czwartek, 06 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Z okazji 25 lecia istnienia telewizji TVN, zdrowia i wytrwałości w walce z komunizmem na całym świecie, a zwłaszcza w PiSlandii.

,,Proszę podejść... pokazać jądra (uniosłem fujarkę i pokazałem najpierw jedno potem drugie xD) ... dobrze ... teraz proszę zdjąć skórkę (skórka nie stawiała oporów) ... proszę teraz (złapał mnie za jajka, niezbyt mocno) zakaszleć, ale nie na mnie (uśmiechnął się, a ja zrobiłem o co prosił, choć nie wiem po co xD)... tak ... (wstał) proszę się obrócić i pochylić (w tej chwili poczułem jego palce ... na moim kręgosłupie ) ... proszę lekko rozchylić pośladki ... dobrze (żadnego palucha nie wkładał oczywiście)". Po tym doktorek kazał się ubrać, co zrobiłem. Wyszedłem zza parawanu. Mój doktorek (bez skojarzeń) przekazał szefowi moje wyniki. Po chwili usłyszałem ,,Zdolny do czynnej służby, kategoria A". Kolegi już dawno nie było, więc musiałem ubierać buty i skarpety samotnie. Po wyjściu czekałem ok 15 minut po czym zostałem wezwany do owego tęgiego majora, który pytał się, czy planuję iść do wojska (mam inne plany- rzekłem), wręczył mi książeczkę wojskową i na tym kończy się moja przygoda z wojskiem.
Jak widać badanie jest bezstresowe, nie ma żadnego latania nago przed całą komisją, czym pewnie was straszą (mnie też bajerowali), nie ma mowy o wkładaniu palca w tyłek ani o badaniu przez kobiety oraz komentowania wielkości wiadomo czego. Zyjemy w XXI wieku i nie dajcie się nastraszyć ! Jakby ktoś chciał wiedzieć więcej to pisać na gg nr 13857840.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji 25 lecia istnienia telewizji TVN, zdrowia i wytrwałości w walce z komunizmem na całym świecie, a zwłaszcza w PiSlandii.

On pytał o kwalifikację, a nie o komisję.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji 25 lecia istnienia telewizji TVN, zdrowia i wytrwałości w walce z komunizmem na całym świecie, a zwłaszcza w PiSlandii.

Temat jakis kompletnie nie zrozumialy i mozna go zamknac. Od lat wiadomo ze diavollo rzadzi i nic tego nie zmieni a powalczyc inne pizzerie moga o miano 2 lub 3 na podium

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji 25 lecia istnienia telewizji TVN, zdrowia i wytrwałości w walce z komunizmem na całym świecie, a zwłaszcza w PiSlandii.

Tylko i wyłącznie Bosh!!! W moim Dieslu trzyma juz 10 lat i pali nawet w najwieksze mrozy!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z okazji 25 lecia istnienia telewizji TVN, zdrowia i wytrwałości w walce z komunizmem na całym świecie, a zwłaszcza w PiSlandii.

To dzięki kiblowi:):)

Miasto sie rozwija i zaczyna kwitnąć :)

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org