Nowy temat | Spis tematów | Przejdź do wątku | Szukaj | Zaloguj | Nowszy wątek | Starszy wątek |
Lewicowi ekstremiści podpalili szyby kablowe na kolei w Hamburgu |
Hamburg- Lewicowi ekstremiści dokonali ataku terrorystycznego na infrastrukturę kolejową. Udało im się znacząco naruszyć płynność transportu dalekobieżnego oraz kolei miejskich Załamał się między innymi transport między Berlinem a Hamburgiem. Ekstremiści walczą w ten sposób z kapitalizmem. Zapowiadają kolejne ataki. https://jungefreiheit.de/politik/deutschland/2023/linksextremisten-greifen-bahnstrecken-in-hamburg-an/ ![]() Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co. I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
Re: Lewicowi ekstremiści podpalili szyby kablowe na kolei w Hamburgu |
„Hamburg to kapitalistyczna metropolia. Tutaj ma siedzibę wiele sieci handlowych. Skoro chcemy obalić kapitalizm, to dlaczego nie zacząć tutaj – od infrastruktury, która go utrzymuje?” – napisali w oświadczeniu lewicowi terroryści. ![]() Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co. I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
Re: Lewicowi ekstremiści podpalili szyby kablowe na kolei w Hamburgu |
Każdy ekstremizm jest szkodliwy i często niebezpieczny, katolski szczególnie..., a od kiedy to dvPOkrata przejmuje się problemami znienawidzonych Niemiaszków..? Gdy ćpający Alfonsio wejdzie do pałacu, nie staje się królem. To pałac staje się sutenerską speluną. Nigdy więcej wojny, syfilisu i PiSu!
|
Odpowiedz na tę wiadomość
|
Wyświetlaj drzewo | Nowszy wątek | Starszy wątek |