sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ipod touch pomoc

witam mam ipoda touch i coś mi sie z nim stało. Mianowicie po włączeniu jest cały biały ekran ale normalnie przesuwa sie na ekranie przycisk do odblokowania bo słychac to w głośniku. gdzie można to naparwić? jeżeli ktoś ma ipoda touch i miał taki problem prosze o pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ipod touch pomoc

niestety nie mam takiego problemu u mnie działa wiec wszystko jest ok moze spadł Tobie i coś niełączy albo moze wystarczy zresetować go gdzieś czytałem ze trzeba przytrzymać guzik wyłączania i ten drugi ale czy pomoże to nie gwarantuje u nas w łomży ciężko bedzie moze tam gdzie naprawiają Iphony może to wyświetlacz tylko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ipod touch pomoc

resetować, odłączyć zasilanie,itp powinien się naprawić ewentualnie sformatować pamięć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ipod touch pomoc

wywal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ipod touch pomoc

Spróbuj przytrzymać przycisk wyłączenia i home przez min. 10-15 sek, aż się sam zrestartuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ipod touch pomoc

to wina wyświetlacza...100zł wymiana ;-]



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org