poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
brak słów...

oglądałam właśnie obiektyw na tvp Białystok. Pokazywane były plany miasta Suwałki. Jak zobaczyłam co planują wybudować i to w najbliższym czasie bo za około 1-2 lat to oczom własnym nie wierzyłam i wiem że uda im się to bo przynajmniej chcą żeby ich miasto przyciągało. Łomża była kiedyś stolicą wojewódźtwa a tereaz staje się jednym z najgorszych miast. Owszem są plany dotyczące galerii na ul. Bawełna jednak jeśli to powstanie o ile wogle powstanie to będzie to za 10 lat napewno nie wcześniej.... Przecież to paranoja.....

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

Ogólnikowo to ująłeś, napisz co w Suwałkach planują. Bo jak na dziś to w Suwałkach nie wiele jest a właściwie nić oprócz dziadowskiego Kauflandu.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

dziadowskiego kauflandu ktorego w Łomży nie ma zapomniales dodac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

w Suwałkach ma powstać ogromna galeria na ok 150 mln zł ma byc około 3oo sklepó. Chcą przyciągnąć turystów z całego wojewódżtwa podlaskiego.
megan więc może powiedz co jest takiego ciekawego w naszym mieście oprócz Kościołów i Biedronek no powiedz... z Chęcią dowiem się jakie jest Twoje zdanie

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

w Suwałkach ma powstać ogromna galeria na ok 150 mln zł ma byc około 3oo sklepów. Chcą przyciągnąć turystów z całego wojewódżtwa podlaskiego.
megan więc może powiedz co jest takiego ciekawego w naszym mieście oprócz Kościołów i Biedronek no powiedz... z Chęcią dowiem się jakie jest Twoje zdanie

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

Napisałeś "Chcą przyciągnąć turystów z całego wojewódżtwa podlaskiego." hmm A jaką atrakcją ma niby być galeria handlowa dla turystów??
A jeśli chodzi o Łomżę to fakt, trudno tu o wjazd z takimi inwestycjami a jeśli już coś ma powstać to wiecznie jakies problemy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

ponad 50 tyś metrów kw galeria........



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

sklepy zawsze przyciągały przyciagają i będą przyciagać ludzi nawet z innych miast. Nawet z głupiej ciekawości ktoś pojedzie zobaczy co tam jest spodoba mu się i będzie tam jeżdził bo dojdzie do wniosku że warto jechać ponieważ w jego mieście nie ma tak dobrze zaopatrzonego sklepu. Powie znajomym i dzięki temu Suwałki będą gromadzić tłumy. Kiedy bym nie poszła do Stokrotki to zawsze jest dużo ludzi zawsze !!!! więc jestem pewna ze Suwałki rozwiną się dzieki tej galerii

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

W Suwałkach to mogą być tłumy , ale z Litwy bądź Białorusi. Ja już myślałem , że powstanie jakieś centrum kulturalne , sportowe , coś czego naprawdę można zazdrościć , ale sklepów? Spokojnie , jak już ktoś tak bardzo pragnie dużych sklepów , to i u nas niedługo będą. Śmiech mnie ogarnia np. jak w Ostrołęce są tacy co zazdroszczą nam Mc Donalda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

nie 300 sklepów tylko 100, słuchaj uchem a nie brzuchem...
Ja jestem za galerią, ale przeciw marketowi spożywczo-przemysłowemu, to tak dla przypomnienia jak by jeszcze ktoś nie wiedział...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

Jan-Serce Ty się nie wtrącaj... bo Ty za dużo mówisz a za mało myślisz

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

jak ktoś wymyśla głupoty to nie wypada się nie wtrącić... Następnym razem nie przeinaczaj faktów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

jakie głupoty jakie głupoty Jan Serce milcz jak do mnie mówisz... albo nie komentuj moich tematów

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

ale mimo tego ze jan czesto pisze glupoty i mnie denerwuje ( np lodowisko i "grzyb") to tym razem troszke cie pojechal powiedziales 300 sklepow czyli bylby to kolos w skali kraju a on to skrucil do 100 czyli 3x sie pomyliles a potem go pojechales bo nie masz argumentów?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

Hej! Ja jak Ja ! W Łomży był już jeden " Kaufland" zwany Lider Price i cóż narobiłeś sie tam zakupów? Kaufland i owszem sprzedaje towary markowe, ale po zaniżonych gramaturach w tym samym opakowaniu, nie jest łatwo dojrzec się. Nie mam nic przeciw galerii w Łomży czy też marketowi z prawdziwego zdarzenia, ale w rozsądnej lokalizacji. Chetnie tam się wybiorę, ale po chlebek na śniadanko wolę zejść do małego sklepiku obok, którego może nie być za jakiś czas, ale szczekacze mają to w czterech literkach. Jestem tylko realistką i widzę co dzieje się w handlu, nie prowadzę sklepu.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

ja zakupy robie tylko w osiedlowym ale skoro ludzie chca to niech maja, mi to ryba!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

To po co zabierasz głos, że żal Tobie suwalskiego tego dziada Kauflandu, boisz się że zlinczują Ciebie jak Janka serce?






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

mutualizm mam pytanie czy ogladales obiektyw? czy wogle wiesz o czym jest mowa? i wcale nie brakuje mi argumentow bo jestem taka osoba ktora ma zawsze cos do powiedzenia. denerwuje juz mnie ten czlowiek Jan Serce poprostu....

