poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wymiana szczotek w silniku

gdzie w lomzy mozna sprawdzic i ewentualnie wymienic szczotki w silniczku dmuchawy powietrza w samochodzie dmuchawa raz sie wlacza a raz nie i dopiero jak w nia popukam to sie wlacza chodzi mi o fachowca od silnikow a nie o elektromechanika samochodowego bo ten stwierdzil dmuchawa do wymiany bagatela 600 zl do tego wymiana 150 zl a przeciez ona chodzi tylko nie za kazdym razem sie wlacza wymontowac to ja i sam umiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wymiana szczotek w silniku

jakie auto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wymiana szczotek w silniku

najlepiej to poszukaj sobie jakiegoś elektryka co zajmuje się silnikami, taki facet powinien to umieć. A poza tym to wymiana szczotek to nie jest wielkie zadanie, wystarczy rozłożyć trochę silnik i wyjąć je.

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wymiana szczotek w silniku

I tak pewnie będzie cały silnik do wymiany bo jak szczotki starte to i ten wałek(wypadło mi z głowy jak się nazywa) pomiędzy nimi też będzie nie mało zużyty. Zawsze można kupić nie za dużo zużyty wentylator z jakiegoś powypadkowego auta i wtedy taniej wyjdzie. Jak dasz radę sam wymontować dmuchawę to myślę że szczotki też udałoby Ci się zmienić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wymiana szczotek w silniku

Co do wymiany to nie ma problemu chyba że wentylator nie jest rozbieralny, co się zdarza w niektórych autach. Szczotki kupisz praktycznie 24 godziny na dobę na Kierzkowej, numeru nie pamiętam, a jakbyś miał z tym większe problemy to odezwij się na meila damian107@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org