piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ktoś z Łomży wygrał BMW

Wchodzę sobie dzisiaj na stronę Orange, i widzę, że dwa dni temu do Łomży trafiło BMW serii1. Gratuluję Pani Jadwigo! :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś z Łomży wygrał BMW

dziękuję chłopcze, dziękuję ;p



to taki żart

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś z Łomży wygrał BMW

wielkie mi halo, 4 mercedesy z ery wjechały do łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś z Łomży wygrał BMW

Trzy bo jednego ukradli po drodze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś z Łomży wygrał BMW

a ja się zastanawiałem skąd takie bryki w łomży się biorą, bo uczciwie to tu można się jedynie garba dorobić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś z Łomży wygrał BMW

ty to jestes tak gośc madrego stwierdzenia dawno nie slyszalem
brawo brawo hyhy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś z Łomży wygrał BMW

Wjechały ? nie widziałem :) a ile podatku się płaci jak za te bmw ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś z Łomży wygrał BMW

10 % za wszystko wygrane powyzej 2tys zl jak sie nie myle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś z Łomży wygrał BMW

heh i teraz koles pojdzie 3 razy na solarium zalozy biala koszulke i jakis sygnet i zegarek i tak przybywa wiesniakow. podobnie jak ci wszyscy z rejestracjami BKL BGR BZA co wrocili ze stanow i sie dorobili jakiej "zagranicznej taksowki" :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś z Łomży wygrał BMW

anonimowy przynajmiej byli w stanach i sie dorobili a ty ?? garbu sie tu dorobisz !! ale zazdrosc cie boli ........... !!!

martin8421

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś z Łomży wygrał BMW

przynajmniej sie czegos dorobili a nie siedzą tak jak ty anonimowy buraku i nie liczą na to ze im tatus z mamusia dadzą. "pewnie vizy nie dostales to zazdroscisz:)"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś z Łomży wygrał BMW

bysta robili cala noc przy koli to byscie wiedzieli jaki to bul.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś z Łomży wygrał BMW

jak dla was visa i praca w stanach to szczyt marzen to sorry hehe mi sie nie widzi dorabiac zydow i mieszkac w brudzie i syfie. ale jak jest ktos legatem albo nie nadaje sie do jakiejs porzadnej pracy w kraju to jedzie dorabiac kogos tam i pozniej bedzie PAN X w lomzy bo mial dobra tygodniowke na budowie albo przy sprzataniu, bo tylko podawanie betonu albo zamiatanie mu dobrze wychodzi. to juz lepiej jedzcie sobie na ogorki do niemiec hehe:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś z Łomży wygrał BMW

anonimowy a co ty masz do ludzi mających rejestracje na BKL? w Łomży tez nie brakuje wieśniaków wiec nie oceniaj ludzi po tym jaką mają rejestracje samochodu!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ktoś z Łomży wygrał BMW

heh po prostu pan anonimowy sie popisal swoja inteligencja i madroscia. Niestety tego juz nigdy w zyciu nie zdobedzie wiec sam pewnie tyra za 2 tys zl i sie cieszy ze go na jedzenie stac ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org