poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
świetny pomysł na pozbycie sie natrentnych telemarkieterów.

koleś wymiata

http://www.maxior.pl/film/120373/Netia_rozmowa_z_klientema

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: świetny pomysł na pozbycie sie natrentnych telemarkieterów.

"telemarkIeterów"???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: świetny pomysł na pozbycie sie natrentnych telemarkieterów.

http://pl.youtube.com/watch?v=gn7OJeOQgu8&feature=related - rozmowa z Tele 2. Podziwiam pracownika Tele za cierpliwość i jednocześnie żal mi chama co dzwonił.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: świetny pomysł na pozbycie sie natrentnych telemarkieterów.

czytaj uwaznie tematy :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: świetny pomysł na pozbycie sie natrentnych telemarkieterów.

Ludzie to jest ich praca.. Jeśli nie jesteś zainteresowany to po prostu powiedz mu kulturalnie i tyle. Zdarza się, że telemarketer nie daje za wygraną wtedy jeszcze raz powtarzasz, że nie jesteś zainteresowany i odkładasz słuchawkę. Drugi raz nie zadzwoni. Po co wymyślać jakieś metody. Owszem może i jest to dla niektórych prostaków zabawne. Pomyśl tylko jeden z drugim czy chciałbyś aby Ciebie tak traktowano?!

Pozdrawiam..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: świetny pomysł na pozbycie sie natrentnych telemarkieterów.

Rafallo20 był podobny temat nie dawno i ten sam link ;)
wroobel napisałeś,żeby powiedzieć,że nie jesteś zainteresowany i odłożyć słuchawkę? I tu się mylisz!
Miałem hmm a może mam taki problem ? mogą jeszcze zadzwonić,dzwonili do mnie przez cały tydzień, jest to naprawdę wkur***jące.
Czowiek mówi,że ma już internet a ten cały czas się upiera i proponuję,nawet jak powiedziałem,że nie zamierzam nic zmieniać to i tak taki pan potrafi zadzwonić na drugi dzień i mówić to samo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: świetny pomysł na pozbycie sie natrentnych telemarkieterów.

Wiecie co... Byłam przez miesiąc telemarketerką. Ta praca to jest tragedia jakaś, już lepiej kible myć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org