poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BLM-y BURAKI

BLM-y buraki , dziś na skrzyżowaniu przy dworcu PKS na czerwonym świetle burak BLM otworzył okno swego samochodu i sypnął petami z popielniczki a wiatr przeniósł prawie wszystko na moje auto , wyskoczyłem żeby wyrwać chwasta ale włączyło się czerwone i BLM - BURAK UCIEKŁ. Zapamiętałem częściowo numer tablicy BLM 235..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

włączyło się czerwone i burak uciekł...(hehe)sam jestes burak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

___adam___ z kąt jesteś Kupiski czy Mątwica ale BLM - burak to na pewno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Mniej istotne, czy BLM czy inne blachy, ale za taki "myk", "skopać" cztery litery by się należało... , fakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Nie ma jeszcze tablic BLM zaczynających sie na 2****

Ciacho




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Szymuś umyj tico na orlenia za 2 zł i nie płacz, starczy jeszcze żebyś sobie cymbał potoknął ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

ja ostatnio widziałem jak hamu zaparkował swój unijny złom, zwany mercedesem, na środku po między dwoma samochodami tak, że jak by się trochę rolniczy wyraz twarzy przesunął w bok to by jeszcze się jaki ludz zmieścił, ale nie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

nie szanowny "jasiu_śmietana" zejdź ze mnie i nie szukaj zaczepki oraz wrażeń. Bym cię zgasił !!!ale gówno się nie pali !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

ludzie dzielą sie na dobrych i złych a nie na z miasta i ze wsi szymonek zapytaj sie mamy jakie masz korzenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Nie wkładaj wszystkich do jednego worka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

wybral sie do miasta i zapomnial ze nie jest na polu.hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

nie wszyscy BLM to buraki ;)
ALe akurat jeden taki sie trafil bo sam mam BLM ale takiemu ktory by mi sypnal petami od razu policzylbym zabki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

BLM-y piątkowo-sobotni biedronkowce bo pod tymi sklepami jest ich najwięcej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Szymuś taki blm-owiec profesjonalnie zajął by się twoim uzębieniem uwierz mi .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

nie wierzę ci bo jesteś zbyt prostacki w stosunku co do mojej osoby a tak na marginesie to jesteś smętną podróbą prawdziwego Jasia Śmietany , który jest na necie. Wystarczy wpisać w Google Jaś Śmietana i wszystko jasne a ty jesteś tylko zwykłym kmiotem na tym forum. Niepotrzebny śmieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

szczerze ?? chłopak zle zrobil,to fakt. Ale powiem Ci,ze wielu z BL zrobilo by tak samo, kwestia charakteru i tego co dana osoba ma w głowie. Sam jestes burak bo nie pisze sie " z kąt" tylko skąd ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

nie wszystkie BLM-Y to buraki nie obrazaj ludzi!!! i nie wazne jakie numery zawsze sie trafi jakas szuja ale co zrobisz :)





sa tez normalni kierowcy na BLM!!

Życie jest piękne, lecz często daje nam w kość...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

ortografii to ucz kmiota Jasia śmietanę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

jaś smietana robi to dla popisu, a Ty nie,wiec lepiej Ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

OTÓŻ TO SMARKU !!! hahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

najmądrzejsi "Ewelinka17" i "jasiu_śmietana" , zdarza mi się czasem pisać głupoty- to takie niezrozumiałe dla Was mądrych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

ostatnio na światłach przy dworcu PKS koleś w niby tuningowanym BMW na BL chciał zabłysnąć a tu bryka zgasła i tylko korek się zrobił;D dobry kierowca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Re: szymonek


Nie jesteś gnojku upoważniony do tego, aby w ten sposób określać ludzi. Przypomnij sobie, skąd i od kogo masz właściwie samochód? A gafa, o której piszesz, zasługuje na mandat, a nie na ocenę takiego kogoś tam jak ty. Ani BLM , ani żadna inna rejestracja nie świadczy jednoznacznie o człowieku. Co więcej - gdzie mieszkali Mickiewicz, Tołstoj, Exupery, Hemingway,Curie-Skłodowska czy niejaki Einstein ? To ty od takich ludzi, i od tych z BLM powinieneś uczyć się kultury, a nie oceniać. I nigdy, szczeniaku, uogólniać !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Kołakowski o Czerniawskim
Pod foto link
Prywatne nagranie
!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

