sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szukam świadków

Witam,

dzisiaj ok.9 rano na parkingu przy Biedronce na ul.Wojska Polskiego, właściciel czarnego Audi wjechał mi w drzwi i zwiał. Wiem,że to ta audica, bo stała obok mojego samochodu. Mój samochód to fiat Panda, kolor wiśniowy. Jeśli ktoś z Was był świadkiem proszę o kontakt pod nr. 516136906. Dzięki.

Kasia Arbuz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam świadków

Przecież dzisiaj jest bardzo slisko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam świadków

Złóż zgłoszenie do policji, aby przejrzeli monitoring. Być może to zdarzenie zarejestrowała kamera.
Nie czekaj, ważny jest czas.

nie czyń drugiemu co tobie niemiłe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam świadków

Łe to słabo, dzisiaj 9-30 pod biedronką na dwornej panowie ze straży miejskiej obdrapali panu ładnego passata takiego ciemno-niebieskiego. Bo się wcisnąć chcieli z parkowaniem. Pan strażnik wyszedł i spojrzał i po sprawie, ciekawe tylko czy właściciel o tym wie bo raczej nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam świadków

Byłam na Policji od razu po tym zdarzeniu, co do kamer to musze sie zorientować czy tam jest monitoring. Dzięki za radę.

Kasia Arbuz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam świadków

zgłoś na policję zobaczą monitoring bo tam powinien być i bedziesz miała załatwioną sprawę, znajdą pana lub panią i pociągną do odpowiedzialności :)


pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam świadków

_maly_ czy to, że dzisiaj jest bardzo ślisko ma oznaczać, że ktoś może komuś wjechać w samochód i jakby nigdy nic jechać sobie dalej? Poczekamy aż ty się samochodu dorobisz... Ciekawa jestem, czy jakby to Tobie ktoś samochód rozwalił, to też byś stwierdził, że dziś jest po prostu bardzo ślisko.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam świadków

Drzewko,widzę ,że znasz się na żartach:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam świadków

myslalem ze szukasz swiadkow na wesele :d pisz dokladnie temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam świadków

_maly_ a ty masz żarty ale pod nosem czy chcesz w nosie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam świadków

Ja Widziałem , Ja widziałem!!! Żartuje , nawet jak bym widział bym nic nie powiedział , w internecie kobieto szukasz frajerów , tym piardem bordowym co jezdzisz takie wgniecienie na drzwiach nie robi zadnej róznicy... nie rub z ludzi idiotów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam świadków

ja to widzialem .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam świadków

A ja jestem za tym żeby znaleźli tego kierowce ale najwcześniej jutro wtedy też odpowie za jazde pod wpływem. Wedle przepisów ten kto ucieka z miejsca zdarzenia i jest uczestnikiem, po upływie jakiegoś tam czasu nie jestem pewien dokładnie ile, jest uznawany że prowadził pojazd bedąc nie trzeźwym. Także niema co kombinować lepiej poczekać i dogadać sie z właścicielem. Sam bym się wk..wił jak by mi się to przytrafiło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam świadków

No tak, ale on mówi że nic takiego nie zauważył żeby kogoś najechał, potrącił ,zawadził itp. Szkoda że Kasia nie była tam samochodem ciężarowym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam świadków

Elementem decydującym o tym, że kierowca pojazdu zbiegł z miejsca wypadku jest ustalenie, że oddalając się z miejsca zdarzenia, czynił to z zamiarem uniknięcia odpowiedzialności, w szczególności w celu uniemożliwienia jego identyfikacji, roli jaką odegrał w zdarzeniu, oraz stanu w jakim znajdował się w chwili wypadku. W kontekście powyższego nie można więc mówić, o ucieczce z miejsca zdarzenia, gdy sprawca wypadku zostawił osobie poszkodowanej numer telefonu, bądź swoją wizytówkę po czym upewniwszy się, że ofiara wypadku nie odniosła poważniejszych obrażeń oddalił się z miejsca zdarzenia. Takie zachowanie bowiem świadczy o tym, że przestaje on być anonimowy i umożliwia swoją identyfikację.

W przypadku ucieczki z miejsca zdarzenia sprawca ponosi surowszą odpowiedzialność za popełnione przestępstwo (art. 178 § 1 kk), taką samą jak sprawca będący w stanie nietrzeźwości. Zamierzeniem ustawodawcy było przeciwdziałanie oddaleniu się z miejsca zdarzenia przez nietrzeźwych sprawców wypadków, którzy w ten sposób mogliby uniemożliwić stwierdzenie stanu nietrzeźwości. Celem uniknięcia takich sytuacji ustawodawca zaostrzył odpowiedzialność karną sprawcy wypadku uciekającego z miejsca zdarzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam świadków

teetro moge wywnioskować, że nalezysz do tych co wjadą komus i odjadą, marka i model nie mają tu nic do rzeczy a zachowanie kierowców, brrrr jak najdalej od takich jak Ty!!!!






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org