niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wieśniacy ze Starej Łomży!

Jak się czujecie wyrzucając śmieci/gruz/wszystko co popadnie na pola?

Myślałem, że to już przeszłość, ale będąc dzisiaj na przejażdżce rowerowej przekonałem się, że jednak niektórzy są wyjątkowo tępi....


Pozdrowienia dla normalnych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

pewnie głosują na PO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

SD - ale ty jesteś ćwokiem i głąbem jakich mało co ma ku.... piernik do wiatraka? tępaku jeden !!

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

NA POLICJE ICH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

A kto Ci kazał po mojem polu jeżdzić? Se Jeździj po swoim miaście łomżyniaku.

Tak czy nie tak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

tak bedzie xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

tak to je *
czista robota.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

WIELKI MIASTOWY SIE ODZYWA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

trzeba się zaczaić, pstryknąć fote i będzie dowód w razie czego niepodwarzalny kto, kiedy i gdzie se śmietnisko robi...No najlepiej, wyjebać jak najdalej od siebie i z bani..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

problem jest ale dyskusja na poziomie podstawówki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

A skad wiadomo ze ze Starej Łomży??? w nocy kazdy mogl przyjechac i wywalic syf na pole....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

Do : marcin. Człowieku ! Nie jesteś uprawniony do tego,aby ubliżać ludziom. Prawdopodobni nie jesteś "wieśniakiem" od czasu, kiedy Twoi Starzy sprzedali dwie przyczepy jęczmienia i ulokowali Cię w mieście. A tak w ogóle - korona , której i tak nie masz, ze łba Ci nie spadnie, jeżeli posprzątasz .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

Ludzie... na własne oczy widziałem jak gość przywiózł na bryczce z koniem, a produkty defekacji konia akurat prowadziły na Starą Łomżę, także domyślam się że z Augustowa nie przyleciał...

W swoim poście nie mówię o wszystkich mieszkańcach Starej Łomży, nie mówię nawet o wszystkich ludziach, którzy zajmują się gospodarstwem wiejskim - w swoim poście piszę o WIEŚNIAKACH - być może niektórzy zbyt wolno myślący nie widzą różnicy, a sądząc po poprzednich postach taki ludzi jest tu niestety większość.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

Póki nie wiadomo kto, proszę nikomu nie ubliżać. Jeżdżę również rowerem i to znacznie dalej, niż tylko nad rzeką. Śmieci jest wszędzie pełno. Mam zdjęcie koperty z adresem, która leżała wśród śmieci (z miasta, ale nie z Łomży).

ps. Po co zakładać posty, które tylko trują jadem? Ani w Łomży, ani w Starej Łomży.
"Ty świnio?" Po co ubliżać świni, skoro zawinił człowiek? To konkretni ludzie są winni. Meldunek nie ma znaczenia.
Pozdrawiam Wszystkich. Obywatel świata, mieszkający w Łomży :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

Debilizm i głupota tylko tak można skwitować zachowanie pewnych siebie idiotów, którym internet opłacają rodzice. Mleko pij a nie wypowiadasz się nie poznając wszyskich argumentów. Oczernianie bez dowodów to ulubione zajęcie "polaków". Mamy takich obywateli, którzy są niereformwalni i głupi, którzy są karmieni informacjami z ogłupiających mediów. Myślałem, ze skoro tylu młodych ludzi studiuje to sie coś zmieni w kraju. Ale co znaczą prywatne uczelnie... Masz kasę masz dyplom a debilem jak byłeś tak jesteś... MANIPULACJA i tyle.
Pozdrawiam myślacych ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

Cytat:

Autor: marcin135 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24-04-10 21:23

Ludzie... na własne oczy widziałem jak gość przywiózł na bryczce z koniem, a produkty defekacji konia akurat prowadziły na Starą Łomżę...


Jeśli widziałeś popełnienie przestępstwa i nie zareagowałeś powinieneś odpowiadać za współudział.

Stare Łomże są trzy, ilość gospodarzy posiadających konie nie więcej niż pięciu. Powinieneś szybko znaleźć winnego. Niech sprzątnie z Bony te stosy butelek, puszek, prezerwatyw, pudełek po pizzy itp. To też pewnie jego robota.

Tytułując wątek "wieśniacy ze Starej Łomży" nie wspomniałeś ,że chodzi ci o chłopa z koniem. Trzeba być chyba geniuszem by załapać o co ci chodzi.
Pewnie chciałeś dobrze, a jak wyszło wszyscy widzą.
I nie tłumacz się już więcej, bo znów kogoś obrazisz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

Skoro uważasz, że trzeba być geniuszem... to tylko żal mi patrzeć na to kto tutaj się udziela...

Równie dobrze mógłbym zatytułować "wieśniacy z Polski" ale wtedy każdy miałby to w szanownych 4 literach, a tak kieruję swoją wypowiedź do konkretnych mieszkańców, których widziałem.

