sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy checesz aby jakiś gumofilc spod Przytuł mówil ci jak masz żyć.


http://4lomza.pl/index.php?wiad=29307


Coś ucichli ostatnimi czasami :):)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy checesz aby jakiś gumofilc spod Przytuł mówil ci jak masz żyć.

Ty no tez prawda : xx



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy checesz aby jakiś gumofilc spod Przytuł mówil ci jak masz żyć.

Ja rowniez polecam,jestem stała klientka i zawsze jestem zadowolona:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy checesz aby jakiś gumofilc spod Przytuł mówil ci jak masz żyć.

Twardziel.. debil jakis ojca wje*** ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy checesz aby jakiś gumofilc spod Przytuł mówil ci jak masz żyć.

Jak zapukali to yyy, o kur** i w nogi przez okno hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy checesz aby jakiś gumofilc spod Przytuł mówil ci jak masz żyć.

Zlot kosiarek...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy checesz aby jakiś gumofilc spod Przytuł mówil ci jak masz żyć.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy checesz aby jakiś gumofilc spod Przytuł mówil ci jak masz żyć.

I ogolnie sie zastanowcie : xx

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy checesz aby jakiś gumofilc spod Przytuł mówil ci jak masz żyć.

Quatro i Amnezja, to ja już wiem o co wojna, wszyscy jesteście siebie warci i jeszcze wam słoma z butów wystaje, ale dobrze lejcie się po pyskach :D hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy checesz aby jakiś gumofilc spod Przytuł mówil ci jak masz żyć.

a pozatym kto na full okno otwiera jak mamy lato zjeban* i zimno jest?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy checesz aby jakiś gumofilc spod Przytuł mówil ci jak masz żyć.

Dziękuję Wam za poparcie, myślałam, że już matkom nie zależy na zdrowiu własnych dzieci. Wczoraj koleżanka, z naszego ruchu antyszczepionkowego opowiedziała mi historię o jej znajomej, którą ona uświadomiła. Ta zaczekała do dwóch lat z dzieckiem ze szczepieniami, ale nie wiedzieć dlaczego zdecydowała sie na najgorszą w skutkach szczepionkę - MMR, dziecko obecnie choruje na autyzm, ta matka jest z Łomży. Można łatwo powiedzieć wszyscy szczepią i nic się nie dzieje. Czy te matki chorych po szczepieniu dzieci wychodzą na ulicę i się chwalą, że mają np. dziecko z autyzmem czy, że dziecko moczy się w nocy? - Raczej nie. Szczepienia chronią na kilka lat przed chorobą i potem w dorosłości choruje się na świnkę, której skutki są fatalne dla mężczyzn. Koleżanka weterynarka stwierdziła, że zwierzęta szczepione są o wiele mniejszymi dawkami niż dzieci i sama też nie szczepi, również z Łomży. A starszi datą lekarze na prywatnych wizytach w Łomży mówią nie szczepcie to jest bardzo szkodliwe. Każde nowonarodzone dziecko to gwarantowany klient dla firm produkujących szczepionki, czyż można znaleźć lepszy biznes, gdzie wszyscy w Polsce kupią od Ciebie towar. W Niemczech nie szczepi się na gruźlicę, przecież to niedaleko od nas, a dlaczego tam nie szczepią, bo zachorowalność na tą chorobe jest niewysoka, bo nasze gruźlice są poszczepienne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy checesz aby jakiś gumofilc spod Przytuł mówil ci jak masz żyć.

Nie ma pewności, czy po drugim roku nie zaszkodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy checesz aby jakiś gumofilc spod Przytuł mówil ci jak masz żyć.

a nie lepiej, zebrać paru koleszków, wziąć piłkę i pograć sobie na boisku ? Bo jak czasami patrze jacy otyli jeżdżą na tych pierdziawkach, to aż mnie przeraża. Trochę ruchu a nie rozwozić swoje tyłki na tych kosiarkach :P!!!



pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy checesz aby jakiś gumofilc spod Przytuł mówil ci jak masz żyć.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy checesz aby jakiś gumofilc spod Przytuł mówil ci jak masz żyć.

Porównaj ceny, napisałam, że niewiele się różną. Układałam podjazd w tym roku i odrobinę orientacji mam co do cen. Być może się coś zmieniło od kilku tygodni.
Swoją drogą jakość co do Mackiewicza też pozostawia wiele od życzenia. Osobiście nie wiem, ale mój wykonawca wiele powiedział na ten temat. Także co kto woli, wybór jest naprawdę duży :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org