sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co robią jeszcze na wolności ci wszyscy złodzieje i oszuści z PiS-u?

Właśnie złożyłem swoja kandydaturę, ale ktoś mi powiedział że to musi być znajomy piorunka bo inaczej to nici z pracy na tak nie szanowanym stanowisku.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robią jeszcze na wolności ci wszyscy złodzieje i oszuści z PiS-u?

Czyli kolejna osoba mnożąca psiaki dla zarobku, smutne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robią jeszcze na wolności ci wszyscy złodzieje i oszuści z PiS-u?

Sama chętnie kupiłabym suczkę i sprzedawała szczeniaki. I też będę tym strasznym pseudohodowcą? A szczeniaki będą pewnie wychudzone, chore i trzymane w kategorycznych, niehumanitarnych warunkach.. Litości. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Wiem od kogo mam psa i z czystym sumieniem mogę polecić. A koszta są zawsze - jeżeli ktoś rozsądnie dba o psa i ich maluchy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robią jeszcze na wolności ci wszyscy złodzieje i oszuści z PiS-u?

z miłą chęcią

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robią jeszcze na wolności ci wszyscy złodzieje i oszuści z PiS-u?

Co z tego ze chca otworzyc galerie,po co taki sklep w Lomzy jak w tych malych sklepach nie ma kto kupowac,ludzie kasy nie maja,ta galeria to bedzie porazka 2013 w Lomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robią jeszcze na wolności ci wszyscy złodzieje i oszuści z PiS-u?

Mam takie pytanie, czy legalna hodowla, która ma mnóstwo psów różnych ras małych, średnich i dużych i trzymane są w stodole w małych klatkach działa humanitarnie? Fakt, że w klatkach jest sprzątane, ale czy te psy nie są skazane na cierpienie psychiczne. Dożywotnio muszą żyć jak króliki w klatkach.
Nie mają bliskiego kontaktu z człowiekiem, tylko podczas sprzątania i karmienia. Ich życie nie różni się od życia psów bezdomnych w schronisku. Hodowcy pieniądze na szczeniakach zarabiają legalnie, ale też na cierpieniu zwierząt :(
Myślę, że tylko te hodowle działają humanitarnie jeśli mają 2-3 suki, i traktują je jak członków rodziny, a nie jak wyłącznie źródło pieniędzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robią jeszcze na wolności ci wszyscy złodzieje i oszuści z PiS-u?

koniec swiata? będzie, skoro mówia ze bedzie to będzie.....
do tej pory kazda proponowana data, dzień konca swiata okazał sie fiaskiem....
i w co tu wierzyć? smiechu warte :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co robią jeszcze na wolności ci wszyscy złodzieje i oszuści z PiS-u?

"jedzcie g.... -miliony much nie mogą sie mylić"

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Diabła, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów bożych".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org