niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KRYPTOREKLAMA na forum

jw


Dlaczego niektóre osoby palą głupa i zakładają tematy , niby to pytania , gdzie niejednokrotnie piszą sami ze sobą używając nowych nicków ?


Nie można wprost napisać z imienia i nazwiska : Jestem dobry w tym a tym , proponuję to a to , gwarantuję swoim nazwiskiem za jakość i profesjonalność .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

Jestem dobra w tańcu na rurze, gwarantuję profesionalizm i jeszcze no wiecie i jak coś to zapraszam na występ .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

: zezowate szczęscie Dlaczego?-- DLATEGO!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

bo nie mają odwagi, myślą że przysporzy im to klientów itd. myślą że ludzie to "głupcy" i nie domyślają się ich strategii. Niestety my WIEMY! haha... olać ich. Skoro w tak idiotyczny sposób muszą się reklamować, znaczy to że mają kiepskie usługi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

zezowatku obsrałeś się i piszesz że inni śmierdzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

Uważam, że pomysł jest świetny i do zrealizowania...jak tylko wszelakiej maści krytykanci i znawcy wszystkiego również wpiszą się z imienia i nazwiska :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

ForumowyTroll dobrze pisze, niech ci wszyscy madrzy anonimowy recenzenci wszystkiego tez pisza z nazwiska, np. takie zezowate szczescie jest najmadrzejszy w kazdej kwesti, opluwa wszystkich to moze sam podaj swoje dane i reszta pojdzie za twoim dobrym przykladem.

Mnie nurtuje inna rzecz: dlaczego njak ktos zaklada temat aby sie o czyms o kims czegos dowiedziec to od razu jest posadzany o falszywosc? Ja sama sie zarejestrowalam, bo chce zalozyc jeden temat, w ktorym chcialabym sie dowiedziec opinni o jednym miejscu jednak zaraz wszyscy po mnie pojada, ze jestem wlascicielem, a zezowaty pierwszy poleci zapewne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

reklama to potęgo haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

bo im szkoda kasy na prawdziwą reklamę i tak żebrają biedaki zasrane ....... ha ha ha a haaaa




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

robciu ty tego nigdy nie zrozumiesz jesteś z innych sfer.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

a i wstydzą się bo marnie im idzie w interesie bo nic nie potrafią ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

Z innych się smieje,a za akordeon 7 stówek to żal jemu zapłacić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

Autor: patryciusz (---.cdma.centertel.pl)
Data: 02-03-12 21:28

robciu ty tego nigdy nie zrozumiesz jesteś z innych sfer.


a co ty rozumiesz ???
jeśli nie wiesz kto ja jestem to czemu mnie oceniasz ????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum


nieesia ,, dla ciebie dziecinko , to PAN a nie zezowaty !

widzę , że właśnie założyłeś/aś NOWY nick , czyżbyś wstydziła się głupot które pisałaś pod starym ?



Jak JA będę TU , miał chęć się zareklamować , to wtedy podpiszę się z imienia i nazwiska .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

większości brak odwagi by tak poczynić ....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum


Niech nie piszą bzdur tylko prawdę i konkrety , to nikt po nich nie pojedzie !

co niektórzy tego nie rozumieją ,

tylko reklama podprogowa albo oczernianie konkurencji ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum


tu na poparcie moich słów , jeden z nielicznych rzeczowych postów fanki...


napisał :
Autor: fanka bocianka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Re: Concordia
Data: 01-03-12 22:19
wads nie zupełnie tak jest jak myślisz. Swego czasu na forum zawitał pewien chińczyk co uruchamiał bar dyskutował tu około miesiąca konkretnie i szczerze i nikt mu złego słowa nie powiedział że reklama czy coś takiego. Ot po prostu wykładał kawę na ławę jak to się mówi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

o właśnie i tak powinno być




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

nie zauwazyłam zeby ktoś specjalnie sie reklamował a wy sie czepiacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

messy,
Jak będziesz miała ciut powyżej - 7 postów na koncie , to może coś zauważysz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

A czy widzieliście stronę www.tenpub.pl ?? To nie jest reklama pierwszy raz byłem na tej stronie i mi się spodobała. xD (jakby co to mój nick nic jest przypadkowy xD)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum




tenpubpl , typowy przykład , gdzie właściciel upadającego lokalu o nazwie " 3 wymiar ", pod drugim nickiem : better w prymitywny sposób reklamuje swoją kebabownię - tanią jatkę !

