piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Więzienie za szydzenie z kościoła.

100 m? To masz blisko. Ja mam ponad kilometr i jeszcze drzewa po drodze. W czasie deszczu czasami w ogóle nie łapie sygnał niestety ...

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Więzienie za szydzenie z kościoła.

Uparcie temat do góry ;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Więzienie za szydzenie z kościoła.

a może Anna Grodzka??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Więzienie za szydzenie z kościoła.

Jak to się mówi? "Dobry muzyk nie gra po spelunach"...? ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Więzienie za szydzenie z kościoła.

trzaska waldek kupiski -ok
gorskie łapińscy ( ale tylko od zenka) - ok
marzena urbańska (dębniki ) - ok

swojskie jadło ( moim zdaniem podupadlo) . to nie to co kiedys. w piatek bylem. ryba smazona jakas gumowa bez smaku, ziemniaki tragedia suche szorstkie i cos czarnego w nich bylo.. i pozatym bardzo male porcje... niewiem dlaczego tak sie popsuli. kiedys bylo- ok

jest jeszcze jakis catering .. starszy gosc jezdzi chyba z synkiem. jakims mini venem chlysler chyba na BLM-ach w swieta rozwozi po domoch jedzonko w skrzyneczkach takich. tylko zapomnialem spytac kto to jest i skad. ale ogolnie dobre. moze skojazycie. ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Więzienie za szydzenie z kościoła.

jesli jest ktos chetny do wysylania swojej aplikacji zamieszczonej na 4lomza w ogloszeniach o prace to odradzam.
chodzi o prace roznoszenie ulotek ze zdjeciem.

ja dosalam od nich bardzo nieprzyjemne maile po tym jak napisalam im zeby usuneli te glupie cv ze zdjeciem z ogloszenia.

swoja droga smieszne jest ogloszenie w stylu do ulotek cv ze zdjeciem.
i potem ogloszenie jest dodawane co jakis czas bo im albo twarz sie nie podoba albo to sa ludzie do przetwarzania danych.

pracodawcom juz w glowach sie poprzewracalo skoro nawet do ulotek chca zdjecia.

mam nadzieje ze nikt sie nie zglosil do nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org