co do szczesnego.

a co do, Czy to prawda że w polu karnym mozna dostać tylko i wyłącznie czerwoną kartke.?
Nie, to nie jest prawda. Mozna spokojnie dostac zolta, ewentualnie wyjatkowych okolicznosciach wolny posredni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie dotyczące czerwonych i kartek

Jeżeli bramkarz fauluje kogoś wychodzącego na czystą pozycję sam na sam , nie dotknie piłki i zapobiegnie utracie gola(Tzn. przeciwnik sie przewroci) to jest czerwona kartka. Niewazne czy w polu karnym czy poza nim.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie dotyczące czerwonych i kartek

W 11 BRAMKARZ jest panem, ale każdy faul jest karany rzutem karnym. Faul brutalny to czerwona kartka i rzut karny.

Każdy faul uniemożliwiający strzelenie bramki, gdy jest ku temu duża szansa jest karany czerwoną kartką , jeśli dopuszcza się tego bramkarz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie dotyczące czerwonych i kartek

Bramkarz może dostać czerwoną kartkę za faul ale również i żółtą np. w meczu Hiszpania - Szwajcaria, bramkarz Szwajcarii - Diego Benaglio dostał żółtą kartkę za opóźnianie gry gdy Webb doliczył dodatkowe 5 min. więc czerwona i żółta wchodzi w grę :) i kto wygrał ty czy kolega ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie dotyczące czerwonych i kartek

Wy nie rozumiecie pytania.. Ludzie.. Chlopak napisal czy jest mozliwosc zeby bramkarz za faul na innym graczu dostal żółtą kartke w polu karnym...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie dotyczące czerwonych i kartek

Powiem tak. W sytuacji kiedy to bramkarz fauluje w polu karnym może dostać tylko czerwoną kartkę. Żółtą może dostać za co innego ale za faul w polu karnym bramkarz może dostać TYLKO I WYŁĄCZNIE CZERWONĄ KARTKĘ, dlatego też kartka która powędrowała do Szczęsnego jest tutaj bezdyskusyjna. Dziękuję.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org