niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry sklep muzyczny w lomzy ?

Sluchajcie chcialbym sie dowiedziec co sadzicie o sklepach muzycznych w lomzy ? Chodzi mi tu bardziej o sklepy ze sprzetem niz z plytami. Osobiscie uwazam ze chyba jedynym dobrym sklepem muzycznym jest sklep Big Beate na ul Legionow obok szkoly muzycznej. ostatnio kupowalem mixer wlasnie tam, sprzedawca doradzil, pomogl, zna sie na rzeczy, zamowil i nawet nie chcial zaliczki, sprzet przyszedl na drugi dzien a sprzedawca byl na tyle wporzo ze powiedzial: Jesli pobawisz sie nim i stwierdzisz ze to nie to przynies go ja ci go zamienie na co bedziesz chcial lub oddam kase :) ! no to jest sklep a na dodatek niskie ceny !!!!!!! polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry sklep muzyczny w lomzy ?

a czy ten sprzedawca nie jest przypadkiem towim szwagrem, Ty robisz mu reklamę.
Jeżeli tak nie jest to w poniedziałek tam się wybiorę i wybadam sprawę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry sklep muzyczny w lomzy ?

Zgadzam się w pełni z pierwszym postem. Ja dwa tygodnie temu w sklepie Big Beat kupilam gitarę klasyczną Alhamba 4P. Co prawda czekałam na nią, ale sprzedawca sprowadził kilka sztuk tego modelu tak że miłam swobodę wyboru. Cena tego instrumentu też mile mnie zaskoczyła, jednak najwieksze wrażenie zrobił na mnie fakt że sprzedawca zgodził się zaczekać na pieniądze dwa dni oddając mi instrument do domu. Jeszcze raz brawo za takie podejście do sprzedaży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry sklep muzyczny w lomzy ?

W Łomży nie ma dobrego sklepu muzycznego...
Byliście może w "sklepiku" przy ul. Piłsudskiego ? ŻENADA. Ceny w kosmosie, pełno disco polo itd...

Krytycznie nastawiony (jak zawsze)

Mr S

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry sklep muzyczny w lomzy ?

w 2003 nie było dobrego sklepu ? a w 2011 jest dobry sklep ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry sklep muzyczny w lomzy ?

W lomzy niestety slabo, ale moze znajdziesz cos w innych miastach sklep muzyczny poznań


Przypuszczam, że można zaznać równej pełni życia w ciągu siedemdziesięciu godzin, jak w ciągu siedemdziesięciu lat




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry sklep muzyczny w lomzy ?

Tu zobacz sklep muzyczny poznań

Przypuszczam, że można zaznać równej pełni życia w ciągu siedemdziesięciu godzin, jak w ciągu siedemdziesięciu lat




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry sklep muzyczny w lomzy ?

nie polecam tego badziewia. Proponuję innym wypowiedzieć się w tej kwestii i ostrzec innych przed tą podrzędną firemką

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org