czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaka droga do Białegostoku?

Czy ktoś w ostatnich dniach jechał do Białegostoku?
Jakie są warunki na drodze i czy lepiej jest jechać przez Wiznę, czy przez Rutki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka droga do Białegostoku?

O Rutkach zapomnij ... jak ci życie miłe to przez Zambrów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka droga do Białegostoku?

Na pewno przez Wiznę. Ale drogo podobno nie jest za ciekawa. Pod Białymstokiem podobno dziś były mega korki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka droga do Białegostoku?

Jechałam dziś około 14:30 to cztery godziny mi to zajęło :/ Korek od Jeżewa aż do Białegostoku, wylotówka na Augustów zakorkowana, rondo na Jana Pawła i ul. Hetmańska korki masakryczne!! I oczywiście ślisko i nie odśnieżone - straszne warunki!! A co do Rutek od godziny około 16 do teraz droga na Zambrów zablokowana, bo zderzyły się dwa chyba TIRy - dokładnie nie wiem. Policja kieruje na Wiznę i Wysokie Mazowieckie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka droga do Białegostoku?

dzis od 12.30 do 16.30:) cztery godziny- tragedia zadnych piaskarek czy odsniezenia drog:( jak nie musisz to nie jedz

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka droga do Białegostoku?

drgowcow znowu zaskoczyla zima teraz czekaja na odwilz, nie wiem ku.a kto zarzadza tymi piaskarkami i wytycza im trasy ale musi to byc jakis nieudacznik plugi chodza nic nie sypia tiry pod zjadz nie moga wjechac bo nie posypane jak dzownisz ze jest taka sytuacja to czekasz ponad godzine az ktos laskawie d..pe ruszy i podjecie posypac, moze ktos na forum wie czemu tak sie dzieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka droga do Białegostoku?

Hej całkowicie podpisuję się pod słowami xxxANGELxxx oraz bigi2004.
Droga okropna. Mi zajęła 3,5h. Ale droga do Białego to dopiero początek... to co dzieje się na miejscu -to dopiero masakra. wszystko stoi bądź jedzie 10-20km/h. Odcinek od wylotówki do Gołębiewskiego zajął mi ponad 2h. Jutro będzie gorzej... szczególnie w okolicach domów handlowych -wszedzie organizowane są "atrakcje" + kaciki zabaw dla dzieci z opiekunkami aby skusić rodziców i nie tylko na świątecze zakupy. Cytujac bigi2004 : jak nie musisz t o nie jedź. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka droga do Białegostoku?

Jebać śledzi!! Kiedyś Białystok zniknie i Polska zmieni się na lepsze... :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka droga do Białegostoku?

Jebać skurwionych śledzi ******** w dupę , qrwy jebane i tak powiem , bym pierdolnął na nich bombę tak na swieta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka droga do Białegostoku?

Od Jeżewa do samego Białego będziesz stać w korku, nie radzę Ci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka droga do Białegostoku?

dupek jestes co wini są ludzie co tam mieszkaja ? jezeli juz to miej zal do drogowców a najlepiej do Tuska ze mało kasy daje ludziom papa prostaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka droga do Białegostoku?

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaka droga do Białegostoku?

2009.12.21 godzina 17.00-17.50 było OK, nie gorzej niż zazwyczaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org