sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uprasza się wszystkich ludzi dobrej woli o dobrowolne składki na budowę Mauzoleum dla Lenina z Żoliborza

Szukam pewnej dziewczyny, z którą dziś około 13-13:20 się minąłem. Nie miałem ani sposobności ani tym bardziej czasu, aby porozmawiać. Była to piękna rudowłosa istota, ubrana w niebieską bluzę i "poszarpane" jeansy. Za mało szczegółów wiem, ale jak wspomniałem wyżej bardzo się spieszyłem byłem spóźniony. Przyszła z koleżankami do stokrotki, koleżanki poszły do sklepu a Ona została przy wejściu czekała na nie ja akurat wychodziłem .Jesli ktoś mógłby pomóc w jakikolwiek sposób byłbym bardzo wdzięczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprasza się wszystkich ludzi dobrej woli o dobrowolne składki na budowę Mauzoleum dla Lenina z Żoliborza

Kurczę, wiek coś około 20 lat. Na pewno miała foliową torebkę z jakimiś "japonkami" czy coś takiego w środku ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprasza się wszystkich ludzi dobrej woli o dobrowolne składki na budowę Mauzoleum dla Lenina z Żoliborza

Jadę 10.06.2012r. z Łomży do Gdańska mogę zabrać ze sobą 1-3 osoby. Informacje pod numerem 728542689

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprasza się wszystkich ludzi dobrej woli o dobrowolne składki na budowę Mauzoleum dla Lenina z Żoliborza

Dawaj do mnie,kupimy cement i upierdziele ci porządny beton,będzie lepszy od tego dziadowskiego gipsu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprasza się wszystkich ludzi dobrej woli o dobrowolne składki na budowę Mauzoleum dla Lenina z Żoliborza

Chłopy zmieńcie płeć (na niby,na chwilę) i zagarniecie takie gorące lesbijeczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprasza się wszystkich ludzi dobrej woli o dobrowolne składki na budowę Mauzoleum dla Lenina z Żoliborza

Opis pasuje do mojego auta no ale ja nie trącam więc to nie o mnie chodzi.
Monitoringu tam nie ma,dowiadywałem się bo na tym samym parkingu jakiś pies olał mi alumfelge więc chciałem go dopaść ale bez nagrania nie wiedziałem nawet jakiej maści i postury był.Upaskudził i spierdzielił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprasza się wszystkich ludzi dobrej woli o dobrowolne składki na budowę Mauzoleum dla Lenina z Żoliborza

Drodzy kierowcy,
znak drogowy przedstawiający białe koło z czerwonym obwodem nie oznacza, że można jechać
http://www.szkolnictwo.pl/rysunki_lekcje/972/9750
tylko ZAKAZ JAZDY W OBU KIERUNKACH!!!!!!
natomiast znak w kształcie litery T, nie oznacza Tak można jechać tylko
ŚLEPĄ ULICĘ
http://mbork.pl/download/%C5%9Blepa-ulica.png

Reasumując, jeżeli jeszcze raz na zamkniętym odcinku wyszyńskiego-sikorskiego zobaczę jadący tamtędy samochód to będę robić zdjęcia tablicom rejestracyjnym i przekaże je Policji,
Ten odcinek jest TYLKO DLA OSÓB Dojeżdżających DO POSESJI A NIE DLA NIEDOUCZONYCH KRETYNÓW.



Pozdrowienia dla idioty na BLMach (zielona astra f), który wyjechał na czołówkę, naucz się znaków a nie kupuj prawka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprasza się wszystkich ludzi dobrej woli o dobrowolne składki na budowę Mauzoleum dla Lenina z Żoliborza

zalezy co chcesz wystawic i za ile. teoretycznie to jest bardzo proste. moje paczki , ktore kosztuja mniej wiecej 750 zl - za wystawienie place 56-60 zl. korzystam z gotowych szablonów, które na prawdę są wystarczające.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprasza się wszystkich ludzi dobrej woli o dobrowolne składki na budowę Mauzoleum dla Lenina z Żoliborza

Co nie ktorzy przychodza sie tu chyba dowartosciowac...smutne.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprasza się wszystkich ludzi dobrej woli o dobrowolne składki na budowę Mauzoleum dla Lenina z Żoliborza

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprasza się wszystkich ludzi dobrej woli o dobrowolne składki na budowę Mauzoleum dla Lenina z Żoliborza

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprasza się wszystkich ludzi dobrej woli o dobrowolne składki na budowę Mauzoleum dla Lenina z Żoliborza

dziekuje za podpowiedzi , Teraz juz wiem ze to tz szablon na allegro. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprasza się wszystkich ludzi dobrej woli o dobrowolne składki na budowę Mauzoleum dla Lenina z Żoliborza

Zgubił ktoś???

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprasza się wszystkich ludzi dobrej woli o dobrowolne składki na budowę Mauzoleum dla Lenina z Żoliborza

ANGEL a kto ci kaze wysylac tam swoje dziecko

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprasza się wszystkich ludzi dobrej woli o dobrowolne składki na budowę Mauzoleum dla Lenina z Żoliborza

A co z paleniem też rzuciłeś?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org