niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ŁKS WYGRAŁ !!

ŁKS ŁOMŻA BROWAR LOMZA WYGRAŁ DZIS 4:2 Z KOZNICAMI KOTRZNĄ I JEST GIT @@!!! ALE STADION JEST DO KITU !! CZEMU BOGUSKIEGO SPRZEDAWAJĄ ??

...:::ŁKS-ŁOMŻA:::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS WYGRAŁ !!

Ty chyba sie niczym nie interesujesz tylko głupoty piszesz !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS WYGRAŁ !!

a ty ptysiu się tak nie podniecaj bo się spuścisz małolacie ty też sie zainteresuj słownikiem poprawnej pisowni ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS WYGRAŁ !!

POST TYGODNIA ALBO NAWET MIESIĄCA:
_______________________________________________

Ty chyba sie niczym nie interesujesz tylko głupoty piszesz !

PTYSIU_BAWEŁNA
_________________________________________________

NORMALNIE NOBEL!!!
______________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS WYGRAŁ !!

śLeDcZy
Bije z Ciebie kultura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS WYGRAŁ !!

Śledczy - ty mógłbyś wziąć się za interpunkcję i składnię!

---
PGG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS WYGRAŁ !!

no ***** ja chociarz mniej błędów robie a co najważniejsze to nie pisze postów żeby nabijać sobie w licznik a co ja będe gadać jeśli ktośczytał ptysia to wie oczym mowa .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS WYGRAŁ !!

A wygral i to jeszcze jak!!!czy ktos byl wczoraj na kamiennej od strony lewej nie przy elkasiakach , nie???? nie macie czego zalowac juz po 1 minutach meczu szukalem miejsca blizej mlyna bo mnie k.. szlag trafial, kazdy gada na piknikow ale to co sie dzieje na kamiennej z lewej strony do juz porazka nie zdyscypilnowanie ( przeciez mlyn do czegos zobowiazuje) chlanie wódy , popierzone okrzyki tak zawanej "starej wiary" ludzie zrobcie cos na wiosne bo to sie nie da zrobic oprawy nie da sie !!! kartony dla nich byly pod dupsko, albo jako podstawka pod szkalne "zycie"... tyle ode mnie a dla elkaesiakow serdeczne dzieki i pozdro bo to co zrobiliscie to jest cos niesamowitego nie zepsujcie tego i nie dajce lewej stronie mlyna tego spieprzyc na rundzie wiosennej.
p.s.
Tacy kibice ale gdzie te barwy klubowe moze dla nich miejsce jest nawet poza piknikowa na bocznym boisku??? chodzi oczywiscie o tzw. kibicow lewej strony mlyna! zreszta widac na zdjeciach z kartoniady jacy to kibice!!! ja,pierdl......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS WYGRAŁ !!

przynam się, ze jestem pod wrazeniem tegorocznej postawy LKS-u
Jestem mile zaskoczony

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org