BLM powinno się ich opodatkować i za wjazd do miasta pobierać opłaty .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Henry dzięki BLM Łomża funkcjonuje;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

DO " cezar1"
-nazwałeś mnie gnojkiem - jesteś po prostu prostak
-takiego kogoś tam jak ty - tykać to ty sobie możesz siebie a w stosunku co do mnie to MĄDRZE MILCZ !!!
-nazwałeś mnie szczeniakiem a więc słuchaj mnie uważnie !!! i nie wciskaj gówna nierozważnie. Napisz podanie do rzeźni o wymianę ryja ! ! !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Szymoniak najnowszą aktualizację bluzgatora ściągnąłeś coo ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Szymonek - burak, chwast, te okreslenia użyte przez Ciebie świadczą o Tobie, na jakich tablicach mało ważne, po co ta dyskryminacja ? ( ale przyznaję buraczek) :)))






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

szanowny panie nieoryginalny jasiu śmietana , który ukradłeś tę nazwę prawdziwemu właścicielowi tego logo. Jaś Śmietana , oryginał jest osobą znaną na cały kraj na Onecie i a ty śmiesz się pod niego podszywać , jesteś kreaturą i śmieciem na tym forum. Forumowicze wpisujcie na Google" Jaś Śmietana" a dowiecie się prawdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Sam mam rejestracje BLM bo kilkanaście lat temu wyprowadziłem się z Łomży.
Jednakże nie uważam że to rejestracja określa poziom kultury osobistej.
Ważne aby takie zachowania napiętnować i zwracać uwagę. Może ten gość się zapomniał że nie jest u siebie na podwórku.
A poza tym Łomża to nie jest metropolią i żyje m.in z BLMów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

widzę że Ci co jeżdżą na BL są arystokratami szos więc wszyscy uczestnicy ruchu niech na widok BL zachowują się tak jakby jechała karetka
Oto wam chodzi PANOWIE ARYSTOKRACI
Ps ciekawe jak w białym wawie ... kozaczycie

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

tak juz sie przyjeło i już. w każdym miescie tak jest. to sa poprostu nasze ulice:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

wiem ze za co najmniej 4 pokoleniem burak staje sie łomżyniakiem.To ile jest burakow a ile Łomzyniakow?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

O czym wy tu piszecie? Ulice? buraki? itp. To że sypnął petami to należało mu się w ryj bez względu czy to blm czy inna tablica. Ale żeby się wygrażać na jakim forum i opowiadać co to by się nie zrobiło to inna rzecz. Trzeba było to zrobić a nie teraz wypisywać głupoty. A tak na marginesie to ilu z was pajace ma rodziców albo dziadków ze wsi? np taki 7angelfree wypisuje jakieś idiotyzmy i niby że jesteś lepszy? Jeżeli tak to zaliczasz się do pokolenia hitlerjunge. A potem tacy pajace dorastają i przekazują swoje mądrości w szkołach, urzędach i w końcu w sejmie. Bez odbioru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Jeżeli tak to zaliczasz się do pokolenia hitlerjunge

Zdaje się, że chodziło ci o nazwę - Hiterjugend. Chciałeś błysnąć ale ci nie wyszło....

Sorry za off-top.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

abcddcba UJU najpierw to idz do szkoły.Głambie przeczytaj moj tekst z 10 razy zrozumiesz moj sarkazm do wypowiedzi innych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

abcddcba włącz radio mar yja jedynemedia co mówi prawde

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Nie chciałem błysnąć i nie łap mnie za słówka Ale skoro nawiązujesz do tematu a widzę że masz czadowy i wyzywający nick i pewnie dzięki temu powodzenie u dziewcząt :P to sądzę że jesteś jednym z tych prostackich i wszechwiedzących osób? No chyba że się mylę za co z góry przepraszam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

radio maryja :P ? To już wiemy kto glosuje za kołakowskim i pisem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

abcddcba rozkmin co to jest sarkazm dopiero pogadamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Szkoda czasu na głupie gadanie. Jak nie masz nic innego do powiedzenia to zmykaj do wyra. Chyba że znowu zachcesz zacytować swoja polonistkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Czerniawski i jego komuna wyslala mojego dziadka na sybir . wiec nie wkladaj POPiSOWSKICH hasel w moje usta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

abcddcba DOBRANOC ZWAL SE KONIA NA NOC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Brawo CEZAR1 - Mickiewicz by wielki i od niego uczymy się kultury. - Nigdy nie uogólniać mądre słowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Jeżeli cie uraziłem to wybacz. Widzę że temat trochę zboczył z kursu :P THE END

