sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BOKS

Porażka Adamka około 7 min temu zakończyła się walka w której Kliczko wyszedł zwycięską ręką. Bardzo ładny boks, żałujcie ci co nie mogli obejrzeć tego pojedynku ; ) Niestety musiałem zobaczyć jak Ukrainiec powala Polaka na "deski". Sądzę że Kliczko wygrał dzięki swojemu wzrostowi, ale "Góral" nie chciał pokazać Vitali'emu, że się go nie boi. BRAWO TOMEK JESTEŚMY Z TOBĄ !! ; )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOKS

walka nie była aż tak dobra a kliczko wygrał prze techniczny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOKS

Ale aż taka zła też nie było po prostu mu się nie udało. Szkoda ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOKS

kliczko wygral bo byl wysoki i mial dlugie rece, a ruszal sie jak neandertalczyk:) hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOKS

Trochę to szopka była...
Szczególnie jak kliczko zachwiał się i upadł na deski... parodia jakaś.. nawet wtedy obciera żadna nie poszła...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOKS

Cała ta walka to jedno wielkie przestawienie a nie żaden boks.
Ustawione żeby było show.
Wiadomo że wygrać musiał Kliczko ale dał biegać Adamkowi 10 rund żeby nie robić mu siary i nie rujnować za bardzo kariery.

Kasa drodzy Panowie a nie boks!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOKS

matiek97

chyba oglądaliśmy dwie różne walki ,Góral nie leżał na deskach ,przegrał przez TKO

Tomek ruszał sie jak bokser a Kliczko jak wóz z węglem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOKS

kiczko wygral bo jest lepszy i dlatego jest mistrzem.adamek po wyjezdzie do stanow robi sie taki sam jak golota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOKS

zobaczył gdzie jego miejsce w szeregu , myślał że to kolejny emeryt w boksie?

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOKS

Adamek by wygrał, gdyby był; wyższy, miał dluższe ręce, był ?- niewiadomo jeszcze jaki ! , był gorszy i to wszystko !!! Gołota przynajmniej zremisował w walce o mistrzstwo swiata ,zaraz powiecie uciekł pare razy, Adamek też będzie uciekał, wcale mi go nie jest szkoda ,teraz wie gdzie jest jego miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOKS

Tak jak powiedział vitali
Do wagi ciężkiej trzeba się urodzić a nie, być dokarmianym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOKS

walka jakiej można bylo się spodziewać,wynik również.a czy Tomasz Adamek przegral przez wzrost,wagę,czy fryzurę nie ma znaczenia.Kliczki w ciągu 2 lat zakończą kariery jako mistrzowie i tego żaden Adamek,ani Sosnowski tego nie zmieni.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOKS

Lennox mu wpierdziel przecież spuścił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOKS

nie napisalem,że jako niepokonani....



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOKS

ja sie ciesze ze Adamek dostał po mordzie jak ja tomówie nie dla psa kiełbasa hahaha dla mnie bracia kliczko sa najlepsi a wy se piszta co chceta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOKS

ktoś napisał ch**owy scenariusz do tej walki, żeby się nie powtórzyło jak z Gołotą, Kliczko żeby chciał to by go tam w 1 rundzie zabił, jak nie wiecie o co chodziło to chodziło o pieniądze :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BOKS

Widac bylo ze kliczko nie walczy na 100% swoich mozliwosci bo po pierwsze jak ma dobrego przeciwnika ,to walczy z odchylonym tulowiem,a po drugie walczyl bez gardy!Podsumowujac walczyl na lajcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org