piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rowerem po chodniku?

W Łomży jest to dozwolone? Więszkość jeździ a w niektórych miastach za to dostaniesz mandat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerem po chodniku?

Chodnik jest dla pieszych,w Łomży również. Generalnie powinien być mandat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerem po chodniku?

Powinien ale w Łomży nie ma :D

"Walczmy z alkoholizmem!!!Pijmy więc więcej aby inni mieli mniej!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerem po chodniku?

Jak nie ma obok ścieżki rowerowej to można po chodniku, oczywiście musimy jeździć ze szczególną uwagą na pieszych, zachowując nie dużą prędkość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerem po chodniku?

No Quentin, a z tymi ścieżkami to u nas huhuhu. Nic tylko liczyć te kilometry ścieżek rowerowych :P
Zasada jest taka:
- masz kartę rowerową to powinieneś po jezdni
- jak nie masz karty to musisz po chodniku chyba że masz 18 lat

Ogólnie po jezdni jest szybciej, ale kultura kierowców samochodów pozostawia wiele do życzenia, dlatego jak można jechać równie szybko po chodniku jak po jezdni to zjeżdżam na chodnik.


zielonkawa orbea rlz

Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerem po chodniku?

Bullshit. Polecam się rowerem przejechać np po Wojska Polskiego. Dziękuje, wolę chodnikiem. Bezpieczniej dla wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerem po chodniku?

Najfajniej to jak TIR śmignie koło ucha "40km/h" (na poznańskiej jest takie ograniczenie no ale cóż...) Pawel66 przeszkadzają Ci rowerzyści na chodnikach?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerem po chodniku?

w łomży poprostu nie da sie po ulicy jeździć bo cię staranują, dlatego ja wybieram chodnik, z ostrożnością ofc ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerem po chodniku?

Dostałem mandat 20 ojro w Niemczech za to ze szedłem po ścieżce dla rowerów a obok był chodnik, i kilka osób na mnie trąbiło rowerowymi dywonecykami, a że nie zajarzyłem który to chodnik od razu i zieloni jechali to pech mnie dopadł :)

Chodnik dla rowerów od chodnika dla człowieków różni się kolorem kostki :)
czego pewnie w Łomży prędko nie zobaczymy dlatego mówię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerem po chodniku?

Ja ulicą nie jeżdżę, bo w tamtym roku prawie mnie jakiś staruch na Piłsudskiego przejechał. Oczywiście usłyszałam, że jak ja k**** jeżdżę (odpowiedź brzmi normalnie - przy krawężniku). W Łomży jeżdżą tak inteligentni ludzie, że strach wypuścić się rowerem po ulicy.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerem po chodniku?

marcin135 jak możesz to podaj swojego meila, bo mam pytanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerem po chodniku?

Kur..ja rowerem śmigam po chodnikach po 20/h i se slalomem wszystkich wymijam a jexdze prawie codziennie bo się tym jaram(wyczyny i te sprawy) ,nikt mi jeszcze mandatu nie wlepił za jade po chpodniku a jak by chciał to bym zredukował i mnie nie ma PROSTE

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerem po chodniku?

Quentin, dla Ciebie- blackberry@interia.eu

Pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org