sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Temat stary, ale warto go odświeżać - powrót Łomży do Mazowsza

pisałem Ci w innym temacie posta,
"Sikorskiego 275
visa vis wjazdu na ul. Wyszynskiego na wysokości Świateł skrecasz w prawo jest tam szyld "

gościu robi naprawde dobrze, i co najważniejsze szybko mogę śmiało polecać !

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Temat stary, ale warto go odświeżać - powrót Łomży do Mazowsza

a tak na marginesie to do naszego schroniska przez 10 lat jego istnienia trafił tylko jeden pies z rodowodem.Dzięki tatuażowi możliwe było odnalezienie jego hodowcy,który był odpowiedzialny i zabrał psa.
A psów z pseudohodowli,w typie rasy dużo się przewinęło,czasami nawet kilka w jednym miesiącu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Temat stary, ale warto go odświeżać - powrót Łomży do Mazowsza

Rafal123
Rafał zgłoś sprawę do MPK powiedz którzy twoi koledzy jeżdzą na gapę, koniecznie pamiętaj o wymienieniu z Imienia i Nazwiska oraz wskazania adresu, nie zapomnij również powiedzieć którymi liniami na jakich odcinkach jeżdżą twoi koledzy !

na 100% złapią ich kontrolerzy biletów !!!


A tak na poważnie, to powiedzcie mi gdzie takie konfidenckie nasienie rosnie ?
Twoi koledzy za taki wpis powinni Ci plunąć pod nogi i nigdy nie podać ci łapy !
zasłaniać sie kolegami... nie moge co za ludzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Temat stary, ale warto go odświeżać - powrót Łomży do Mazowsza

bamato03
;-)

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Temat stary, ale warto go odświeżać - powrót Łomży do Mazowsza

jeżeli "biorę" coś pod opiekę to nie widzę inaczej.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Temat stary, ale warto go odświeżać - powrót Łomży do Mazowsza

nawet mam taką jedną w domu.owszem dbam,choć czasem mam już jej dość,ale cóż...nie jestem z tych,co to wywiozą do lasu i porzucą jak się znudzi ;-)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Diabła, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów bożych".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Temat stary, ale warto go odświeżać - powrót Łomży do Mazowsza

WITAM:)PUK PUK JEST TAM KTO?.MAM STRESUJĄCE PYTANKO:(((((.CZY JEŻELI KTOŚ SIĘ LECZYŁ PSYCHOLOGICZNIE TO MOŻE STARTOWAĆ W TYCH TESTACH PSYCHOLOGICZNYCH?CZY Z GÓRY JUŻ JESTEM STRACONA?.ODPISZCIE PROSZE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Temat stary, ale warto go odświeżać - powrót Łomży do Mazowsza

MiYu dlatego nie zarzucaj innym, że nie posiadają wiedzy na temat prawa dotyczącego kwestii zwierząt..
Po drugie - pojawia się tu magiczne słowo "DOBRA" hodowla, o której się rozpisujesz wymieniając zasady i wymagania. A jak to w życiu bywa - takich jest najmniej. Dlatego Ci pełnoprawni hodowcy, jak i pseudohodowcy za pewne dadzą podzielić się na dwie grupy, których wyjaśniać nie muszę.

MiYu i elina: jasno powiedziałam, że pewnie mam PRZESTARZAŁE informacje, bo sprawa miała miejsce stosunkowo dawno i nie będę się upierać, że nie mogło to ulec zmianie. Każda dziedzina się rozwija i to, że kiedyś podawano nieprawdziwe dziś informacje nie świadczy o kiepskich kompetencjach weterynarza. Skoro wiecie o tym WY - to na pewno oni obecnie również.

elina: w jakim celu mam poprzebywać w schronisku? Czy powiedziałam coś, co skłania Cię do zadania mi takiej nauczki? Co by to miało zmienić w naszej rozmowie? Niejednokrotnie wpłacałam (może niewielkie) pieniądze na rzecz wszelakich akcji dotyczących poszkodowanych zwierząt i Ty akurat nie musisz uczyć mnie empatii. Na wolontariat tego typu nie każdy ma czas i możliwości, a przede wszystkim jest do tego stworzony - bo ja psychicznie nie dałabym rady patrzeć na krzywdę tych zwierzaków. Przygarnęłam z rodziną dwa bezdomne psy, o czym specjalnie wspomniałam żebyś nie wywyższała się cudowną postawą, jaką reprezentujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Temat stary, ale warto go odświeżać - powrót Łomży do Mazowsza

P. J. uczyła mnie w podstawówce. Kobieta bardzo wymagająca, ale i potrafiąca wytłumaczyć \"jak chłop krowie na rowie\". Przez ponad 10 lat nie trafiłam już na nauczyciela z takim powołaniem jak ona.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org