better = tenpubpl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

ahahha to teraz dowaliłaś podobno mój lokal upada i upada twoim zdaniem ile lat ? już ponad 3 ? 1.5 roku temu chyba właśnie ty gadałaś że mnie 'konkurencja' ta obok wygryzie i jakoś ich już od 1.5 roku nie ma ;) i nie wiem gdzie ty widzisz, że cały czas się na forum reklamuje... jeżeli chodzi o reklamę to czasem reklamuje swój serwis, nie kebab
ps. przeszkadza coś to tobie ? bo mi nie ;) i większości osób, które zainteresują danym tematem też nie ;] Zatem jak cię coś AŻ tak boli po prostu nie czytaj tego ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

ahahha to teraz dowaliłaś podobno mój lokal upada i upada twoim zdaniem ile lat ? już ponad 3 ? 1.5 roku temu chyba właśnie ty gadałaś że mnie 'konkurencja' ta obok wygryzie i jakoś ich już od 1.5 roku nie ma ;) i nie wiem gdzie ty widzisz, że cały czas się na forum reklamuje... jeżeli chodzi o reklamę to czasem reklamuje swój serwis, nie kebab
ps. przeszkadza coś to tobie ? bo mi nie ;) i większości osób, które zainteresują danym tematem też nie ;] Zatem jak cię coś AŻ tak boli po prostu nie czytaj tego ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum


tenpubpl , masz tu historię twojego " biznesu " :


Który lepszy kebab?

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=170678&t=170678

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

noooooo ponad 3 lata temu temat został rozpoczęty (zapewne jeszcze wtedy nie byłeś/łaś na forum) po jakimś roku zaprzestałem już pisać od czasu do czasu 'odnawiałem temat' aby nie został skasowany (logiczne że szkoda tylu wpisów stracić... każdy by tak robił) zatem... czemu mówisz o mnie, że reklamuje swój lokal ? I nawet jeżeli bym to robił to jest to nic w porównaniu do paru trolli na tym forum, które w sumie przyczyniają się do tworzenia 'gimnazjalnego' poziomu tego forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

tenpub
Wtrące i ja swoje 3 grosze bo twoja wypowiedź zapewne i mnie dotyczy :):)

Nie obchodzi mnie zupełne czy reklamujesz swój lokal czy też nie , ja nie jestem nim zainteresowany i gościem tego lokalu nie będę na pewno :)
Poprostu nie ta liga :):)
Nie karmie swoich wnętrzności jakimiś odpadkami w postaci kebabu, zapiekanek i innego gówienka :):)

Ale nie w tym rzecz KAŻDY JE TO CO JEMU SMAKUJE PRAWDA??

Ja w innej sprawie głos zabieram .
Gdyby nie te trolle za które nas uważasz ty i tobie podobni mądralowie to forum byłoby martwe ,tak jak martwy jest czat na tej stronie.
Więc powinniście być nam wdzięczni za to że to forum żyje i wy macie gdzie wypisywać swoje rzekome mądrości :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

Tu masz tenpub jednego z tych mądrzejszych :):):)

Pizzerie w Łomży
Autor: Karcik (---.lomza.mm.pl)
Data: 03-03-12 13:14

Jaka Pizzeria waszym zdaniem jest najlepsza ,gdzie jest przytulnie,fajnie,miła obsługa no i oczywiście dobra pizza


Takich tematów było juz tysiące a mądrzy dalej nie wiedza :):)

Więc o niebo lepiej być trollem niż mądrym :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

trolem być to fajna sprawa :):)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

maruda: i tak i nie niby masz rację ale... niby też nie gdyby nikt się nie wypowiadał to było by pusto... gdyby... ale dużo osób próbuje 'normalnie' się wypowiadać i praktycznie w każdym temacie widać jak ktoś wyskakuje z takim tekstem jak w 'gimnazjum' dzieci rozmawiają i dołącza się z 2 jeszcze do tego 'bo czują w tym rozrywkę' i temat jest już do d... z drugiej strony też 'mądrzy ludzie' jak ich nazwałeś to też swoja plaga ale ile takich postów powstaje w porównaniu do 'trollowych' posów 1: 1000 ? Więc nie rozumiem jak ktoś kto w pewnym sensie forum 'zasyfia' nie wnosząc często nic do tematu (choć czasem widzę, iż 'trolle' czasem mądrze piszą ) zakłada temat o w pewnym sensie 'trollowaniu' przez 'firmy'. I jeszcze chciałbym dodać jeżeli chodzi o moją osobę tematu swojego nie zacząłem od 'jak wam się podoba mój lokal?' tylko potrzebowałem porady, a potem jakby nie było dużo trolli zaczęło się udzielać i jak sam widzisz do czego trolle doprowadzają...

