poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sprawa rozwodowa

witam, poszukuję dobrego adwokata, który poprowadziłbym sprawę rozwodową z podział majatku. Kogo polecacie i jakie są wasze opinie o łomżyńskich koncelariach, jeżeli chodzi o sprawy rozwodowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa rozwodowa

Pani Ewa Krasocka kancelaria przy sądzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa rozwodowa

Pani adw. Hanna Stachowiak na Dwornej 18 , 216-44-43

gergely

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa rozwodowa

dzięki, za odpowiedzi - podopwiedzi, ta Pani Ewa Krasocka to chyba Krasowska, to chyba zajmuje się bardziej prawem gospodarczym, firm i spólek?moze mam złe informacje, a jeżeli chodzi o p. Hanna Stachowiak, to ktoś może własnie korzystała z jej usług?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa rozwodowa

Szczerze polecam mecenas Anusewicz ,kancelaria mieści się przy ul.Dwornej
To może niepozorna kobieta ale znana jest ze swojej skuteczności.Prowadziła sprawę podziału majątku w mojej rodzinie i wygrała ją z bardzo wygadanym mecenasem Picelukiem. Polecam .Wazne też jest to że nie zdziera skóry z klienta.Jest konkretna .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa rozwodowa

m

Chciałeś wydymać Freda teraz Fred wydyma Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa rozwodowa

Moim zdaniem możesz śmiało skorzystać z usług Adw. Stachowiak lub jej córki prowadzą kancelarię razem. Są konkretne, czasowe i dostepne cenowo. W dodatku Adw. Magdalena Stachowiak jest nieźle wygadana i świetnie sobie radę z resztą mecenasów z Łomży, jest nieźle obkuta więc pominiesz odpowiedzi w stylu musze sprawdzić, prosze przyjśc jutro itp.
W sumie wziąłbym ja chociaż po to by nie mieć jej po przeciwnej strone.

Chciałeś wydymać Freda teraz Fred wydyma Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa rozwodowa

Dzieki Panie Japa i tsa68, za wasze opinie, faktycznie te dwa nazwiska mi sie przewijały, ale dobrze jest poznać opinie innych osób:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa rozwodowa

a może wiecie, jakie są koszta za poradę w sprawie rozwodu i napisanie pozwu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa rozwodowa

porada ok 50 zl zalezy u kogo napisanie pozwu pewnie tez cos w tych granicach ale tego dokladnie juz niewiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa rozwodowa

milka25 w starostwie jest bezplatny radca prawny, ktory zajmuje sie tylko prawem rodzinnym

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org