niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

Właśnie dziś 16.07.2005 odbywa się i (odbył się) Gościniec Łomżyński po raz drugi.
Kto z Was był niech się wpisze na listę.
Jak ją oceniacie czy super impreza czy totalna klapa.

BUNKIER

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

Niezapomniany występ Stana Borysa. Szkoda że tak krótki i żal nie nie zaśpiewał jeszcze kilku swoich piosenek.
A refleksja ogolna - ten nasz tzw. amfiteatr wymaga remontu, więcej siedzeń no i może stałej, przyzwoitej sceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

Ja nie byłem , bo dziś wogóle nigdzie się nie ruszałem || sił nie miałem żeby chodzić na te gościńce :) w piatek miałem lepszy gościniec u kolegi heh. Własny spirit i wogóle ... zawrót głowy



Dj.Pyku.Lomz@.poland




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

a kogo to interesuje Pyku:P

Ogólnie rzecz biorąc impreza całkiem całkiem ...

(mile zaskoczony koncertem Edyty Górniak)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

W tym kraju jest wolność słowa to czemu mam z tej wolności nie kożystać i pisać oczym chce :) niechcesz czytać to nie czytaj ignoruj i tyle.

Dj.Pyku.Lomz@.poland




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

Jak chcesz pisać o imprezie u kumpla to załóż nowego posta, a nie w tym to piszesz. W ogóle jak chcesz żeby wymienić więcej informacji na temat tej imprezy to następnym razem napisz w wydarzeniach, że będzie impreza !! Zawsze ktoś przyjdzie i wtedy pogadamy :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

impreza byla fajna....nie ma co zalowac ze sie poszlo....aby wiecej takich imprez

-=Na ZaWsZe ŁoMżA Na ZaWsZe ŁKS=-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

Impreza ogólnie morze być oby jak to napisałeś -=Devil=- "aby więcej takich imprez" tego typu w naszej kochanej mieścinie :).
Co do muszli koncertowej powinni wreszcie się za nią wziąść były i są projekty , plany zagospodarowania jej ale kiedy je zrealizują ?.
Fajerwerki były super stałem na samej górze muszli tam gdzie wystrzeliwali je fajowo było mogli dłużej powystrzeliwać ale i tak ładny pokaz był.

BUNKIER

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

Koncert był lepszy niż myslałem, że będzie :) Edyta mnie nawet dotknęłą ;D Oby więcej takich koncertów.
Następny zespół, jaki bym widział w Łomży, to Depeche Mode, co wy na to?

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

Impreza była udana, ale... Nie wiem czy była udana również dla rodziców młodych chłopców, którzy tam byli. Wiecie co, kiedy wracałam około 22, na przystanku przy rondzie spał kompletnie pijany chłopak (12 lat?), zostawiony przez kolegów. Obok inny mniej więcej w tym samym wieku wymiotował, również pijany (chyba ktoś nie dopilnował).Co się z nami dzieje? Czy nie potrafimy się bawić bez alkoholu? Dzieci biorą z nas przykład.
Myślę,że powinniśmy przechodzić obok takich pijanych dzieci obojętnie, powinniśmy zwracać im uwagę. Będą się denerwować, może śmiać z nas, ale może kiedyś tego nie będzie. Mówię My- Młodzi, dorośli ludzie. Ja mam 23 lata. Zacznijmy dawać przykład.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

Koncercik ladny, ale co sie dziwic 40 tys to kupa kasy dla Edyty , wiec musial byc udany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

koncert Edyty fajny, myślałem ze będzie gorzej, ale bardziej podobał mi się Stan Borys, jak zwykle pięknie wyglądały nasze dziewczyny
pozdr dla pięknych lomżynianek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

Olka, nie lubię jak ktoś zawsze pisze w liczbie mnogiej i uogólnia "zróbmy coś", "jesteśmy". Nie utożsamiam się z tymi ludźmi, a takie gadanie nic nie daje i dam Ci dobrą radę, do pijanego człowieka się nie odzywaj. Po pierwsze, może Ci on zrobić krzywdę, a po drugie, na drugi dzień i tak nie będzie już pamietał twojej uwagi.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

hello wszystkim.