Kończę tutaj swoją dyskusję i w tym momencie coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu znajomych z drugiej strony Wisły, że wschód Polski to jednak brud, smród i ubóstwo.... sami sobie to robicie, i macie w nosie, że tak o Was mówią. Tak trzymać, na pewno będzie dobrze. Zgińcie pod swoimi śmieciami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

spierd...j marcinku spierd...j

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

Wieśniactwo to nie kwestia pochodzenia, tylko stan umysłu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

Trzeba było na tym rowerze podjechać do tego kolesia powiedzieć co cie boli i zadzwonić na policje lub na straż miejsko i by gościu dostał mandat czy coś tam a ty byś sie poczuł jak obywadel a nie menda która potrafi napisac na forum tylko ?! mnie też nie pasują te wszystkie śmieci ale ja sam nie jestem świety zdarzy mi się wywalić puszke na polu lub z psem podlecieć do sąsiedniego bloku pod klatke żeby walnoł kupe :) ale to jest życie ;-0



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

Cytat:

Autor: marcin135 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25-04-10 08:16

.... coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu znajomych z drugiej strony Wisły, że wschód Polski to jednak brud, smród i ubóstwo....


Słoma z butów i kompleksy wyłażą. Najpierw obraził ludzi z trzech wiosek teraz już pół Polski.

To mówisz, że Łomża to brud, smród i ubóstwo ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

puszkę to i za okno można wywalić i tak ją ktoś zawinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

nie wiadomo czy ze starej lomzy,

mnie bardziej chodziloby, ze to banda brudasow i slums sam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

to właśnie większość ludzi z Łomży i okolic przyjeżdża na bone i w inne miejsca i śmiecą .. Ludzie ze Starej Łomży nie wywalaliby tego bo potem i tak musieliby to posprzątać .. chociaż zdarzają się wyjątki ..

jeśłi ktoś poczuł się obrażony to oczywiście przepraszam bo nie chciałam tu nikogo urazić ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

Drobne wyjaśnienie:
Temat powstał w wyniku impulsu, jakim był wieśniak ze Starej Łomży, który wyrzucał śmieci. Nie uważam, że tylko tam mieszkają wieśniacy, można ich spotkać wszędzie - zarówno tam jak i w Łomży, w Warszawie czy innej miejscowości/wsi.

Słowo wieśniak w kontekście tego tematu odnosi się do brudasów wyrzucających śmieci na pola, do lasu czy gdziekolwiek indziej. Nie mam tu w żadnym wypadku na myśli osób mieszkających na wsi, bo jak wspomniał wcześniej Quentin:
"Wieśniactwo to nie kwestia pochodzenia, tylko stan umysłu.".

Krótko, choć rzeczowo temat podsumował użytkownik Wtorek:
"mnie bardziej chodziloby, ze to banda brudasow i slums sam"


Wszystkich, którzy śmiecą i obraża ich nazywanie przeze mnie wieśniakami przepraszać nie zamierzam - jest to moja opinia i jedyne co mogę to przytoczyć pewien mądry cytat:

"Przykro mi, jeśli mój język panią (pana) obraża, ale nie może on obrazić pani bardziej niż świat, jaki pozostawiło mi po sobie pani pokolenie."

Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi typu:
-Prawdopodobni nie jesteś "wieśniakiem" od czasu, kiedy Twoi Starzy sprzedali dwie przyczepy jęczmienia i ulokowali Cię w mieście.
-spierd...j marcinku spierd...j
-Słoma z butów i kompleksy wyłażą.

itp itd



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

marcin moim skromnym zdaniem chciales blysnac i nie wyszlo....powinienes inaczej zaczac ten post a temat by sie rozwinol a ty walisz od wiesniakow i jeszcze ta druga wypowiedz obraza juz wieksza spolecznosc...
Nie wyszlo i taki skutek najwiekszym wiesniakiem intelektualnym teraz jestes ty.....

Waz slowa a bedzie lepiej....
Czarnuchu..... :)

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

Cytat:

Autor: marcin135 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25-04-10 16:58
Wszystkich, którzy śmiecą i obraża ich nazywanie przeze mnie wieśniakami przepraszać nie zamierzam...



Czy na prawdę myślisz,że człowiek używający w dzisiejszych czasach do prac polowych konia ma internet ???
A może jego koń w obórce ma kompa i przeczyta twoje posty ???

Zdecyduj się czy to były śmieci czy gruz. Bo jeśli gruz to pewnie pola pomyliły ci się z działkami budowlanymi, które wyrównuje się za pomocą gruzu. Potem dowozi się ziemię i sieje trawę.
W Łomży i okolicach to normalna praktyka. W zasadzie tak robią ludzie na całym świecie, nie tylko wieśniacy ze Starej Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

smieci mozna zbierac' takimi patykami z ostrzem na koncu
rece bedomm czyste

jakas' swolocz to pewnie wyrzuca, i zgadzam sie ze nie ze starej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

Tylko u nas broni się śmiecących (?) - dziwne, Krab nie broń się, bo śmiecenie jest niedobre!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

Tu nikt nie broni śmiecących. Każdy post jest ich potępieniem.
Wrzawa się podniosła jak napisałeś "wieśniacy". Trzeba było napisać wieśniak ze Starej Łomży i nikt by ci nie miał nic do zarzucenia. Chociaż ja osobiści uważam,że na Bonie więcej śmiecą "miastowi" niż tubylcy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

Bardzo możliwe, zatem nazwijmy to po imieniu:
Na Bonie śmiecą wieśniacy z Łomży!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

a to dlatego ze do lomzy sprowadzila sie wiocha, ilu z was moze sie pochwalic tym ze dziadek,pradziadek jest lomzyniakiem?i mamy co mamy, sloma w butach

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

ja! =D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

Jak to mówią nie ten cham co ze wsi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wieśniacy ze Starej Łomży!

Redaktor:to chyba tylko u ciebie na wsi tak mowia...

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org