Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
Pochodzi z wykształconej, ale zadłużonej żydowskiej rodziny |
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/ten-czlowiek-stoi-za-dniem-wyzwolenia-i-clami-usa-jedna-z-najbardziej/1rr4g2m?utm_source=livebar&utm_campaign=newsy_sg ...oczywiście w ekipie Trampka, która właśnie rozwala światową gosPOdarkę... W USA wygrał gwałciciel prostytutek, a w POlsce ich dostawca, czyli Alfons. Nigdy więcej wojny, syfilisu i PiSu!
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
Re: Pochodzi z wykształconej, ale zadłużonej żydowskiej rodziny |
Eva Vlaardingerbroek: UE musi zostać zlikwidowana https://x.com/StapelAndrew/status/1905373369366933831
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
Re: Pochodzi z wykształconej, ale zadłużonej żydowskiej rodziny |
Eva Vlaardingerbroek: UE musi zostać zlikwidowana. „Fakt, że w ogóle istnieje jej stanowisko jako Przewodniczącej Komisji Europejskiej, na którym może działać tak, jakby była Najwyższym Przywódcą tego Kontynentu, jakby była „Królową Europy” – jest problemem samym w sobie, ponieważ nigdy jej nie wybraliśmy, więc nie możemy jej odwołać, nie możemy się jej pozbyć za pomocą środków demokratycznych”. Eva mówi, że Ursula von der Leyen jest odpowiedzialna za: • Samobójcze szaleństwo zerowej emisji netto, które doprowadziło do załamania gospodarki europejskiej i eksmisji rolników z ich ziemi z powodu „azotu”. • Pakt migracyjny ONZ, zwany również migracją zastępującą który polega na zastępowaniu ludności europejskiej innymi narodami o niezgodnych z nimi wartościach kulturowych, co prowadzi do przemocy i destabilizacji. • Korupcja osobista – wynegocjowała umowę o wartości 35 miliardów euro za pośrednictwem wiadomości tekstowych między Pfizerem a firmą jej męża w celu wyprodukowania szczepionki firmy Pfizer – wiadomości, których nie ujawniła. • Von der Leyen wciąga Europę w III wojnę światową, mówiąc, że będzie nadal wspierać Ukrainę pieniędzmi podatników UE, „bez względu na wszystko” i planując przeznaczyć 800 miliardów euro na europejski fundusz obronny, który ostatecznie trafi na Ukrainę. • Ogłosiła przeznaczenie 4,4 miliarda euro na „transformację energetyczną” w Republice Południowej Afryki, co jest wyraźnie kolejnym korupcyjnym schematem prania pieniędzy. • Ingerowała w wybory w Rumunii. • Na koniec von der Leyen ogłosiła plan, który umożliwi UE dostęp do prywatnych oszczędności obywateli UE i wykorzystanie ich na „europejskie inwestycje”.
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
Re: Pochodzi z wykształconej, ale zadłużonej żydowskiej rodziny |
Oczywiście, że wybraliśmy POprzez demokrację POśrednią... W USA wygrał gwałciciel prostytutek, a w POlsce ich dostawca, czyli Alfons. Nigdy więcej wojny, syfilisu i PiSu!
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
Re: Pochodzi z wykształconej, ale zadłużonej żydowskiej rodziny |
Tak tak. Demokracja POśrednia polega na tym że ktokolwiek i cokolwiek zrobi to decyzję podejmują - mandaryni NWO z Niemiec z mandarynami z Francji. ... Katastrofę dla Polski spowodowała owa zgoda Kaczorów Lecha i Jarosława /na Traktat Lizboński/ który w Polsce nie był dyskutowany. Zaś Kaczor Jarosław nie pozwolił w Sejmie na debatę. Za zbytnią dociekliwość poseł Paweł Zalewski stracił stanowisko szefa Komisji Spraw Zagranicznych z ramienia PiS ... Tak Polskę załatwiła „Ferajna bezrefleksyjnych dyletantów”
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
Re: Pochodzi z wykształconej, ale zadłużonej żydowskiej rodziny |
Nikt na siłę w Unii nikogo nie trzyma, aby była zgoda Narodu w głosowaniu bezPOśrednim, czyli referendum. Szkopuł w tym, że nie przekonasz rozsądnej większości takimi dyrdymałami... W USA wygrał gwałciciel prostytutek, a w POlsce ich dostawca, czyli Alfons. Nigdy więcej wojny, syfilisu i PiSu!
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |