niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bawełna do kupna

Bawełne wyceniono na 2 mil. to nie dużo jak dla biznesmena albo jakieś sporego zakładu który chce otworzyć nowo linie produkcyjne. Tereny są atrakcyjne i nie trudno dojechać tylko trzeba było wyremontować te hale w których zostały dziury po sprzęcie . Ja ostatnio byłem tam i widziałem i ... Niech ktoś to KUPI ! PS:Reklama



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bawełna do kupna

A oto fragment tekstu ze strony elomza.pl: "Według wierzycieli, ta cena jest i tak bardzo niska. Według wyceny z końca 2004 r., teren z halami wart jest ponad 5,5 min zł." Jeszcze jest tyle wart.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bawełna do kupna

Co za zryty post...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bawełna do kupna

witam
ja natomiast słyszałem iż te tereny miały już kupców tylko urząd miasta stawiał takie warunki że biznesmeni uciekali do okolicznych miast : miały być między innymi magazyny przeładunkowe -są w Ostrołęce poza kwotą kupna czy dzierżawy nasze kochane Miasto(urząd Miasta) kazał zapłacić zaległy ZUS za przacowników byłej Bawełny!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bawełna do kupna

elomza zle podaje informacje ! albo ty zle przeczytałeś ! a co do Urzędu to oni by chcieli żeby ktoś przyjechał-kupił-wypłacił wszystkim zaległe piniądze(takrze samorząd) któremu Syndyk zalega z podatkiem od nieruchomości. Razem wszystko 11 mil. zł A każdy by chciał żeby ten dług spłacał nowy właściciel. Troche Pokory-Ludzie !! ktoś nie bedzie za was spłacał długi !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bawełna do kupna

"jakieś sporego zakładu"
"nowo linie produkcyjne"
"zaległe piniądze"
"ktoś nie będzie za was spłacał długi"

ROTFL

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bawełna do kupna

Przepraszam zapomniałem że mam swój internetowy słownik ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bawełna do kupna

w tamtym roku urząd znalazł chętnego za milion ale syndyk nawet gadać nie chciał

"Nadmiar demokracji to anarchia"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bawełna do kupna

Za 2 miliony to ja kupię teren w Łomży lub pod Łomżą i jeszcze pobuduję to co chcę i jak chcę. Ze wszystkimi nowoczesnymi rozwiązaniami. Poza tym nie będę musiał płacić za ziemie całkowicie mi niepotrzebne jak np. bocznica kolejowa z rozpadającym się wiaduktem na ul. Poznańskiej. Za pobudowanie czegoś od nowa dostanę ulgę w podatku od nieruchomości. Na budowę czegoś nowego są fajniejsze kredyty i pieniądze z np. unii.

Za rok nawet za milion nikt tego nie kupi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bawełna do kupna

Może ptysiu by kupił (Bawełne) i by nazwał ją (Pysioman) Jako Piekarnie ptysiów ?? to dobry pomysł . i by mógł wozić te ptysie pociągem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bawełna do kupna

He, he. trzeba być bardzo naiwnym, by zdecydować się na tak dużą inwestycję w mieście wybitnie nieprzychylnym wobec inwestorów zewnętrznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org