niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najleprzy piłkarz ŁKS w Pogoni Szczecin

Z dobrych stron wiem ze Rafal B. ma odejsc do pogoni szczecin . Uwazam ze nasz ŁKS nie poradzi sobie bez niego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najleprzy piłkarz ŁKS w Pogoni Szczecin

a skad ty to mozesz wiedziec? z prezesem ptakiem wodke piles? jego szanse angazu w jakimkolwiek klubie pierwszoligowym sa nikle bo nic mu nie ujmujac to do poziomu pierwszoligowca duzo mu brakuje.moze w drugiej lidze by sobie poradzil.ja i kazdy inny czlowiek na jego miejscu odszedlby do i nnego lepszego klubu gdyby mial okazje wiec jezeli chce niech odchodzi.z niewolnika nie ma pracownika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najleprzy piłkarz ŁKS w Pogoni Szczecin

życzmy mu raczej dobrego transferu niż ślubu z ŁKS, choć niewatpliwie byłaby to starata dla naszego klubu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najleprzy piłkarz ŁKS w Pogoni Szczecin

Wiadomość wyssana z palca - kiepskie źródło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najleprzy piłkarz ŁKS w Pogoni Szczecin

To,że Rafał miał propozycje z Pogoni jest prawdą.Wiem to z pewnego źródła.Ale z tego co wiem,jednak została ona odrzucona.Szacunek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najleprzy piłkarz ŁKS w Pogoni Szczecin

a jakie to pewne zrodlo???jako dziennikarz nie mozesz wyjawic swego zrodla??? hehehehehe. pewne zrodlo to bylby dyrektor sportowy pogoni albo lks.z tym pierwszym raczej nie masz kontaktu z drugim miec mozesz ale nie sadze zeby trojanowski opowiadal wszystkim na lewo i prawo co sie dzieje w klubie.pilkarzem byl miernym ( swego czasu w finale pucharu polski na szczeblu centralnym przestrzelil jedenastke i przegralismy z jagielonnia II ) a w pracy zawodowej kieruje sie chyba jakimis dobrymi wzorami i zasadami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najleprzy piłkarz ŁKS w Pogoni Szczecin

Przepraszam, źle się wyraziłem.
Chciałem powiedzieć wiadomość nieaktualna. Rafał odrzucił propozycję testów w Pogoni Szczecin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najleprzy piłkarz ŁKS w Pogoni Szczecin

tymno: wystarczy że moje źródło jest pewne i ja o tym wiem, nie wierzysz to twoja sprawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najleprzy piłkarz ŁKS w Pogoni Szczecin

lepiej zeby Rafal zostal. moim zdaniem byl on najlepszym zawodnikiem tego sezonu w naszej druzynie

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najleprzy piłkarz ŁKS w Pogoni Szczecin

Może Rafał sam się wypowie na forum. Proponuje zorganizować jakiś czat z "Dzikim", gdzie każdy będzie mógł mu odpowiednie pytanie zadać. Kto za? ? ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org