niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myślicie o lokalu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

sala bardzo ladna. jedzenie takie saobie, malo jedzenia za bardzo duza cene

qaz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

a jak obsługa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

Obsuga też taka sobie. A co do jedzenia potwierdzam mało i słabo. Sala ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

Co jakiś czas wpadam do Retro , obsługa ok,
Byłem 2 lata temu na sylwestrze, było spoko, ( jedzenie niezłe - tylko stosunkowo mało ... )

Najwyższy czas...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

je3dzenie do bani. reszta ok

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

Ja polecam sale weselna Biała Dama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

Żeby zorientować sie poszłam tam z przyszłym mężem na obiad zjadłam pyszne carpaccio z polędwicy wołowej,super zupę włoską pomidorową i wyśmienitą grilowaną karkówkę chłopak też nie nażekał na jedzenie:)nie wiem dlaczego myślicie że dają tam mało na talerzach??jeśli chcecie zjeść dobrze i zdrowo to i trzeba więcej zapłacic...Jednak zawsze tam jest dużo ludzi,czasami nie ma wolnych stolików nawet.Obsługa też bardzo miła Pani która nas obsłużyła zawsze uśmiechnięta.Dla mnie Bardzo dobry lokal...na poziomie...Mam nadzieje że i Wy sie przekonacie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

Byłem tam na różnych imprezach i nigdy znajomi i rodzina nie mogli przejeść tego jedzenia zawsze na koniec jeszcze karton jedzenia do domu dostawali z tego co na stole zostało po prostu nie do przejedzenia ale w sumie jak ktoś był na weselu gdzie może po prostu chcieli ludzie miej jedzenia ponieważ na weselach ludzie często są przesadni i stwierdzają na co tyle później się marnuje a tu do stołu 5 pasibrzuchów i zjedzą wszystko :) różnie bywa najlepiej to iść samemu sprawdzić zorientować się w cenach w porcjach z tego co mi wiadomo to każdy szef kuchni powinien wiedzieć ile na stół postawić i czego :)A co do lokalu to ma swój urok :)

---===CICHO CIEMNY JA===---

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

bylem raz i bardzo mi sie podobalo.
Jedzenie super, wystroj klimatyczny, nawet stolik dla dziecka do rysowania.
Bardzo sympatyczne miejsce i dobra kuchnia.
jedyna wada ze trzeba dlugo czekac... no ale to nei McDrive ;o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

macdonaldzie to luz, o tym retrotechniku slysze same pogloski,
w sumie restauracja retrotechnik wynajmowana jest na wesela, a jak sie nie jest zapraszanym..powsciaglowosc w wypowiedzi jest wzgledna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

lipa tam sala jak korytarz w szkole wąska polecam labirynt

ell pablo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

Co sądzicie o sali Biała Dama? Ktoś był może tam na jakimś przyjęciu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

Pamiętam jak w starych czasach stały tam kolejki furmanek. Nie mówcie gościom dlaczego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

W Białej Damie ponoć fajnie, ale moje wesele było w Jędrusiowej Zagrodzie 4 lata temu- sala rewelacja-lepszej w Łomży nie ma- duża , przestronna, jedzenie max- nie kotlet na głowie tylko jak ktoś chciał zjeść 2 to donosili, właścicielka super babka, do dziś jak się spotkamy na ulicy to zagada.Po prostu fajni ludzie z super profesjonalnym podejściem.Byłam tam potem jeszcze na weselu siostry i na sylwku i tak samo super!Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

mi się bardzo podoba Retro. swego czasu często tam bywałam. ostatnio na Andrzejkach i urodzinach koleżanki. jedzenie pyszne,obsługa miła. na kilku weselach byłam w Jędrusiowej zagrodzie i do gustu mi nie przypadło. jedzenie takie sobie, nic szczególnego. ale dla każdego coś innego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

sąsiada zięć mówił że tam porysowali mu auto
i nie jest to pierwszy raz
ani ostatni



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

Może ktoś jednak był na weselu w sali biała dama? Proszę o opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

nie rozmywaj tematu tu piszemy o retro !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

Nie polecam białej damy! Bardzo zła akustyka, trudny właściciel, dodatkowa opłata za dekorację sali. Nigdzie tego niema. Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

ja bylam 3 lata temu i bylo ok.jedzenie smaczne,wszystkim smakowalo,wystroj wnetrza tez spoko takze warto!

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

Magdaleno, na imprezy nie podaje się tego samego jedzenia, które na co dzień robi się gościom na salę. Później ktoś może czuć się rozczarowany, bo spodziewał się czegoś innego, ale za wszystkim idą koszta. Sami ustalacie menu, więc chyba można dowiedzieć się, jakie te porcje rzeczywiście są i to wy decydujecie ile chcecie tego jedzenia. Według mnie nie są małe i jedzenie jest dobre, przede wszystkim zawsze ze świeżych surowców. Minus to sala rzeczywiście, długa, wąska kiszka, poza tym wszystko ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

W Retro wesela są tylko dla osób starszych tj. powyżej 30-go roku żyćia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

źle myślę o lokalu bo w kiblu spłuczka nie działa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

Mała ilość przystawek i sałatek serwowanych na weselu w porównaniu z innymi lokalami w Łomży, też chciałam tam organizować wesele ale w porównaniu z innymi lokalami Retro wypadło słabo - niestety:((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chciałabym zorganizować moje wesele w Restauracji Retro co myslicie o lokalu?

witam,
miałem tam wesele. jedzenie - nie za dużo ale w sam raz, goście i tak zostawiali, a przystawek zostało się jeszcze, ogólnie wszystko smaczne.
obsługa i kucharki doprawdy znają się na swojej pracy.
miejscówka ładna, pokoje miłe i czyste. z powodzeniem można tam wesele organizować

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org