piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Reggea

Poszukuje polskiego reggea.Jeśli macie jakieś linki do ściągnięcia itd.to z góry dziękówa.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

do sciogniecia??? bys sie ogarnol i kupil jakos plyte pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

Stary b. dobry masz pomysł ale nie szukaj reggea tylko „reagge”.

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

reggae

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

5510 fakt ::)

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

To jest fajne:
Maleo - Alibi
http://wyslijto.pl/plik/4hyi822ztn
Maleo - Kochać aby żyć
http://wyslijto.pl/plik/fyu1qgt2on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

na początek:
bakshish
będzie dobrze
fate
izrael
stage of unity
maleo

spróbuj na wrzuta.pl (audio), bakshish będzie na pewno, kopiuj linki do www.sciagnik.net/ - 14k i gotowe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

SwS jak nie wiesz co ze sobą zrobić to nie wchodź tu na forum bo robisz kurestwo../

Dziękówa..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

kurestwo to ty robisz z siebie hejterze ******. Kup Plyte a nie sciogasz. "kurestwo" w sumie niewiem kto tu sie zkurwil w swoim poscie. 3W-Hejter(skit) o takich jak ty eloooooooooooooooo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea



EastWest Rockers
Habakuk
Paprika Korps
Indios Bravos
Vavamuffin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

SwS najpierw chce obczaić składy,które mi podpasują a nie będę lecial na pozera jak ty i płyte kupował.Prujesz sie bo udajesz kozaka.
H.uj ci za to szmato.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

napinaczu internetowy po co to piszesz i tak cie nieznam ale takich jak ty to sie nazywa frajerstwo. p.ierdolic takich hejterow dziecko bannanow! potwoim nicku widac ze twoja morda jest z pedalona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

masz tu wyjebisty kawalek:

http://members.lycos.nl/appievisser/Khia%20-%20MY%20NECK%20MY%20BACK%20(DIRTY%20VERSION).mp3


khia - my neck my back (dirty).mp3

"so... lick it now, lick it good, lick this pussy just like u should...
right now...."






(tyle ze to nie regge, no ale jeb*ć regge ;P :] )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

SwS widać,że jesteś społeczniakiem.Domownikiem bez ziomków.Nie rozumiesz co znaczy frajer!
Taki z ciebie kozak,jesteś sobą?Weś sie szanuj..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

ty dsziwko chcesz to pogadmay inaczej dzis na starym rynku o 20 niema cie *** ci w dupe a frajer to twoj stary cwelu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

Wiesz,... to tak jakbyś napisał np :"szukam białego fiata". Możesz bardziej sprecyzować temat? Polskie reggae to wbrew pozorom bardzo szeroki temat. Jakieś style, kapele, przedział czasowy, festiwale....?

A do SwS: naucz się dziecko pisać po polsku, bo sam robisz bydło. Twoje beznadziejne pokrzykiwania na forum świadczą tylko o tym, żeś cymbał głupi i niedouczony. Znajomość pisowni masz na poziomie absolwenta korespondencyjnej szkoły dla niedorozwiniętych i upośledzonych. Zarzuć dresowy kapturek na łysą pałę i śmigaj za śmietnik walić gruchę koleżkom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

jak tam moj kawalek gosciowy i gosciowie ???
sciagac i odchamic mi sie tu raz ! ;]

http://members.lycos.nl/appievisser/Khia%20-%20MY%20NECK%20MY%20BACK%20(DIRTY%20VERSION).mp3

(kopiuj - wklej...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

Sorry, ale Twój kawałek nijak nie pasuje do tematu tego wątku. Może to i fajne, może i ładne ale nie tu i nie teraz. Wiem, że według wikipedii hasło "Khia" jest powiązane z reggae, ale nie znaczy to, że to jest prawda. Miało być o polskim reggae, a tymczasem wyskoczyłeś z czymś, co ani reggae nie jest , ani tym bardziej po polsku. Jeśli chodzi o reggae zagraniczne to posłuchaj B. Marley'a, P. Tosha, B. Wailera i wielu, wielu innych. Możesz też spróbować czegoś łatwiejszego, np: E. Granta czy S. George. Nasi przedstawiciele tego nurtu to oczywiście wczesny Daab, Gedeon Jerubbal, Bakszysz, Izrael. Wymieniłem tylko najstarszych i moim zdaniem najważniejszych.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

SwS lamusie twój stary do komendant a ty synek psa i zarazem frajer.
Nie pucuj sie i wal sie na piz.de.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

popierwsze to twoj stary razem z twoja rodzinko chodzi na paczki na komende jednoczesnie dając dupy dla komendanta po drugie frajer masz na drugie glupia pizdo a po 3 pisze sie uwal sie na pizde dlatego Uwal Sie NA Pizde frajerze chzba moge tak na ciebie mowic bo stara wola cie tak na obiad a pozatzm umzj dupe bo jebie ci z rzja emaaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

hmm... im wiecej czytam Twoich postow SwS to wydajesz się coraz młodszy xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

hahahahaha jaki koleś :p ten SwS przypomina mi Crazyahmeda z czatu :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

floyd68 doczytaj mojego posta.
j*bac regge.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

garfield >>
dzieki za namiar na EastWest Rockers ;D

dorzucam cos od siebie
Suppa mag [Love Sen-C Music] - Mury babilonu

PS gdzie w łomży można namierzyć klimaty R , jestem tu od niedawna i jak narazie to trafiam na same drechowe klimaty, niestety wiekszośc tutaj ;DDD

----zaraz pewnie ktos odpisze ze mam od niego wpie#$% bo ma lepsze paski na ortalionie ;DDDDDDD

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reggea

ja tam lubie reggae ale w łomży ciężko je znaleźć.

Polecam: East West Rockers, Jamal, Nefre, Indios Bravos

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org