czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pytanko o zespoły

mam pytanie ; potrzebuje zespół muzyczny chodzi o jakiś dobry, który dobrze poprowadzi wesele no i zeby jakoś biesiade chociaż na żywo zgrali a nie zespoły podają się co w sladzie nawet jeden niema pojencia o muzyce; polecali mi zespoły ; boss, model , i jakis z kolna ale niepamientam , co o nich sądzicie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

Witam polecam bardzo dobry zespół z Pisza ,,GRAND" ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

ja polecam świetny zespół FLESH grali umnie na weselu i wszyscy goście byli zachwyceni.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

toples ,boys,i top

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

dałna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

Jak z Kolna to pewnie Robbins. Wejdź na www.slub.lomza.pl i tam masz wiele zespołów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

a ja lubie zespól TOPz łomzy,tylko u nich z terminami ciezko,ale warto sie dowiedziec,umieja super grac i prowadzic wesele!!

Kinga :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

profesorek nie mów że jesteś taki naiwny, co inego goście mieli Ci powiedzieć, jak tylko to że bawili się wyśmienicie, ja byłem na wielu weselach gdzie grały m.in. nędzne zespoły a parze młodej mówiono że było super, natomiast między sobą każdy już mówił co innego.
Z drugiej strony nawet gdyby zespół był denny to i tak każdy się będzie bawił bo nie po to przyszedł na wesele żeby siedzieć, a zresztą 40% robi swoje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

Polecam "Non-Stop". Starzy wyjadacze, mają pojęcie jak wybrać repertuar, fajnie biesiadują. Myślę, że będziesz zadowoleni (a raczej twoi goście).
"Model" - tylko kilka piosenek potrafią zagrać na biesiadzie oprócz toastów. Sto lat im najlepiej wychodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

A ja polecam MODEL!! Grają świetnie, nie robią długich i częstych przerw i faceci z kulturką, a i nie drogą i umieją zabawić gości :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

Deportacja 68

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

Imperial

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

A ja polecam zespół MEDION. Bardzo fajnie grają i mają wokal na żywo a nie jak inne zespoły włączą mp3 i udają że spiewają. Chłopaki grają biesiade na żywo za stołami. tel do nich to 506956771. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

hej dobry zespol to tez " MARTIX" grali na moim weselu biesiada tez byla goscie bawili sie do samego rana. Nr tel. 889-006-220 (Leszek)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

A ja polecam zespół Atlantik. Młodzi chłopcy i znaja się na muzyce :) i cena przystępna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

POLECAM ZESPÓŁ BOSS GRAJĄ NA ŻYWO, A BIESADA ŚWIETNIE PROWADZĄ, GRALI U MNIE W TAMTYM ROKU, KAMERZYSTĘ I FOTOGRAFA TEŻ CI MOGĘ POLECIC?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

Polecam zespół muzyczny RFT2 na pewno się nie zawiedziesz chłopaczki lata grają i "nie z jednego pieca chleb jedli" polecam!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

nie zesrajcie się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

Bez kitu, "wspaniali muzycy" i "wesela" - przecież to nie ma ze sobą nic wspólnego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

zespół COOL z Wizny - super zagrali u mnie na weselu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

Ehhh drażnią mnie odpowiedzi typu "polecam zespół X, grali u mnie, wszyscy dobrze się bawili...."-no przecież nikt parze młodej nie powie, że się źle bawił,a para młoda, choćby i zespół piał jak kogut, to będzie zachwycona. Bez obrazy, ale to mało obiektywny argument. Byłam na weselu, gdzie grał medium z ostrołęki i było spoko, oczepiny wesołe i przyśpiewki zabawne mieli....przy stołach też biesiadowali-aczkolwiek goście wiele nie potrzebowali :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

Te najlepsze tu się nie reklamują , bo i tak mają nadmiar zamówień. Popytaj znajomych , tu Ci będą nawijać makaron na uszy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

Witam wszystkich uzytkownikow jesli chodzi o dobry zespol polecam zespol muzyczny Model jakis Teo napisal glupoty chyba ze chodzi mu o zespol model ze Szczecina. Bradzo czesto bywam ze znajomymi na roznych imprezacch polecam Model reperetuar naprawde dobry panowie maja naprawde duzo pojecia z tego co wiem ogarniaja cala lomzyce bo z tamtad jestem wiec prosze pytac sie ludzi co sadza na temat tego zepsolu a co do TEO to chlopak ma swoj zespol i oczarnia na forum najwiekszego i najsilniejszego rywala pozdrawiam Marcin z zona i znajomymi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

Polecam zespól muzyczny Model z Łomży !!!!!!
Naprawdę super grają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

Nie polecam zespolu Boss!!!!! zepsuli mi wesele woja arogancja, goscie weselni do tej pory nie mile wspominaja zespół co bardzo mie boli bo sporo kasy im zapłaciłam. a im było mało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

ludzie pora się obudzić !przecież nikt z tych pajacyków nie gra ! udają tylko ruszając szczęką i bujają się przy instrumentach nie znając jednego akordu hahaha

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

www.tenix.pl ,biesiada za stołami na żywo..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

za stołami to się żre, a nie buja jak murzyn

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

Polecam zespół Magda Band! www.magdaband.pl

Madziula19

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

czesio pierdziesio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

Jak polecacie zespoły moglibyście napisać jakie instrumenty wykorzystują do grania, jaki mają repertuar, bo najprościej puścić wszystko z playback u i klikać na 2 keyboardach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pytanko o zespoły

Ja Ci polecę zespół, który sama wybrałam na wesele: Zespół Ostrowscy Band Grają na: perkusji, keyboardzie, basie, gitarze elektrycznej ) w składzie 4-5 osobowym, plus do tego skrzypcach, altówce - jeśli występują w składzie 6-7 osobowym. W trakcie wesela prowadzą biesiadę na akordeonie, saksofonie, trąbce, tamburynie i wtedy przebierają się też w stroje cygańskie. Zespół naprawdę godny polecenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org