poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Godek przed sąd za propagowanie nazizmu

nie wiem w ktorej, dalam przyklad poniewaz ktos wczesniej pisal ze woli dostawac 550? strzelam? nie masz nic madrego do powiedzenia to czepiasz sie slowek? lepiej nie komentowac niz zmieniac temat bezsensownie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godek przed sąd za propagowanie nazizmu

w tym calym jest ambaras zeby dwoje chcialo na raz,to zalezy czy cie pracodawca przyjmie ?czy zgodzisz sie na jego warunki a on na twoje,jeden bedzie za 3 zl pracowal na godzine a drugi chce 7-8 zl na godzine,to wszystko zalezy od tego,co soba reprezentujesz i czy jestes dobra w pracy i przynosisz zyski dla firmy,szefa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godek przed sąd za propagowanie nazizmu

nie opłaca się kombinować taniej wyjdzie dokupić ( można w sklepie) a najlepiej na złomach popytać ok2 do 5 zł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godek przed sąd za propagowanie nazizmu

nie zmieni sie nic bo pracodawcy moga wszystko wymusic itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godek przed sąd za propagowanie nazizmu

O to chodzi tylko jaka wersja najlepsza żeby nie było to jakiś złom. Znalazłem 3 i którą możecie mi polecić


1
http://tablica.pl/oferta/xbox-360-slim-z-kinect-ID1MN1x.html#aaff1f9241;r:18;s:

2
http://tablica.pl/oferta/xbox-360-elite-120-gb-kinect-ID2edDz.html#357e1c6dd6;r:18;s:

3
http://tablica.pl/oferta/bialy-xbox-360-plus-kinect-pad-gry-ID2huFD.html#357e1c6dd6;r:18;s:

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godek przed sąd za propagowanie nazizmu

Stadiony już będą przestarzałe i mus będzie nowe budować :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godek przed sąd za propagowanie nazizmu

Według mojej informacji jeśli klient pacjent nie chce konsultacji lekarskiej. Prześwietlenie można odebrać w zasadzie zaraz po jego wykonaniu czyli tyle ile trwa wywołanie zdjęcia i nagranie płyty zapisu obrazu z tym zdjęciem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godek przed sąd za propagowanie nazizmu

adresy i numery tel. złomów z Łomży znajdziesz w necie, doraźnie możesz skleić tym klejem do 'spawania na zimno'. Kosztuje ok 17zł za strzykawkę duskładnikową,. Sam klej bardzo wydajny i schnie 20 min na kamień. Kiedyś w Farbeksie kupowałem. Poxipol jest mocny, ale nie tak jak ten klej moim zdaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godek przed sąd za propagowanie nazizmu

Ale ja nic niezgodnego z prawem nie robie teraz, jedynie zlozylam oferte. Hurtownia - ok. Wa.wy, a na bazarku mozna handlowac, ale na dziko nie chce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godek przed sąd za propagowanie nazizmu

To już postanowione :) Ja myślę, że firma super się w Łomży będzie sprzedawać :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godek przed sąd za propagowanie nazizmu

To na czas jego nieobecności będziesz nas raczył łamaną polszczyzną..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godek przed sąd za propagowanie nazizmu

Dno i wodorosty !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godek przed sąd za propagowanie nazizmu

ja to słyszałem że tyle ulgi kazdy bedzie miał ile ma lat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godek przed sąd za propagowanie nazizmu

arie powtarzasz sie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Godek przed sąd za propagowanie nazizmu

to kto jadzie do lasu na piwo??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org