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

abcddcba dawaj jakos riposte bo mi sie nudzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

abcddcba a bez takiego nica mam powodzenie u kobiet wiec sie mna nie przejmuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Rolniki tak mają. Samochody tez parkują gdzie popadnie, ale co się dziwić jak on po krowy jedzie na łąkę, która ma 2h autem i pie..... autko gdzie popadnie jak szmatę, to i w nieście myśli , że to łąka.

Pawel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Cezar1 jest ewidentnie BLMem. Strasznie się zacietrzewił, aż mu gumiaki zadrżały.
Zauważyłem też, że strasznie się wymądrza na łomżyńskim forum. Jestem pewien, że robi to po to podświadomie, aby zatrzeć swoje wsiowe pochodzenie.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

nie wkurzaj się cezar, po prostu powiedz kolegom, żeby nie robili wiochy u nas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Te BLMy coś ciągle słynne. Dziś jakieś 2 godziny temu w Piątnicy na rondzie jakiś gówniarz robił drifty złotym kadettem zagrażając innym.
Młodzi nie mają gdzie szaleć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

BLM wiocha? Szymonek sam jesteś burak i jezdzisz PKS-em. Żeby nie wieś to niemiałbyś co jeśc kretynie. mieszkasz w łomży a tu 2/3 ludzi pochodzi ze wsi. BL niczym się nieróżni od BLM. Jak niemasz ciekawszego tematu to sie pobaw wackiem:)

bossss

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

bobasek Dokładnie :P Część buraków z miasta przyjeżdża do mnie po trzodę na święta czy inne okoliczności - takich to się wtedy czyści z kasy :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Autor: Wyprane_gacie (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03-12-10 21:34

Te BLMy coś ciągle słynne. Dziś jakieś 2 godziny temu w Piątnicy na rondzie jakiś gówniarz robił drifty złotym kadettem zagrażając innym.
Młodzi nie mają gdzie szaleć.



ich kompleksy.



Autor: bobasek (---.139.184.18.introlan.pl)
Data: 03-12-10 21:45

BLM wiocha? Szymonek sam jesteś burak i jezdzisz PKS-em. Żeby nie wieś to niemiałbyś co jeśc kretynie. mieszkasz w łomży a tu 2/3 ludzi pochodzi ze wsi. BL niczym się nieróżni od BLM. Jak niemasz ciekawszego tematu to sie pobaw wackiem:)





dzwonil, ze twoja siostra juz sie tym zajela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

hłe hłe hłe

Pawel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

(abcddcba)
To żeś wyczyścił z kasy za tą trzodę na pewno miliony hehe... Paprać się ze świniakami za grosze kto by chciał.

Pawel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Dziewczyny bardziej lubią BLM bo mają większą kasiore i lepsze samochody.


















Dziewczyny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Autor: abcddcba (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 03-12-10 21:51

bobasek Dokładnie :P Część buraków z miasta przyjeżdża do mnie po trzodę na święta czy inne okoliczności - takich to się wtedy czyści z kasy :P




buahaha. w porównaniu z cenami ze sklepu mięsnego te wasze prosięta są prawie za darmo. ale skoro dla was to kokosy, to nie dziwię się, że jeździcie z taką dumą starymi golfami III... :D

P.S. wypad na 4kołaki.pl or sam fak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Autor: Henry (---.elomza.pl)
Data: 03-12-10 22:17

Dziewczyny bardziej lubią BLM bo mają większą kasiore i lepsze samochody.





chyba twoja baba.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

W Jeziorku na dysko to jak masz blachy BLM to dziewczyny normalnie za tobą szaleją bo wiedzą że masz dopłaty z UE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

co wy myslicie ze BLM = burak <hahaha> smiesza mnie wypowiedzi co niektorych normalnie pieje z tego co piszecie ....

