wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Imprezy ;)

Wasze przygody z imprez, wszystko na temat niezapomnianych sytuacji :) jakies zdjecia, ciekawe a najlepiej śmieszne historie :) tak dla zabicia czasu zeby sobie poczytać coś zabawnego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imprezy ;)

o *****...

Pana Tadeusza przeczytaj

w domu ogarnij kobieto, skoro nudzi ci sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imprezy ;)

o widzisz ewcia ja ostatnio byłem w rzymiance piłem pół wieczoru wode mineralną gazowaną a chciałem niegazowano tylko nie mieli eh to akurat była raczej smutna historia :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imprezy ;)

latozdurex po to sie zaklada tematy zeby sie czegos dowiedziec a kazdy zaklada taki jaki uwaza, nie musisz odpowiadac bo napewno zadnej historii fajniej nie masz :) ale wiadomo ze zawsze znajdzie sie taki ktory wejdzie, przeczyta, obrazi i pojdzie :) normalka, pisz co chcesz, chociaz nie wogole nie komentuj bo nic ciekawego do powiedzenia nie masz zapewne.. pozdrawiam Cie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imprezy ;)

no to mi fczoraj kolega napity zdradzil ze jest tak silny ze juz w wieku 18stu lat polozyl nauczycielke na renke :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imprezy ;)

ac bo napewno zadnej historii fajniej nie masz :)

zenia nie masz zapewne..


no jaka wróżka.. prosze bardzo, telefon podaj bedziesz kase zarabiac, z kart czy z fusów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Imprezy ;)

żal

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org