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

dla tych co nie wiedzą o czym mowa:
Suwałki Plaza:
powierzchnia łączna 40 000 m2
trzy kondygnacje przeznaczone na handel i rozrywkę
500 miejsc parkingowych na 2 poziomach
W Centrum znajdą się:
100 sklepów uznanych marek w pasażu handlowo-usługowym
delikatesy
4 sal kinowych Cinema City
centrum rozrywki Fantasy Park z kręgielnią, bilardami, grami komputerowymi, placem zabaw dla dzieci, kafejką internetową i dyskoteką
ogródek gastronomiczny
Do Centrum Suwałki Plaza można dojechać samochodem oraz komunikacją miejską.
przystanek autobusowy przed wejściem do Centrum, linie: 2, 2 bis, 3, 3 bis, 5 św, 6, 8, 9 bis, 10, 12, 14, 15, 15 bis, 16, 17, 20
dworzec Główny PKP, 4 minut spacerem
dworzec autobusowy PKS, 2 minuty spacerem
Najwięksi inwestorzy w Suwałkach
WKiZB WIGRY (grupa ATLAS)
MALOW
Porta KMI System
AQUAEL-BIS
FORTE S.A.
Strefa Zasięgu i oddziaływania
100 000 mieszkańców w promieniu do 15 minut dojazdu
205 000 mieszkańców w promieniu do 30 minut dojazdu
370 000 mieszkańców terytorium Polski do 60 minut dojazdu
450 000 wraz z terytorium Litwy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

http://www.plazacenters.pl/plany.php



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

a ja wczoraj na tv łomża ogladałem nasza cudowną rade miasta jak protestowała aby echoinvest nie dać pozwolenia na budowe galeri..... jak bym mógł to bym wsystkich przeciwnych z rady ustawił i rozstrzelał :) bo tak naprawde w dupie maja innych ludzi liczą się oni i ich sklepy w których i tak gówno jest i dotego jakie drogie !! u nas zawsze wszystkie inwestycje zablokują !!

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

wieceie, co? Mi sie wydaje, ze nie ma co sie ak mocno podniecac ta inwestycja w suwalkach. U nas tez sa ambitne plany :) Suwalki i okolice to niestety bardzo biedny teren, jakos ciezko mi uwierzyc aby tam cos takiego powstalo i na dodatek w tak krotkim czasie. Ktos tu wspomnial ze bedzie to dla przyjaciol ze wschodu i chyba ma duzo racji. Co do samej lomzy i naszej rady miasta... ech, zanim nie odejda od koryta te swinskie mordy ktore pilnuja swgo zloba od lat ciezko bedzie cokolwiek zmienic w tej kwesti. Jak narazie to pokazuja jak sa skorumpowani i w jak nieudolny sposob zarzadzaja miastem. Straszna porazka nie umiec sobie poradzic z glupim marketem (mysle o tym na polodniu) Banda nieudacznikow. To co tu gadac o kompleksie handlowym, chlopy juz i tak siwieja od myslenia. Moze trzeba zebrac ludzi walnac zrzutke zatrudnic kilku cwaniakow co zrobia czystke w szeregach radnych. Raz na zawsze :D

peace

...tru, tru...

Unimil sobie zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

Inwestycja w Suwałkach jest bardziej realna niż ta w Łomży, lokalizacja miasta nie jest bez znaczenia. Łomżyniak lubi obracać się w "wielkim" świecie i zakupy w W-wie są tym spełnieniem, a plastikowa reklamówka z galerii warszawskiej ma o tym świadczyć.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

"Autor: *X*X* (---.elomza.pl)
a ja wczoraj na tv łomża ogladałem nasza cudowną rade miasta jak protestowała aby echoinvest nie dać pozwolenia na budowe galeri..... jak bym mógł to bym wsystkich przeciwnych z rady ustawił i rozstrzelał :)"

Powiedz kogo winisz za to że mamy radnych idiotów? Kto głosował na pojebów. Od 10 lat ludzie głosują na tych samych sklepikarzy i co wybory dziwią się że nie pozwalają na budowę hipermarketów. Sami przecież między sobą nie wybierają stołków tylko poje*ni ludzie głosują na równie po*nych ludzi. Nie szukać winnych w radzie a rostrzelać tych co głosowali na przeciwników inwestycji i rozwoju regionu i miasta.
Może w Łomży nic nie ma ale jest bardzo dużo co możnaby zrobić. Wykorzystać położenie miasta przy zapowiadącej się dużej trasie (Via), dolina Narwii, Forty, Wieża ciśnień

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

własnie w łomzy wyborcy naporawde maja cos niepokolei w głowie :/ juz niebede przypominał jak sie władze wypieły na podstrefe!! i śledzie sie nawet z nas smieja :) teraz

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

Gilette, Ty to jesteś jednak niereformowalny. "Wogóle", "Wogle", co to W OGÓLE za słowo?

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

markac już nie masz chyba co pisać więc czepiasz się ortografi....

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

A jak pisać z kimś, kto nie potrafi się wysłowić? :) "Brak słów"... :P

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: brak słów...

markac może dajmy już temu spokój jak myślisz???

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org