Ja mam BLM i wcale nie oznacza to ze jestem burakiem barany .... TZW BLM co nazywacie nas burakami maja wiecej rozumu od was patrzac na te wypowiedzi to wy go za grosz nie macie ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Re: (b)franio...
Człowieku, ja mam tyle wspólnego ze wsią, co ty np z Chińczykami. Na temat wieśniaków mam swoje- iestety negatywne zdanie, ale wkurza mnie sposób wypowiedzi założyciela tego tematu. Np: ktoś jechał samochodem, a on autem, Hrabia? Albo nazywanie innego forumowicza kmiotem. To nie jest w porządku !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Nie mam nic przeciwko BLM a tylko chce rozwinac skróty tablic rejestracyjnych bo nie kazdy wie co one oznaczaja!
GMINA LOMZA
BLM- Blisko Lomzy Mieszkam
lub Bardzo Lubie Miasto jak kto woli
GMINA KOLNO
BKL - Bede Kiedys Lomzyniakiem
GMINA GRAJEWO
BGR - Boze Gdzie Rozum
no i sama LOMZA
BL - Bezmózgie Ludzie



mam nadzieje ze nikogo nie uraziłem swoim postem ! ludzie wiecej wyrozumiałości na drodze......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Zgadzam się z tym, że KAŻDY BLM to burak, tak samo jak każdy kto przemieszcza się golfem to cham nieprzeciętny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Artur26, Bobasek, Romanboski - popieram was :)
Ha! I zauwazcie, ze w ostatnich kilku latach wiele ludzi z Lomzy ma wlasnie domy na wioskach, ciekawe czemu?? Zycie w miescie nie pasuje, czy jak tez?? I tym samym BLM :D
A pozostali co krytykuja BLM, wezcie wyluzujcie, a wy to co jestescie - HaHaHa :D Pozatym to wszystko zalezy od kultury i taki, np. Mistrz123 naprawde pokazujesz wysoki jej poziom - zal, ale czasem trzeba sie jakos dowartosciowac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Angel pewnie sam jeździsz na BLM-ie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

W Zakopanem widziałem nie dawno obok siebie dwie fajne furki jedna na BL, a druga na BLM :-) Jak widać bez względu na literki obaj przejechali całą Polskę autem i najprawdopodobniej żyją ;-)

Zastanawia mnie ile osób wypowiadających się w tym temacie "zapuściło" się swoim autem dalej, niż do Białegostoku ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Najgorsze że w ludziach tyle zawiści i negatywnych emocji. BLM czy BL czy jakiekolwiek inna rejestracja co to ma za znaczenie. Ważne co sobą reprezentujesz. Koniec i kropka nad rozpisywaniem się nad tym tematem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Jak widze buraka w golfie III z BLM to od razu rzucam w jego pojazd kamieniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

własny dom za miastem, marzenie każdego kto gnieździ się w betonowej klatce a człapiąc po schodach jest zmuszony poznać co kochani sąsiedzi dziś mają na obiad, czasami dla urozmaicenia alkoholowa meta pod lub nad, pół biedy kłótliwa rodzina z dzieciakiem który ciągle płacze i c h uje sadzone dzięń w dzień - ta menda znowu zajęła mi miejsce na parkingu, które sobie odśnieżyłem.... i tak mógłbym pisać i pisać, więc gniew na BLM wydaje się być uzasadniony
oto życie szaraka BL a o gorszą wiochę już chyba trudno, życie także i moje...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

odświeżam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

hłe hłe bełema pod biedroną. Gość po prostu myślał że to MacDrive, ale za wąskie drzwi były.

Pawel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Nawet widać jak ten gość tam stoi i próbuje szerzej drzwi otworzyć.

Pawel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

mistrz123 twoj pra dziadek mistrzostwa wojewodzkie wygral wrzucie bronami przez stodole a ty tylko kamieniami potrafisz rzucac i to jak z toisz z kolegami bo boisz sie ze jak wyjda z golfa to ci morde obija. Poczekaj przyjade tylko z 5 golfami to ten kamien polkniesz. Od chamiasz sie na tym forum czy masz kompleksy. Siedzisz przed kompem wpiepszasz kaszanke z biedronki. Bo to swojskiej bys nie zjad bo ze wsi bys sie otrul. A chyba w tej kaszance z biedronki byl kawal ogona szczura bo sie n....les strychniny. Jeszcze nie padles mozg juz dawno przestal ci funkcjonowac . Masz wrzody na zoladku uwazaj jak beda ci robic gastroskopie zapytaj sie pielegniarki czy ona jest ze wsi czy z miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

BLMy podszywaja sie za BL UWAGA!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

mistrzu jesteś cwel. chciałbyś mieszkac na wsi i miec BLM. ciota

bossss

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Chciałbym, żeby wieś została na wsi i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

mistrzu a Ty na wieś nie jeździsz ?

