niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kebap

bylktos z was w tym kebabie na ksieznej anny ?? bo widze reklame wlasnie , i tak smakowicie wyglada ze nie wiem czy sie nie skusic ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

odradzam mięso do dupy, i na walą Ci dużo kapusty jak dla świniaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

Mięso przemielone i tak cienko pokrojone, że ciężko na widelec złapać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

co to jest KEBAP ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

"Kebab (kebap) – potrawa kuchni orientalnej. Określenie obejmuje ponad dwadzieścia odmian tej potrawy (m.in. ıskender kebap, adana kebabı czy şiş kebap [szisz kebap]) i nie jest jednoznaczne."

Wikipedia.pl

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

okropienstwo!!! zatrułam sie nim!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

najlepszy kebab w miescie a takich sosow nikt nie ma jak oni

duze porcje przyrządzone ze smakiem
nie to co te swinskie czy kurczakowe kebaby


DONER RULEZ polecam go

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

na poczatku byl dobry a teraz do d..py... ludzie jedzcie do ostroleki czy ostrowii tam sa smaczne kebaby:) u nas kicha i tyle:( na ks anny salata chca zapchac a miesa trzeba szukac

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

I tak najlepszy kebab jest na rogu przy wjeździe na dworzec :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

Są gusta i guściki a o gustach podobno się nie rozmawia ;) Mi osobiście kabab tam smakował ;) Ale najlepiej zrobisz idąc sam ;) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

bleeeeeeeee wystarczy , że raz byłem i już w życiu nie będe :-/ tak jak ktoś wyżej napisał , to samo miałem....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

...znaczy sie SRAKA ??;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

znaczy sie sfinstwo

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

osobiscie nie jadlam tam kebaba ale jadlam zestaw mix w ktorym zawiera sie mieso kebab frytki i 3 rodzaje surowek i te zestway maja naprawde swietne i smaczne miesa i frytek duzo Niewiem jak to ejst z kebabem ale do tego zestawu miesa nie żaluja i jest smaczne:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

Na księżnej anny kebab zryty. Najpierw jesz samo kapuste potem same ogory, mieso, znowu kapucha itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

bo głąby jesteście he i kebaba kupujecie

trzeba tam wziąc zestaw fryty miecho surówa wtedy to jest szamka

chyba fryty i mięso kosztuje 8.50 zł i nigdzie w lomzy za taka kase nie dostaniesz takiej gory szamy i to tak smacznej. :)

w reklamie teraz jest napisane ze taki zestaw z surówka 10,50 wiec tego sprobojcie a nie jakies tam kiebaby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

ja tam jadam Tortille 9,5 zł calkiem smaczna i najesc sie mozna niezle

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

mi osobiscie sie odechcialo jesc na sam widok tej mielonki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

jasiu smietana ty ku.rwa suczy łbie smierdzący !!!!! klekaj do miecza scierwojadzie za.je.bany !!!!!!!!!!!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

jasiu nazwisko masz po ojcu ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

no i o co wam chodzi..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

ten jasiu, jakzesz mnieon wkurwia!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

To tam mnie kiedyś powiedzieli , że nie sprzedadzą i żebym ganiał po drobne. Gdy z wielką łaska podano mi nr tel. do właściciela , ten stwierdził , że tak może być i trudno. Nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

pewnie z rana przyszedłeś że wydać nie miały ... osobiście mi ten kebab smakował i dziewczyny były bardzo miłe i nie wiem po co wogóle ten temat Najlepszy kebab w łomży i niezgodze się z opiniami wyżej ... Zajmijcie sie lepiej innymi rzeczmi albo sami sobie obiad ugotujcie a nie narzekacie na jakies jedzenie ...!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

ludzie dobry żarcie to dużo mięsa? co za prymitywy.

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

Bzdura , jeżeli jesteś właścicielem , to wiesz o której dzwoniłem. Jeszcze raz , obsługa arogancka , właściciel ignoruje skargę klienta. Nie polecam. Nie chciałem prowokować , inni to zrobili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

ale sie sfinio bulwersujesz

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

a Ty fin po kim masz nazwisko? muj sonsiad tak na psa wolal. czyrzby ktos w domu lubil nadto zwierzenta i nie mugl?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

Kebab w Białymstoku na dworcu....tylko nie w POLICYJNEJ BUDCE hehe.... osoby które go przygotowują zawsze 3 razy pytają czy sos pikantny....4 raz juz nie pytają tylko nim polewaj...a gdy już strawisz i siadasz na sedes...hehe to uważaj...pieczenie jest przerażające - ten sos ma podwyższoną zawartość tabasco lub czegoś w tym rodzaju. Aczkolwiek porcje duże i mały kebab tam jest wielkości naszych dużych kebabów...a poza tym mięso nie pływa w sosach tylko jest nimi polane...no i o dziwo kapusta nie puszcza soków jak w naszych rodzimych budkach :)

Stop debilizmowi!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

jasiu ty masz nazwisko po ojcu , czyli smietane po ojcu masz !!!1 tzn opier.dalasz mu pale az echo idzie !!!! juz od dawna wiadomo ze lubisz czuc swiezy sos lagodny na twarzy !!!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

jasiu ty masz nazwisko po ojcu , czyli smietane po ojcu masz !!!1 tzn opier.dalasz mu pale az echo idzie !!!! juz od dawna wiadomo ze lubisz czuc swiezy sos lagodny na twarzy !!!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

jasiu, kiedys dowiem sie co ty jestes za jeden i utniemy sobie pogawędke ;]]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

jajka sobie utnij :)

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

utne i wsadze twojej starej w dupe !!! jak dla niej normalka tylko ze bez baterii :]]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

szymon81 jeśli mówisz o ostrym sosie to ja moge potwierdzić.U Cygana 24H przy ratuszu w Olsztynie.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

heh ! no widzisz nie trudno odszukać bardzo PIKANTNE kebaby :) jak kto lubi..jeden czosnek..inny zamiast mięsa cebulę ale to prawda..sos bywa esencją smaku...i sos sosowi nie jest równy. A łomżyńskie sosy są nijakie..zatem popieram jak najbardziej trudne poranki :):):):) Bynajmniej przez 2 dni pamięta się ten smak haha;p pozdrawiam :)

Stop debilizmowi!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

jak z początku był baaardzo smakowity, jadałem tam prawie codzinnie, tak od 2 miesięcy moja noga nawet tam nie postawi, a jest to skutkiem zatrucia się tym mięsem, które zapewne nie było "dzisiejsze" i świeże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

srebab u mnie w piwnicy ze szczuroluda najlepsiejszy, a sosy sami sobie z podniecenia napapciajcie z krocza, a gdzie najlepsza kaszanka ?? bo co niektórzy chwalą u murzyna kaszane, oko jebcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kebap

na przeciwko statoilu,yamyy kebab bar boski

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org