poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie można kupic namiot w Łomży ??

Witam
Chciałbym kupic namiot tylko zabardzo nie wiem gdzie. Jezeli ktos wie gdzie mozna kupic prosze o odpowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupic namiot w Łomży ??

W biedronce ostatnio były :) ladna dziewczyna roznosila ulotki, chcialbym ja spotkac jeszcze raz :) dlatego przejzalem oferte i widzialem ze mieli namioty ale to bylo juz jakis czas temu wiec zajrzyj sie dowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupic namiot w Łomży ??

W Campusie na Al.Piłsudskiego obok alkoholi świata maja na pewno :) bo ostatnio kupowałam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupic namiot w Łomży ??

- Sklep Eskapada, Piłsudskiego 81
- Sportowy na ul. Bernatowicza
- allegro.pl

Poza tym przed zakupem namiotu musisz sobie odpowiedzieć na jedno ale to bardzo ważne pytanie ;) do czego ten namiot będzie Ci służył i gdzie będziesz z niego korzystał. Jako nie fachowca w branży turystyki polecam namiot lekki, szczelny i komfortowy. Poza tym zwróć uwagę na wielkość, wodoszczelność i łatwość rozkładania, że już nie wspomnę o wentylacji, szczelności, przedsionku i miejscach typu kieszonki :)

Udanego zakupu i inspirujących przygód...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupic namiot w Łomży ??

słabej jakości namiot można w pepco kupić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupic namiot w Łomży ??

Zdecydowanie polecam na ul. Bernatowicza, nie wiem jak obecnie, ale zawsze znalazłem to co chciałem. Zgadzam się w 100% z "~" i myślę, że na Bernatowicza znajdziesz coś dla siebie w dobrej cenie. Odradzam zdecydowanie "Biedronki" i te inne... no chyba, że jadąc pod namiot chcesz pobawić się w "survival"....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupic namiot w Łomży ??

w biedronce za 3 dychy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupic namiot w Łomży ??

Nie ograniczaj się wyłącznie do Łomży. Szukając dobrego sprzętu turystycznego - na przykład tego, sygnowanego marką http://highpeak.pl/ dobrze jest kupić go w sklepie internetowym - dzięki temu, mamy możliwość kupna go w niższej cenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupic namiot w Łomży ??

O highpeak opinie bardzo dobrze mówią. W zasadzie jakiś czas temu szukaliśmy właśnie ciekawego sprzętu turystycznego i braliśmy ich pod uwagę, w sumie to cały czas bierzemy bo sprzętu jeszcze nie kupiliśmy. O ile się nie mylę to niemiecka marka tak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupic namiot w Łomży ??

Zależy jaki chcesz kupić, warto przejrzeć najpierw online, ceny też są niższe niż w sklepach stacjonarnych ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org