niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Paranienormalni- wrażenia

Jak Wam się podobał dzisiejszy występ Paranienormalnych? Który skecz uważacie za najlepszy? Ja uważam, że było świetnie, ubaw na maxa :D A najlepszy skecz to o Jacku Balcerzaku i o pracy w radiu :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranienormalni- wrażenia

Super. Cały występ oceniam na 6. Oglądam ich właśnie teraz na TVP2. POLECAM I POZDRAWIAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranienormalni- wrażenia

bos matol!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranienormalni- wrażenia

Dla mnie REWELACJA!! Byłam i uśmiałam się do łez :)
i powiem szczerze, że na żywo jest znacznie lepsza zabawa niż przy oglądaniu w telewizji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranienormalni- wrażenia

wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranienormalni- wrażenia

no to chyba normalne ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranienormalni- wrażenia

ale szukałam ich nowej trasy na necie żeby obejrzeć i nie ma jej jeszcze nigdzie :/ Ciekawe czy występ na 19 czymś się różnił?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranienormalni- wrażenia

a co ma gadac jeden z drugim wywalili hajs w bloto to i mowia ze extra bylo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranienormalni- wrażenia

to samo co w telewizorni kabarety się przejadły w kółko to samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranienormalni- wrażenia

każdy ma prawo do własnego zdania, a ja i tak uważam, że było świetnie!!!!!! Dawno się tak nie uśmiałam!!!!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranienormalni- wrażenia

Świetnie ?
Było Zaje**ście. 2 godziny ciągłego śmiechu. Policzki jeszcze bolą, ale nic nie przebije Mariolki.
Były pączki i salaterka chipsów. Kto nie był niech żałuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranienormalni- wrażenia

45 zeta za trochę śmiechu. A za tydzień to samo będzie można obejrzeć w sieci za free :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranienormalni- wrażenia

pisz wiecej bo niebierze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranienormalni- wrażenia

Zabawni są ludzie którzy piszą "45 zeta za trochę śmiechu. A za tydzień to samo będzie można obejrzeć w sieci za free :)".

Do kina nie chodzą bo można ściągnąć film z netu, do knajpy też nie bo można w lidlu browara za połowę ceny kupic i się w domu narąbać, do restauracji nie wejdą bo za jeden obiad mają worek ziemniaków i dwie kapusty.

Żałośni ludzie.

A kabaret był fantastyczny. Dobrze wydane pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranienormalni- wrażenia

Początek "nieskeczowy" był super,ale później było już trochę gorzej.Jak dla mnie nic nie przebije "Kabaret Moralnego Niepokoju".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranienormalni- wrażenia

widzisz Abcd zeby kazdy mial tak super dobrze platna prace jak ty to zapenwe tez z checia poszliby na kabaret ale dla wielu zaplacic 45zl za jedne wyjscie to troche duzo bo w zamian moze kupic sobie wedline na kanapki tak wiec nie oceniaj ludzi ze wszyscy najlepiej to by to czy tamto wielu osob po porstu nie stac na takie luksusy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org