czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nerki

wiecie cos na temat tych znajdowanych cial bez nerki ? to czyjas wybujała wyobraznia czy prawda? nie ma nigdzie zadnych informacji a cala Łomża o tym huczy. ogarnia mnie przerazenie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nerki

plotki wyssane z palca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nerki

nie słyszalem zeby ktos z palca nerke wyssal

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nerki

wcześniej był taki proceder w Bialymstoku
widać nerki tam sie skończyły ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nerki

Masakra ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nerki

wczoraj ogladalem akurat dokumkent o handlu nerkami np w indiach nerki sprzedaja za 400 euro juz.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nerki

Czemu nie, moze takie cos bylo tylko media nie chca tego naglasniac. Wszystko o czym sie dowiadujecie to dzieki nim. Wszyscy wiernie sluchaja to co oni powiedza, chodz prawda moze byc co innego.




Czemu jak ktos zaginie to nie puszcza tego w telewizji, wtedy szanse sa kolosalnie wieksze.!!!!
Przeciez trzeba pomagac swoim rodakom. Czemu nie pomagaja.

Kazdy goni za kasa.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nerki

torro nie nakręcaj się :)
Pati4 a dla Ciebie rada... Zadzwoń na policję i zapytaj. To chyba najbardziej wiarygodne źródło :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nerki

Podobno policja z nimi wspulpracuje !

drzewko_szczescia napisał(a):

> torro nie nakręcaj się :)
> Pati4 a dla Ciebie rada... Zadzwoń na policję i zapytaj. To
> chyba najbardziej wiarygodne źródło :)
>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nerki

drzewko_szczescia - wlasnie trzeba walczyc o to zeby tak bylo. Mi osobiscie nikt z rodziny nie zaginal ( za co dziekuje Bogu), ale zdaje sobie z tego sprawe co sie wtedy czuje. Jak czlowiek cierpi...



Ci ludzie, ktorym sie to przytrafilo, mysle ze by mnie poparli w tym co mowie. Ty sobie siedzisz w ciepelku, przy komputerze z herbatka, a pare ulic dalej siedzi w domu ta rodzina, ktorej zaginal brat, czy maz, albo siostra. Nie wiedza nic, gdzie jest, co sie z nim dzieje, czy zyje. Oni najbardziej doswiadcza tego bolu i cierpienia. Ciebie to nie spotkalo (czego nie zycze nikomu) wiec obracasz to w smiech. Mnie nie spotkalo to, ale nie obracam tego w smiech. Bo nie jestem obojetny na czyjes cierpienie.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nerki

A że złego diabli nie biorą to mi takie zaginięcie nie grozi :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nerki

1. kiedy policja odnajdzie zaginionego czlowieka (obojetnie czy z obiema nerkami, czy z jedna, czy bez zadnej) MUSI powiadomic rodzine.
2. rodzina nie jest w stanie utrzymac tego w zupelnej tajemnicy.
3 jesli znacie rodzine, w ktorej odnaleziono kogos bez jednej czy obu nerek to jest sie czym przejmowac.
4. jesli nie znacie nikogo takiego osobiscie, to nie trujcie innym d**y!!!!!!!!!!!!!!!!
________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nerki

SZKODA ŻE NIE GINĄ CI BEZ MÓZGU ! WIDAĆ NA TAKICH NIA MA ZAPOTRZEBOWANIA.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nerki

Pavulonik sprzedam !!!

http://www.youtube.com/watch?v=8CzVz9e7pcU



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nerki

Autor: torro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30-11-11 23:14

drzewko_szczescia - wlasnie trzeba walczyc o to zeby tak bylo. Mi osobiscie nikt z rodziny nie zaginal ( za co dziekuje Bogu), ale zdaje sobie z tego sprawe co sie wtedy czuje. Jak czlowiek cierpi...



Ci ludzie, ktorym sie to przytrafilo, mysle ze by mnie poparli w tym co mowie. Ty sobie siedzisz w ciepelku, przy komputerze z herbatka, a pare ulic dalej siedzi w domu ta rodzina, ktorej zaginal brat, czy maz, albo siostra. Nie wiedza nic, gdzie jest, co sie z nim dzieje, czy zyje. Oni najbardziej doswiadcza tego bolu i cierpienia. Ciebie to nie spotkalo (czego nie zycze nikomu) wiec obracasz to w smiech. Mnie nie spotkalo to, ale nie obracam tego w smiech. Bo nie jestem obojetny na czyjes cierpienie.


Ja nic w śmiech nie obracam. Niesamowicie współczuję rodzinom zaginionych i trzymam kciuki za to, że zaginieni odnajdą się cali i zdrowi. Jedyne o co Cię proszę, to żebyś nie nakręcał zbędnej paniki. Porywanie ludzi z Łomży dla narządów (i tu mowa o ostatnio zaginionych) wydaję mi się bzdurą. Według mnie albo sami postanowili odejść, albo trafili na jakiegoś psychola w stylu tych, którzy zabili prezydenta. I nie rób ze mnie potwora bez serca, bo do takich nie należę.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org