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Nie jeżdżę i nie mam takiego zamiaru bo po co mi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Przestań spamować bo cię zbanuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

to pamiętaj żeby Cie nie poniosło na jakikolwiek kulig , grill , plaże nad jeziorem rzeką , na grzyby do lasu bo po co wieś i natura to twoi wrogowie

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Masakra ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

ja jeżdże do szkoły polonezem na blm i mam was w kut8sie wiesniaki wy idziecie a ja jade

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

burak " koziol01" napisał:
- pamiętaj żeby Cie nie poniosło na jakikolwiek kulig , grill , plaże nad jeziorem rzeką , na grzyby do lasu bo po co wieś i natura to twoi wrogowie

ODPOWIADAM:
- nikt nie do wiochy jedzie tylko jak sam napisałeś na kulig , grill , nad jezioro lub rzekę i na grzyby do lasu a natura jest dla wszystkich przyjacielem



JUTRO TO DZIŚ, TYLE ŻE JUTRO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

jak nie do wiochy to pewnie na balkonie trzaskasz takie imprezy kołtunie
wielki przyjaciel natury się znalazł
od niejednego takiego buraka byś kopów dostał i do mamusi pod spódnicę uciekał

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

koziol01 zgadzam się :) więc zaproponowałem szymonkowi, że gdy zauważy tablice BLM podszedł do samochodu i powiedział kierowcy, że jest burakiem :) ale chyba zwątpił i woli lamentować na forum :) CÓŻ ZA ODWAGA SZYMONKU :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Żal dupę ściska, jak się niektóre wypowiedzi czyta :) "BLM-y to buraki, wieśniaki, nie wiedzą jak się zachować w mieście" Haha.. Łomża - wielka metropolia! ;) Normalnie ludzie z wyższej półki.. ;) tacy jak Wy robią natomiast wiochę w Wawie :) DNO..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

http://samorobki.blogspot.com/2008/03/blm-j836.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Do "szymonek"

Człowieku ogarnij się. Trzeba było załatwić sprawę tak jak trzeba, a nie wylewasz teraz swoje śmieszne żale na forum i obrażasz innych ludzi. Chamski BLM uciekł ci ze świateł, no jak on mógł? Przecież byś mu pokazał gdzie jego miejsce... ty się ciesz że nie doszło do takiej konfrontacji, wtedy to dopiero mógłbyś mieć poważny powód do płaczu.
Uważasz się za lepszego to nie publikuj wpisów na tak niskim poziomie, nie dowartościujesz się w ten sposób na pewno, bo ocenianie ludzi na podstawie tablic rejestracyjnych jest co najmniej śmieszne, pomyśl zanim coś napiszesz, to naprawdę nie boli.
Żal mi ciebie, bo wydaje mi się, że nie jesteś wcale świadomy swojej głupoty, a to już poważny problem, ale na szczęście wyłącznie twój.
Widzę, że masz mocną grupę wsparcia na tym nieszczęsnym forum, które wygląda jak wygląda, bo najgłośniej krzyczą tu "wspaniali" mieszkańcy Łomży, którzy niestety nic mądrego do powiedzenia nie mają.

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

KAMA widać, że się nie znasz, numery rejestracyjne odzwierciedlają charakter a również pochodzenie właściciela. Wiadomo, że jak widzisz jedzie przed tobą jakiś BLM to trzeba zachować wzmożoną ostrożność

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

mistrz123 widzę że z jednej paczki jesteś co autor tematu.
Blachy określają skąd pochodzi kierowca, ale że odzwierciedlają jego charakter to lekka przesada, nie bądź śmieszny...