Jak wiadomo każda impereza kulturalna zwiększa wtrakcyjnośc miasta.
Nie zależnie od tego czy na koncercie wystapi "dórniakowa" czy O.S.T.R.
Przypomnijcie sobie pierwsze dni maja: TRAGEDIA ,takiej nudy to nie pamiętam jak żyje.

disco polowe zespoliki: bez komentarza
b-boye: spoko
fasolki z MDK'u: nawet mogłaby na urodzinach zaspiewać jedna z drugą
Stan Borys: Bardzo Fajny!!!, szczególnie dobże się słucha popijając piweczko.
E.Dórniak: nieżle wywija tyłkiem mogłabyby umilić wieczór intymny. He.A za tyle kasy to chyba Ramstein nawet by przyjechał do Łomży.
Lubi kiełbaski.Nic dziwnego typ artyski: Tyłek zedrę a kariere zrobię. Ogólnie śmieszna i do bani.
Fajererki: Bardzo fajne i dużo tańsze od poprzednika.


O.S.T.R.'y RZĄDZI

Bądż twardy po to aby zmienić siebie, zmieniając siebie nie niszcz tego co dore, podążaj ścieżką Pana aby osiągnąć doskonałość..
-=marCino=-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

Siemacie!

Ja też podzielę się swoją opinią. Co do koncertu - sama idea zorganizowania przez miasto czegokolwiek jest w porządku. Naszej małej "dziurce" przyda się od czasu do czasu jakaś większa imprezka.

Natomiast co do występu Górniakowej - jej występ to po prostu obciach. Co Ona sobie myśli - że przyjedzie do Łomży i sobie zaśpiewa, oczywiście powie, że wprost kocha fanów łomżyniaków. Przypomnijcie sobie jej wypowiedzi sprzed jakiegoś miesiąca, gdy odżegnywała się od występów, bo jakiś tam dziennikarz powiedział czy napisał na jej tematkilka słów lub nawet nie. To się po prostu kupy nie trzyma, to co ona mówi a potem robi. Może ona i dobrze śpiewa, nie powiem, ale ten jej nędzny wyskok z gazetami i śmieszym listem do fanów to jakiś idiotyczny zabieg. W dzisiejszych czasach taka krucha istostka, jak Edytka nie ma szans bycia w świecie. Jak ktoś przejmuje się tym co pisze na nią gazeta albo ktoś za plecami, zwłaszcza że nieprawdę, to po prostu śmieszne w tych czasach. Czasy się zmieniły Pani Edytko!
To już nie Eurowizja, że wszyscy będą ją wychwalać pod niebiosa.
I oczywiście Łomża jako pierwsza ma ją wychwalać, bo tu urodziła syneczka.
Ja nawet nie poszedłem jej oglądać na tym koncercie. Nie jestem tak naiwny by znów uwierzyć że "powróciła" do śpiewania i to tylko dla fanów. Śmiech!!! Po prostu komedia to co ona sobą reprezentuje, swoim zachowaniem. A do śpiewania nawet się nie czepiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

40 Tysięcy dla Górniak ?? a ciekawe ile reszta kosztowało =/ jeśli ma się tako kase to może zrobili to scene (*jakoś żeby była*) bo o siedzeniach lepiej nie mówić bo postoi kilka dni i nie bedzie tego a scene można by było ogrodzić i dobrze było. Czekam na jakieś zagraniczne zespoły które przyjadą do Łomży nie bende wymieniać bo jak wymienie to napewno nie przyjadą hehe.

