poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nienawiść to jego hobby...

JBB wykupił i przerabia na ubojnie. Tak że niema czego się ślinić .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nienawiść to jego hobby...

zapytaj za konarzycami u Wróblewskich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nienawiść to jego hobby...

donald w odpowiedzi na twoje wulgarne pytanie pragne odpowiedziedz iz zadając Wam Forumowicze pytanie odnośnie zmywarki i piekarnika chciałam znać Wasze zdanie.sama zaś udałam sie po łomżyńskich sklepach,gdzie padały różne opinie nawet na jeden produkt. dużo sie dowiedziałam ważnych spraw i dochodzę do wniosku że naszym sprzedawcom w niektórych sklepach wiele brakuje informacji a naszym forumowiczom tak jak ty donaldzie kultury osobistej.bo wierze w to że nie tylko mnie może przydać sie w przyszłości ten temat.nie wiele jest domów wyposażonych tak jak (domniewam)twój czyli po amerykańsku !!!!!!!!.

abelkaim

dziwny ten świat, w którym człowiekiem gardzi człowiek [nie dotyczy humanistów i racjonalistów]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nienawiść to jego hobby...

to chyba normalne,że jesli jedziemy nie zgodnie z prawem,to należy się mandat.I czym tu się dziwić?Jesli by wszycy policjanci byli tacy jak on,to byłby lepszy porządek na ulicach i mniej pijaków by jezdziło.Za nic mandatów nie dają!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nienawiść to jego hobby...

Przede wszystkim błąd popełniasz Ty. Jak dziecko ma nie płakać skoro jego matka płacze i się rozczula??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nienawiść to jego hobby...

Atom zostanie otwarty w swieta i nie bedzie to ala milano tylko porzadna wreszcie dyskoteka w tym miescie i napewno gimnazjalistki nie beda wpuszczane. POzatym pozyjemy zobaczymy czas pokaze i wszystko bedzie jasne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nienawiść to jego hobby...

to ci mi legenda "czerwona twarz od gorzaly" :))) a tak na marginesie zobaczymy teraz jaki z niego twardziel bez munduru. nie zazdroszcze tylu ukaranych kierowcow i przechodni nie ktorych tylko za to ze przejscie dla pieszych przechodzili skosem:)))) zycze milej i spokojnej emerytury;))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nienawiść to jego hobby...

607703870 , u mnie stawiali dwa lata temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nienawiść to jego hobby...

Dobre jest tam jedzenie ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nienawiść to jego hobby...

zależy kto co lubi, bo prawdziwy chinski bar to to nie jest, ale jedzenie mają bardzo dobre, polecam szczególnie kurczaka w cieście kokosowym lub w pięciu smakach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nienawiść to jego hobby...

Nie przesadzacie przypadkiem?

Piszą o nim, bo Łomża nie jest dużym miastem i praktycznie wszyscy tu się znają, a że był policjantem z bardzo długim stażem i na dodatek o niespotykanym pseudonimie, to nie ma się czemu dziwić.

Dla mnie człowiek jak każdy inny, miał robotę jaką miał i wykonywał ją bardzo sumiennie, czasami za bardzo, ale to była jego praca. Szczerze to chyba wolałbym spotkać na drodze jego niż tych wszystkich nowych, co tak bardzo chcą się wykazać i popisać przed komendantem, bo złapali kogoś za brak zapiętych pasów czy rozmowę przez telefon, podczas gdy na ulicy ścigają się małolaci.

Co do wspomnień z Panem Nagła Śmierć to nie mogę narzekać, bo równo rok temu zatrzymał mnie i mógł spokojnie dać mi mandat 850zł i 10pkt karnych a skończyło się na 100zł. Pozdrawiam i życzę spokojnej emeryturki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nienawiść to jego hobby...

Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę czas-na-odpoczynek.pl , na której znajdziecie genialny portal poświęcony tematyce hobby, sportu, relaksu i wypoczynkowi. Czy wiecie czym jest gatunek science fiction?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nienawiść to jego hobby...

Czas na odpoczynek to jest naprawdę doskonała sprawa. Warto czasem się zrelaksować przy czerwonym winie.
________________________________
https://rzetelneprace.pl/prace-dyplomowe/pielegniarstwo/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org