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

moja nieznajoma/y " #KAMA#" na Twoje słowa mogę odpowiedzieć bardzo mocno lub zbagatelizować to wszystko i robię to drugie ale pamiętaj przysłowie - uderz w stół a BLM-y się odezwą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

"in vitro" odpowiadaj sobie jak chcesz tylko zastanów się co tak naprawdę mówisz...

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

zgadzam się z autorem wątku, na potwierdzenie opiszę sytuację, która miała dziś miejsce.

Mam większy samochód, podjeżdzam do bankomantu w Kauflandzie, widzę wolne szersze miejsce, chcę zaparkować tyłem, ustawiam się odpowiednio, wrzucam kierunek, wrzucam wsteczny, patrzę w lusterka i cofam sobie, aż tu nagle z tyłu podjeżdza pan BLM GJXX i pakuje się na moje miejsce. zaparkował sobie przodem pod niezłym skosem, bardzo zadowolony z super szerokiego miejsca. wysiadam z samochodu, odlegość między moim samochodem a tego pana wynosiła 12 cm :).

pytam się pana czy nie zauważył mojego kierunku, świateł cofania oraz tego, że prawym tylnym kołem byłam już na tym miejscu?

pan na to "poszukaj sobie innego miejsca, tyle tutaj jest".

ja na to do pana, że wybrałam właśnie TO miejsce, bo mój samochód jest trochę większy niż pana, a jeśli nie zna pan zasad ruchu drogowego, to może chociaż odrobina kultury osobistej, bo np. jestem kobietą, a pan może mógłby zachować się jak dżentelmen?

a pan blm na to "z gówniarzerią nie rozmawiam" i odszedł dumnym krokiem w swoich eleganckich gumakach prosto do Kauflandu...

ręce mi opadły... nigdy nie miałam, żadnych uprzedzeń co do pochodzenia ludzi, aż do dziś...

Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu wędkę i naucz go łowić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Zamiast się z nim urzerać było zaparkować gdzieś obok,macie ludzie zajebiste problemy,nie ma co,tylko się pochlastać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

to sie chlastaj malo to durniow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI



Buractwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Jakieś znajome te zdjęcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

"Cham będzie chamem - na wieki wieków amen".

~Molesta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

do Wyprane_gacie (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)

nie wiem czy przeczytałeś uważnie, ale byłam większym samochodem i niestety nie miałam w pobliżu takiego miejsca żeby zaparkować.

nie jest to dla mnie problem, żeby "się pochlastać", po prostu byłam w szoku jak tak można postępować? nic dziwnego, że powstał taki temat... teraz wiem, że trzeba na takich "KIEROWCÓW" uważać :)

pzdr i miłego dnia życzę :)

Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu wędkę i naucz go łowić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Szymek

Fakt koleś źle zrobił Powinna go spotkać kara ale uwierz mi Ze taki cham oderwany od pługa granatem to by Cię sprowadził na parter w 2 sekundy :) To nie chodzi o to jakie kto ma tablice tylko o to co ma w głowie :D a wiadomo może i ty masz wieśniackie korzenie ? Ze Masz w swoim tarpanie BL to nie znaczy ze musisz wszystkich BLM cisnąc :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Zgadzam się z tym, że KAŻDY BLM to burak do potegi entej co za ciota daje im prawko ale ba to za swinie

talk to the hand, because the face isn't listening to you

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

A BL to zasrane kapsle!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

O nie nie nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

He he dobre...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Więcej miłosierdzia INTELIGENTY - Święta idą...!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

też potwierdzam z własnego doświadczenia ,że BLM to wybitne buraki i uzdolnione inaczej do poruszania sie pojazdem po ulicach miasta. Jadać za lub mając go przed sobą możesz się po takim buraku spodziewać dosłownie wszystkiego. Bezkresne prerie i hasanie po nich ciągnikami przyzwyczaiło ich do nieograniczonej wolności i dowolności parkowania pojazdów.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

trochę wyrozumiałości, riposta.
w gumiakach ciężko sterować autem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BLM-y BURAKI

Uczulenie macie na tablice rej. Nie mniej jednak hmmm....... muszę się przyłączyć do tematu.
Dziś na przykoszarowej auto dokłądniej mówiąc BMW czarne z serii 7 na blaszkach jak wyżej, nie zwracając uwagi na to że ktoś jedzie za nim, wyrzucił butelke szklaną. Komentarz zbędny....






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org