poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwaga! Zakaz kąpieli w Narwi

roztrzasacze gnoju już od paru dni w akcji i rozrzucają obornik na polach . Efektem tego jest oczywiście wzrost tych bakterii w wodach Narwi. Rolnictwo w chwili obecnej jest największym trucicielem środowiska w naszym rejonie.

Robotnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga! Zakaz kąpieli w Narwi

Szkoda tylko, że tyle osób przez całe wakacje tam się kąpało. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga! Zakaz kąpieli w Narwi

- ja myślę że to nie wina obornika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga! Zakaz kąpieli w Narwi

Żyjemy obornikiem od wieków - oczywiście jest to skrót myślowy ale i za razem prawda niezaprzeczalna !



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga! Zakaz kąpieli w Narwi

to nie od obornika tylko od gnojowicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga! Zakaz kąpieli w Narwi

trzeba bylo nie sikac do rzeki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga! Zakaz kąpieli w Narwi

właśnie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga! Zakaz kąpieli w Narwi

Te badania były ostatnio, a przez całe lato woda w Narwi w rejonie kąpieliska była ok. A co do zbierania kąpieliska miejskiego, to nie dlatego że wykryto te bakterie, po prostu wakacje się skończyły i kąpielisko również, jak co roku. Szkoda że "dziennikarze" z Łomży nie potrafią sprawdzać swoich informacji...

Pozdrawiam.

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga! Zakaz kąpieli w Narwi

Kąpielisko miało być zbierane w przyszły weekend zgodnie z planem(!), także nie masz racji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga! Zakaz kąpieli w Narwi

Kąpielisko jest zawsze na okres wakacji. Wakacje się skończyły i kąpielisko też. A że taki zbieg okoliczności no to trudno. To TY nie masz racji :)

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga! Zakaz kąpieli w Narwi

Kąpielisko jest zawsze zamykane po pierwszym tygodniu września. Zaraz napiszesz że nie mam racji, także w ogóle nie zamierzam z Tobą dyskutować. Czekam aż napiszesz że to Ty masz rację "bo tak".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwaga! Zakaz kąpieli w Narwi

A co jeśli w tym roku miało być inaczej??? Masz takie świetne informacje? To mi się z Tobą nie chce dyskutować, bo widać że się nie orientujesz. Powodzenia.

Pjotr

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org