poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bójka na dworcu

Artykuł http://4lomza.pl/index.php?wiad=43795
Tak przyjeżdża nasza policja na interwencje po fakcie, sprawcy uciekli.
W tym przypadku jak by zatłukli kogoś to oczywiście policja nie winna.
Albo może zależy żeby przyjeżdżali po fakcie bo po co się ciągać z bandziorami.
Za to żeby doczepić się do kobiety która nie przechodzi po przejściu dla pieszych to jesteście kozacy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bójka na dworcu

to ta bójka była w hali odlotów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bójka na dworcu

masz problem to napisz do przyjaciółki a nie zakładasz bzdurny temat na forum,znowu czeczeńca pobili?a może tobie maske obili i się żalisz teraz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bójka na dworcu

shadowrun co ty obrońca policjantów???
Naoglądałem się po jakim czasie przyjeżdżaja na interwencje ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bójka na dworcu

Strefa Szybkich Glanów Reaktywacja????:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bójka na dworcu

Nom mojej matce jeden odważniak aż mało ręki nie połamał jak zobaczył, że o 6 rano przechodzi na czerwonym przy pustej ulicy. Ciekawe czy równie byłby nadgorliwy w stosunku do jakiegoś przypakowanego chłopaczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bójka na dworcu

Całe szczęście, że tylko mógł jej rękę połamać. Gorzej by było jakby jakiś samochód połamał jej czaszkę czy kręgosłup...
Piesi zawsze mówią:\" nic nie jechało\". To ja się pytam skąd tyle wypadków z udziałem pieszych, jeśli nic nie jechało!?
Odnośnie tematu to nie ma możliwości, aby zapobiec bójce. Musiałby w tym kraju co 50 metrów stać policjant 24/dobę. Akurat na Dworcu PKS co chwilę widać patrole, ale pewnym sytuacjom zapobiec się nie da.
Z opisu wynika, że było to zwyczajne \"mordobicie\" osób po alkoholu. W takich sytuacjach na pewno wina leży po środku. Cóż, selekcja naturalna... ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bójka na dworcu

mietek to on jej życie uratował ?
W Anglii można przechodzić na czerwonym i mniej ludzi ginie niż u nas, mandaty piszą jak pieszy stworzy zagrożenie
a u nas cyrk, policja się męczy i pieszy sponiewierany
http://www.wykop.pl/link/3428835/zatrzymanie-sochaczewskiej-policji-za-nie-przejscie-na-pasach/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bójka na dworcu

ćwoku czytaj ze zrozumieniem \"przy pustej ulicy\", skoro przeżyła przejście przez ulicę to nie musiał interweniować. A te pierd#lenie o zagrożeniu to tylko po to aby wystawić mandat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bójka na dworcu

A ja ci ćwoku tłumaczę, że za wiele wypadków drogowych z udziałem pieszych winę ponoszą sami piesi!!!
Jestem kierowcą od wielu lat i wiele razy o mało brakowało, a policzyłbym kości na masce już nie jednemu, który twierdził, że było pusto na ulicy i nic nie jechało.
Po to zostało określone dane prawo i sygnalizacja świetlna, aby się do niej stosować. Samochody też stają na czerwonym świetle bez znaczenia czy było pusto czy nie. Rozumiesz?
Jakby wszyscy stosowali się do swoich obowiązków na drodze to mniej grobów odwiedzałbyś 1 listopada.
A jak twojej mamie tak bardzo się spieszy to trudno, niech płaci mandaty. Będzie na 500+. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bójka na dworcu

Ja też jeżdżę wiele lat i jeszcze mi się nie zdarzyło kogoś potrącić. Co więcej jak widzę kota, psa, czy inne zwierzę w pobliżu ulicy to też puszczam nogę z gazu a już pierd#olenie, że na przejściu dla pieszych winę ponosi pieszy świadczy tylko o twoim braku elementarnej wiedzy z ruchu drogowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bójka na dworcu

Idź pod Sejm i rozbij namiot. Jak Sejm zdecyduje, aby pozdejmować na skrzyżowaniach sygnalizatory dla pieszych to wtedy będziecie sobie razem z mamusią hulać do woli.
Jak na razie jednak to zgodnie z moją małą elementarną wiedzą z ruchu drogowego, pieszy ma obowiązek stosować się do czerwonego sygnału sygnalizacji świetlnej i na tym dyskusję zakończę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org