Szkoda, że w pewnym sensie ACTA nie zostało wprowadzone przynajmniej takie trollowe wyzywanie się by zakończyło. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

Zezowaty ! Zezowate szczescie pasuje idealnie do Ciebie.Te twoje posty to zrzygac sie mozna, jak je czytam.Z innych się smiejesz,a za akordeon 7 stówek to żal zapłacić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

Zezowaty mam teledysk o ........
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yHbTw6EE9Yc&feature=fvsr[/youtube]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

Zezowaty mam teledysk o .......
http://www.youtube.com/watch?v=yHbTw6EE9Yc&feature=fvsr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

<<<<<<<<<<ZEZOWATE SZCZESCIE<<<<<<<<<<



tO MOZE SWOJEJ CORECZCE KEBAB JESZCZE JEDEN OTWORZ HHIHIHHI A JA MOGE CI SOLI SPRZEDAC ZEBYS LEPIEJ GADAL TEJ Z KLODAWY HIHIHI ALE WIDZE ZE ZEZOL STOI W KOLEJCE ZA DOFINANSOWANIEM DLA SWOJEJ CORECZKI HIHIHI




ZEZOL TY TO JESTES BIZNESMEN HIHIHI,,,,,,,,,,,,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

Poszukuje miłości zezik po przez neta bo go z domu baba wywaliła na ryj bo za dużo przesiadywał w sieci.
http://iph.lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=399981&t=399981

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

Dobre, dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum



Autor: diabel666 i Autor: Baron666

pustak jesteś dzieciaku, założyłeś/aś te dwa nowe nicki kilka dni temu wstecz , aby się odgryżć ?



chodzisz po ogólnym i politycznym , żeby nabić sobie posty , a jedynym twoim komentarzem jest zawsze tylko kropka " . " tylko to masz do powiedzenia ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum


andzia c ,

przez prawie dwa tygodnie siedziałeś cicho jak pies na jajach , teraz odżyłeś ?


ANDY C - kto chce niech czyta ;

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493873&t=493873

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

zezowat skamlesz :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

Ty skamlesz o uwagę na tym forum, a dostajesz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

<<<<<<<<<<<ZEZOL <<<<<<<<<<<<ZAWSZE SKAMLE,LUB SZCZEKA HIHIHI A POJECIA OOOOOOOOOOO O WSZYSTKIM,NIECH ROBI DALEJ TE KEBABY I NOWA BUDE OTWIERA DLA CORECZKI HIHIHI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum


wpm walę ciebie i andzię c , pseudo kebabów nie ruszam ,

tanie mięso to tylko takie psy jak wy jedzą !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

zezol strzela w gołębie a dachu raz będzie gołąbek raz kebab:))))

wrona musisz krakać :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum


andzia , ty i gów.no spod siebie byś zjadł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

z tym Zezolem mamy problem tu na tym forum,moze chlopiec ma kompleksy,ale wylecza go ma dobrego lekarza hihihi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

zezowate co ty nie napiszesz o moczu i psich odchodach to ty piszesz dzień dnia noc w noc to twoje ulubione manu . Piszesz jak alfons wyglądasz jak alfons myślisz jak alfons na którym kilometrze stoją twoje panie:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

Andy<<<<<to co napisales o zeziaku popieram Cie przyjacielu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum


no to jest was już dwóch DEBILI godnych siebie ,

kto nastepny -

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

Wpm on musi być starym degeneratem nie jedna to go prosi o spotkanie face 2 face i dla czego nie chce się spotkać bo to stary pierdziel:) Jak by był taki odważny to by się spotkał osobiście:)))) Fakt wszystko musi konsultować z adwokatem z córą żona . BO SAMODZIELNIE NIE UMIE MYŚLEĆ:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KRYPTOREKLAMA na forum

andzia , bawisz mnie swoją głupotą ,

dawaj coś jeszcze ,

ja przynajmniej mam żonę i córkę , a ty stary 48 letni prawiczku z podkolnenskiej wsi , siedzisz na łapach jak pies i jaja liżesz ,

i seks to znasz tylko od du.py strony z autopsji , jak cię pies je.bał

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org