poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Opel Insignia

Witam, noszę się z zamiarem kupna takiego auta. Interesuje mnie opinia użytkowników. Godne polecenia auto? Chcę silnik benzynowy i nie wiem jaki silnik ( normalna jazda głównie miasto) czy 1,8l 140kM nie jest za słaby na taką budę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opel Insignia

bylem jakis czas temu w salonie ogladalem insigne i zefire
nie przekonali mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opel Insignia

1.8L turbo + LPG :) wystarczający i spalanie niskie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opel Insignia

Jak to w oplu ewentualne naprawy w rozsadnych cenach. Wiekszych awarii nie ma. Co do silnika to sprawa indywidualna. Najlepiej znajdz pare egzemplarzy,przejedz sie i ocen na ile Tobie wystarczy. Ze swojej strony polecam 1.6 turbo, jednostka mega bezawaryjna z dobra opinia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opel Insignia

I jak zamierzasz wozic z tylu osoby powyzej 1.8m to beda mialy nisko ze wzgledu na uciekajacy dach w sedan/hatchback. Ale to sobie sprawdz robic przymiarke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opel Insignia

Sami fachowcy, Insignia i hatchback? Opel jak opel, leje się to z pod pokrywy, to ze skrzyni. Padaja czujniki. Jaka cena, taka jakość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opel Insignia

komu się leje temu się leje xD
po 1. insignie 1 czy 2? jakie nadwozie bo 1 w kombi potrafi więcej ważyć niż nie jeden suv 7-osobowy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opel Insignia

Ja jak ja patrze fachowiec ze hej. Rozumiem ze insygni w hatchbacku woim zdaniem nie ma? Zatrzymales sie chyba w erze kadeta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opel Insignia

Bo nie ma, ale jak nie umiesz odróżnić liftbacka od hatchbacka to o czym z toba rozmawiać? I nie pisz rozumiem, bo ludzie bez mózgu nie rozumieją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opel Insignia

Haha chlopie liftbacka to ma skoda, a opel ma hatchback. Zajrzyj sobie chociazby na strone producenta i sie nie pograzaj. Bez mozgu to twoj ojciec byl, ze cie splodzil, a teraz wszyscy musza to znosic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opel Insignia

https://www.opel.pl/bypass/download/pl/Insignia_11.0_Long_web_PL.pdf
Masz zebys nie musial za dlugo szukac poczytaj sobie gazetke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opel Insignia

A pardon po mailu widze, ze nie \"chlopie\" a kobieto :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opel Insignia

Opel insigna bardzo dobre auto. Pamiętaj jednak o wizycie na stacji diagnostycznej, spójrz zwłaszcza na blachę.

Zamykanie oczu nic nie pomoże. Nic nie zniknie. A raczej, kiedy się je znowu otworzy, będzie jeszcze gorzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org