poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomoc dla schroniska!!!

W tym miesiącu łomżyńskie schronisko ARKA dla psów ponownie zostało zgłoszone do konkursu internetowego sklepu www.krakvet.pl.Schronisko które wygra w danym miesiącu otrzyma pomoc finansową.Osoby chętne, które zalogowały sie i oddały swój głos w ubiegłym miesiącu prosimy znowu o głosy.Zagłosować można po zalogowaniu się na stronie :

http://www.krakvet.pl/forum/index.php

Logujemy sie na FORUM, a NIE na głownej stronie www.krakvet.pl!!!!

Swój głos można oddać bezpośrednio( po zalogowaniu!!!) na stonie:

http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=5894

lub

www.krakvet.pl/forum/sklep www.krakvet.pl/Głosowanie na schronisko - październik 2007/Schronisko dla bezdomnych psów "Arka" w Łomży


Głosowanie trwa tylko do 30 października!!!

Za oddane głosy bardzo dziękujemy!!!!

www.schronisko-lomza.yoyo.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla schroniska!!!

ja pier.. znowu <sciana>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla schroniska!!!

a ja napewno grosza nie dam , u mojego zioma , uczy się w Drzewnej to gadał , że na te schronisko przychodzili zbierać pieniadze do każdej klasy po pare razy , a ostatnio (chyba wczoraj) powiedziała , że na schronisko klas ma się złozyc minimum kazdy po 1 pln i do gospodarza , a ten do jakies tam pani , paranoja . Dajcie na luz z tym schroniskiem , wywieść te psy do Białego i ich się czepiajcie . Słyszałem , że to samo jest w innych szkołach , jak wiecie coś na ten temat , to piszcie .

___POLAK___TO___JA___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla schroniska!!!

powiedziała ta , co zbierała na te schronisko , sorka za niedopatrzenie ,

___POLAK___TO___JA___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla schroniska!!!

Nie zbiedniejesz od zlotowki albo pary groszy.. a zwierzeta tez cierpia dobrze ze przynajmniej jets miejsce ze ktos sie nimi troche zajmie. Ja nawet z checia bym pomogla opiekowac sie zwierzakami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla schroniska!!!

kiernek i 1POLAK moje niedopatrzenie ze nie napisalam zeby ludzie tacy jak wy nie komentowali tego posta. Ale pisze to teraz, bo naprawde jezeli nie chcecie pomoc to nikt wam nie kaze, a pisac zeby pisac to naprawde nie na tym poscie.A prosta sprawa nie chcesz nie dawaj.A szczegolnie ze akurat tu nie chodzi o kase wiec nie wiem po co te glupie komentarze.Ten kto chce pomoc wejdzie zaglosuje i nie szuka bezsensu sensacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla schroniska!!!

Nie chcecie dać to nie pierdolcie i się nie wpowiadajcie .
Somewhere Over The rainbow napisał ''nie zbiedniejesz od złotówki albo paru groszy...'' !!
Nik cię nie zmusza abyś głosował i dawał jakieś datki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla schroniska!!!

a ja pomoge i bede pomagac, ten post jest bardzo na miejscu
uwazam tez ze jesli ktos ma takie podejscie do zwierzat to ma gdzies i ludzi potrzebujacych pomocy
jakies 'ale' zawsze sie znajdzie
klikniecie nic nie kosztuje, rejestracja zajmuje gora 5 min a dlaczego nasze schronisko ma nie dostac tej karmy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla schroniska!!!

to wyjebać ten temat w kosmos , juz takie tematy są

___POLAK___TO___JA___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla schroniska!!!

tu jest masa glupich tematow i jakos nikt sie nimi nie przejmuje
jesli komus nie odpowiada to niech nie czyta, zawsze mozna poczytac cos co bardziej podchodzi pod gust i zainteresowanie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla schroniska!!!

Zaraz loguje się i oddaje swój głos. Pomóżmy biednym zwierzakom!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla schroniska!!!

justine: jak widzisz są osoby które się tym przejmują więc nie pisz głupot. uśpić psy a pieniądze dać głodnym dzieciom

czemu ciągle widzę że tematy o tym schronisku zakładają same dzieci?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla schroniska!!!

Wstyd w tym momencie chetnie bym ciebie uspila. :) Dla mnie jesli czlowiek nie ma sumienia dla zwierzat jak ma miec dla czlowieka skoro zwierzeta sa wiekszymi przyjaciolmi:) Ahh zalosne..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla schroniska!!!

Kiernek, to głupawy dzieciak, który chce zaistnieć w każdym temacie, nawet jak nic mądrego nie ma do powiedzenia.

Wiele razy ludzie już go opieprzali, jak pisał głupoty, nie majac zielonego pojęcia o temacie. Jego rozum pokazuje dziecinna taptka i na takim poziomie komentarze, szkoda słów, końcowa jego reakcja to wyzywanie ludzi od debili itp.

Zwierzętom trzeba pomagać, niezależnie, czy to schronisko w Łomży, czy w Krakowie. Stosunek do naszych "mniejszych braci", pokazuje wartość danego człowieka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla schroniska!!!

widzisz kiernek ludzie, którzy naprawde chca pomoc pomoga zawsze i wszedzie niezaleznie czy pomagaja ludziom starszym, dzieciakom, psiakom koniom czy nawet zabom
a to ze ktos apeluje o pomoc nie swiadczy o tym ze jest dzieciakiem i interesuje sie glupotami a wrecz przeciwnie to swiadczy o dojrzalosci i dobrym sercu
a jesli masz gadac co ci slina na jezyk przyniesie to wejdz sobie na jakiegos czata i tam plec 3 po 3
ja osobiscie mam ponad 20 lat, zawsze pomagam jak ktos potrzebuje pomocy tylko o tym sie nie mowi bo nie chodzi o przechwalanie sie kto zrobil wiecej
i nic mi nie mow o glodnych dzieciach
powiedz co ty takiego dla nich zrobiles(las)?
zgadzam sie z tym co powiedzial(a) FAKT o wartosci czlowieka



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org