czwartek, 06 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
brama sasiada

Ponieważ jest to mój pierwszy post na forum wiec witam wszystkich!

Ostatnio spotkałem się z ciekawą sytuacją z która postanowiłem się podzielić:
pewnej nocy mojemu sąsiadowi ukradli furtkę wejściową. Chodził po całej ulicy i szukał jej( w sumie tez bym tak zrobił). No oczywiście nikt nie widział nikt nie słyszał. Ale idę sobie raz do szkoły patrzę wisi coś na drzewie nie trudno się domyśleć że była to furtka. Więc jak przystało zawiadomiłem sąsiada w drodze powrotnej. Na furtce się jednak nie skończyło. Za jakiś czas przychodzi do mnie sąsiad pytaniem czy nie wiem gdzie jest jego brama wjazdowa. Ledwo się powstrzymałem od śmiech ale z powaga mówię że nie.
Dwa dni później ktoś podprowadził mu kosz na śmieci.
Finał był tego taki że bramę widziałem jak spawał nowa a śmietnik dzieci wźieły do zabaw ulicznych
bramę nie mam pojęcia kto mógł wynieść może u nas tez są kolekcjonerzy jak w Oświęcimiu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brama sasiada

Pewnie mieszkasz na Łomżycy. Tam to normalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org