niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
admin

Niebardzo rozumiem dlaczego tu nie ma admina? i czy ktos moze mi podac adres siedziby tej strony?

Carpe Diem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: admin

Do kobieta888 dam Ci numer gg komy maila jak potrafisz mnie zainspirować przegonić inteligencją uda Ci się to wątpię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: admin

to co napisales jest pozbawione sensu. przeczytaj jeszcze raz i sie zastanow czy wypowiadasz sie na temat.

Carpe Diem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: admin

kobieta888 w jednym pości piszesz tak do mnie mówisz że zachowuje się racjonalnie?

Autor: Pierekaczewnik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13-07-11 00:19

Rozwój twojego mózgu jest adekwatny do twojej wypowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: admin

Do czarnasukaczarna chyba nie wie jak doprowadzę do odpowiedzialności karnej to dopiero się dowie mama i tata nie pomoże ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: admin

Zmieniasz posty w innych mnie oceniasz a teraz ganisz że źle coś tam odczytałem jeśli mnie określiłaś za idiotę to dałaś mi prawo ocenienia siebie !!

Imię (nazwa) użytkownika: kobieta888
Posty: 17
Imię: M
E-mail: pijana-powietrzem88@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: admin

Do czarnasukaczarna hmm.. staram się i w necie czy w realu kobiet nie ruszyć kwiatkiem ale widzę że tak się nie da , cholera jasna mnie bierze gdzie w kobietach zanikła ta delikatność i wyrozumiałość ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: admin

Do czarnasukaczarna wczoraj był piękny dzionek do puki nie zostałem śledzony przez niby było narzeczoną 4 lata minęły ma narzeczonego zazdrość ja bierze że spotykam się z kimś innym po protu nadrabiam stracony czas z nią ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: admin

A czarnasukaczarna jak Ci minął dzionek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: admin



---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: admin

czarnasukaczarna

Mam prośbę do Ciebie ,napisz do mnie na e-maila ,chciałabym o coś zapytać ;)

dziadkakalesony@o2.pl



kobieta888
Witaj :):):)
To jest na zasadzie wszyscy mogą pisać co chcą ,oprócz wulgaryzmów i reklam itp ,chyba że brzydkie wyrazy ze wstawkami wtedy admin nie na obowiązku usuwać .....są przepisy i oni się do nich stosują ,na resztę nie mają wpływu ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: admin

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lo55h77tMR1qbqt8go1_500.gif chcesz się przekonać czy admin czuwa? Załóż nowy temat z tym linkiem - 5 min i usunięty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: admin

ADMIN - Brawo !


No i skasowali TĘPEGOPRACODAWCĘ , który szukał głupszych od siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: admin

Admin nie lubi jak się socjalizm krytykuje

Jazda do roboty je..ne nieroby


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org