> A co do 12 letnich Zawodników którzy po 2 piwach leżą na przystanku to chyba w takim mieście jak Łomża jest policja i takich nietrzeźwiaków zabierają do domu, oni żeby pić to muszą dorośnać do moich lat a nie jeszcze podstawówki nie skączyli a jusz po alkochol się biorą eh Chore Życie >

Dj.Pyku.Lomz@.poland




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

Koncert jak to koncert.Bywały lepsze oraz gorsze:P no ale ci polscy ,,artyści" to nie ma co ale się cenią.A potem mówią że ludzie ich okradają kupując piraty:P:P:P

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

Ma ktoś fotki jakieś z tego koncertu? Oby lepszej jakości niż te miniaturki na 4lomza :) Co jak co, ale z tych zdjęć można co najwyżej wydrukować dobrej jakości znaczek pocztowy :) Chodzi mi też o sztuczne ognie ;]

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

Witam wszystkich którzy się bawili na Gościńcu Łomżyńskim 2005!
Jego ideą było chyba pieczenie jelonków z ciasta i szkoda, że tylko cztery panie przystąpiły do tego konkursu, naprawdę szkoda. Fajnie, że do innych konkursów ludzi nie trzeba było namawiać i trochę ich wzięło w nich udział. Co do zespołów łomżyńskich, które wystąpiły na scenie, to jak na zapchajdziury to wypadły naprawdę bardzo dobrze. Występu zespołu Skaner nie widziałem, ale podobno nic nie straciłem. Po mistrzach świata Crazy Twisting Group spodziewałem się czegoś więcej, szczególnie, że widziałem ich wcześniejsze występy. Ten dziewczęcy zespół zrobił na mnie lepsze wrażenie i myślę, że za kilka lat one również tak jak ich koledzy będą walczyć z powodzeniem na międzynarodowych zawodach. Stan Borys to raczej gwiazda dla ludzi po 40. Mnie trochę nużyły jego piosenki, nawet osławiona „Jaskółka” nie zrobiła na mnie wrażenia. No ale to impreza dla wszystkich mieszkańców miasta i mam nadzieję, że „starszym” ludziom jego występ się spodobał. Co do „gwiazdy” to jej występ mnie zaskoczył. Nie przepadam za Górniakową i spodziewałem się po niej gorszego zachowania na scenie. Ale rozmawiała z publiką , zagrzewała do zabawy, starła się dobrze wypaść przed łomżyniakami. Mogłaby tylko trochę żywsze piosenki śpiewać, no ale skoro dla niej piosenką która ma dać czadu jest ballada rockowa, no to trudno. Muszę jednak przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony jej postawą i występem. Nie wiem tylko o co chodziło w jej pytaniu „czy w Łomży jest bezpiecznie?” oraz dlaczego dwa razy zaśpiewała piosenkę „Jak najdalej stąd”? Czyżby jakaś aluzja? No i na koniec wspaniały pokaz sztucznych ogni z zapierającym dech w piersiach podkładem muzycznym. Było fajnie. Podsumowując, wg. mnie w zeszłym roku bawiło się więcej ludzi i było chyba troszeczkę fajniej, ale może wpływ na to miała pogoda, większa ilość atrakcji oraz bardzo medialny szczegół jakim było pieczenie największego na świecie rejbaka. Oby więcej takich imprez!
We wrześniu podobno firma Volvo ma coś zorganizować w naszym mieście. Mam nadzieję, że zrobią mnóstwo atrakcji a na koncert ściągną prawdziwą polską gwiazdę np. ŁZY lub KOMBI.
P.S. Co to za dym był z Purzeczkowcami na górze Muszli podczas pokazu sztucznych ogni?

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GOŚCINIEC ŁOMŻYŃSKI II

Impreza może być.Do bani występ zespołu z mdk , powinni inną muzykę grać.Wogule nikt ich niesłuchał a nawet jeżeli to tylko dlatego ,że niemiał co innego robić.
Przydałaby się scena i miejsca siedzące .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org