niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobry weterynarz w Łomży

Czy zna ktoś dobrego weterynarza w Łomży, który by mógł skonsultować moją 12 letnią sunię, podejrzewam nowotwór sutka.. Byłam już w dwóch miejscach ale nie bardzo mają pomysł na to co z nią robić..:( bardzo zależy mi na czasie i na dobrym fachowcu...
pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry weterynarz w Łomży

polecam Zwierzaka na ks. Anny. Pani jest wykładowcą na Wecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry weterynarz w Łomży

Polecam Leończaka na Hipokratesa, jest bardzo dobry i przystepny, zna się na rzeczy

Lora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry weterynarz w Łomży

Nie polecam zwierzaka , na temat Leończaka nie wiem nic , nie mogę się wypowiadać , natomiast leczenie mojego psa , nie trafione , rok czasu zła diagnoza , ciągle to samo i bez sensu wizyty , kosmiczne ceny i bezsensowne działania , polecam Karpińskich na krótkiej , 3 miesiące i pieseł zdrów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry weterynarz w Łomży

Też nie polecam Zwierzaka, zła diagnoza, na darmo wydane pieniądze na leczenie. Polecam za to p. Leończaka. Bardzo dobry specjalista.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry weterynarz w Łomży

Uśpić staruszka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry weterynarz w Łomży

Polecam Biaystok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry weterynarz w Łomży

John, a w tym Białym to jakieś konkretne miejsce polecasz? Co dr Leończaka, to tak, wydaje się dobrym specjalistą ale upiera się przy całkowitej sterylizacji a psina ma jednak swoje lata wiec boję się, że nie przeżyje.. Szukam alternatywy..:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry weterynarz w Łomży

Nie wiem, czy to forum jest jeszcze aktualne,ale z weterynarzy w Łomży odradzam gabinet Cztery Łapy na Hipokratesa, otóż na stronie mają iż pełnią dyżur pod danym nr tel i co, kiedy zadzwoniłam ze swoim zwierzakiem, niestety zostałam spławiona, bo jej coś akurat wypadło, nawet później nie mogła zadzwonic, zapytac, co dalej ze zwierzakiem, itp, odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry weterynarz w Łomży

W Wiznie jest Karol Kowalewski najlepszy z możliwych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry weterynarz w Łomży

W Eklu jest super Pani S£oneczko .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org