poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep lub usługi w Łomży

Zwracam się z prośbą o pomoc do forumowiczów.

Mam "trochę" pieniędzy do zainwestowania. Czego Wam w tym mieście brakuję. Myślę tu o sklepie lub usługach.

Podzielcie się proszę ze mną swoimi spostrzeżeniami.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep lub usługi w Łomży

Jak chcesz mieć pewność, że pieniądze się zwrócą to KEBAB. :) Tylko dobry jakościowo i w dobrej miejscówce/lokalizacji. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep lub usługi w Łomży

BAR !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep lub usługi w Łomży

a mi się marzy "Green Way" z jedzonkiem dla wegetarian :)

Bo gdybym miał narodzić się znów to tylko w Łomży i tylko Tu !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep lub usługi w Łomży

Jeśli chodzi o Green Way'a to nie da rady :) Dowiadywałam się kiedyś - Łomża jest za mała i nie wiem czy znaleźliby się wegetarianie do pracy.

Ja bym chciała za to Subway'a - ale pewnie też za małe miasto... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep lub usługi w Łomży

Jak masz troche kasy na inwestycje..
Zainwestuj zrób z wieży ciśnień atrakcje turystyczną z Restauracja na górze...
Widziałem już 2 takie wieże odremontowane...
REWELACJA

Ale trzeba zainwestować... A co w zamian?? Za sam wjazd opłata. Restauracja z widokiem którego nie znajdziesz nigdzie indziej :)
Ale coś kulturalnego żeby można było posiedzieć pogadać :)

Jedyną przegraną jest rezygnacja, wszystko
inne, to krok naprzód..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep lub usługi w Łomży

Moja propozycja to sklep z obuwiem tylko taki prawdziwy i z marką dobrego obuwia. Począwszy od obuwia dla dzieci, dla nastolatek, kobiet z klasą i mężczyzn :)) W podobnym stylu jako usługę proponuję otwarcie warsztatu z wyrobem obuwia na zamówienia indywidualne. Nie ma w Łomży szewca, który robi buty, zmienia obcasy na takie jakie potrzeba, tylko ewentualnie jakie przywiezie. O innych detalach nie wspomnę.. Powinno się udać, ponieważ sporo klientów jeździ do B-ku lub stolicy. Ale to tylko spojrzenie kobiecym okiem..Pozdrawiam! A.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep lub usługi w Łomży

Już się uspokójcie z tymi KEBABAMI bo to przesada miasto rond kościołów i kebabów :/ na bema już mam 2 obok siebie haha porażka ;) a jak w niedziele głodny byłem to żaden nie był otwarty




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep lub usługi w Łomży

Kurde szkoda ,bo naprawdę w Green Way`u jest świetne jedzenie , nasze miasto wcale nie jest aż tak małe by nie mogła tu powstać porządna restauracja dla wegetarian. Studiuję w Olsztynie i wiem jacy ludzie odwiedzają tą restaurację i jakie jest zainteresowanie.
P.S Z Wieżą Ciśnień to bombowy interes , daje sobie ręce i nogi uciąć że można by było na tym nieźle zarobić. Ale najpierw trzeba by było sporo pieniędzy włożyć w remont, pozwolenia, sanepidy itp itd.

Bo gdybym miał narodzić się znów to tylko w Łomży i tylko Tu !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep lub usługi w Łomży

Tak się składa, że wieża ciśnień już jest sprzedana właścicielowi Sonarolu, i ma tam właśnie byc restauracja, kawiarnia itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep lub usługi w Łomży

Chińczyk, bo ten co jest.....czy on w ogóle jest? Budynek obskurny, jakby szyldu brak. Otówrz dobrego chińczyka a bedziesz miał zyski.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep lub usługi w Łomży

Green Way świetny pomysł:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep lub usługi w Łomży

Ja też myślę, że jakieś dobre jedzonko w restauracji na poziomie przydałoby się. W Łomży jest tak naprawdę jedna restauracja, gdzie jest schludnie, czysto i ładny wystrój, a ceny w miarę dostępne dla każdego - 4 pory. A to zdecydowanie za mało. Chińczyk - bardzo dobry pomysł, ale pod warunkiem, że jedzenie będzie smaczne, lokal zadbany, z klasą, a ceny dostępne dla każdego. Kebabów i barów szybkiej obsługi mamy już trochę, ale lokalów z dobrym jedzeniem i kulturą niestety brak! Również dania wegetariankie mile widziane z mojej strony, wbrew pozorom wielu ludzi niekoniecznie lubi zapychać się mięsem. Dla mnie fajny Chińczyk z jakimś wyborem dań wegetariańkich to jest super pomysł. Ostatnio właśnie w pracy rozmawialiśmy o tym, że w łomży nie ma fajnego chińczyka. Aha, i żeby była jeszcze jakaś dobra kawka do zamówienia po jedzeniu, żeby można było posiedzieć i pogadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep lub usługi w Łomży

CAŁODOBOWY?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep lub usługi w Łomży

teo masz podsuniętych pare fajnych pomysłów :) ... teraz tylko z nich skorzystaj :P lub wymyśl coś orginalniejszego

Bo gdybym miał narodzić się znów to tylko w Łomży i tylko Tu !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org