czwartek, 06 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internauci apelują do radnych Sejmiku o przyjęcie uchwały „chroniącej przed deprawacją”

No i widzisz zezowaty jak ładnie poprosiłem to i udało się tobie :):)
Sam powiedz czy to takie trudne było??
Co prawda zajęło ci to sporo czasu ale jednak sie udało :):)
Brawo zezowaty zrobiłes ogromny krok do przodu i oby tak dalej :):)
Teraz to już poleci jak z górki :):):)

Jedziesz dalej nasza panno młoda:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci apelują do radnych Sejmiku o przyjęcie uchwały „chroniącej przed deprawacją”

dokładnie, z tego co wiem ma być naprawdę elegancko, zwłaszcza, że właściciele nie są nam obcy ;) ale to już wkrótce :) w końcu będzie można się gdzieś znowu normalnie pobawić

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci apelują do radnych Sejmiku o przyjęcie uchwały „chroniącej przed deprawacją”

maruda, jesteś żałosny , nic do ciebie nie dociera ,
pomarzyć dobra rzecz , pisałem , że mnie to NIE INTERESUJE , już nic a nic nie kumasz ?

trudno ci to ogarnąć i zrozumieć ?

wysil resztki swoich zwojów mózgowych !
mam nadzieję , że jeszcze coś tam w tym twoim pustym baniaku zostało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci apelują do radnych Sejmiku o przyjęcie uchwały „chroniącej przed deprawacją”

zezowaty:):)
Dlaczego tak się denerwójesz??
Wszak obiecałeś Andemu prawo pierwszej nocy :):):) jako panna młoda:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci apelują do radnych Sejmiku o przyjęcie uchwały „chroniącej przed deprawacją”

u * miało być ale to z tego podniecenia na twoje amory zezowaty:):):)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci apelują do radnych Sejmiku o przyjęcie uchwały „chroniącej przed deprawacją”

zezowaty
O jakiej kompromitacji mówisz???

Założyłem temat po to żeby żonę znaleźć i znalazłem :):)

Tej która znalazłem nie przeraził mój opis tak jak ciebie :):):):)

I nie mów mi o kompromitacji bo gorzej jak ty to w histori tego forum nie skompromitował się nikt :):):):)

Zwiałeś z forum jak kundel z podkulonym ogonem skawełcząc głośno wielkimi literami przeprosiny :):)
TO BYŁA KOMPROMITACJA !!!!!! Nie miałes tumanie nawet na tyle godności żeby spotkać sie spotkac sie z człowiekim i przeprosić za pomyłkę .


I ty do mnie piszesz o kompromitacji ???

Nie masz za grosz honoru !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


a mój temat ?
Jak jeden z wielu załozonych :):):)

To tyle z mojej storny do ciebie bo widzę że delikatne słowa nie wchodzą w pustą makówke :)

JESTEŚ ZEZOWATY HAŃBĄ TEGO FORUM I NIKT JUZ NIE ZWRACA NA CIEBIE UWAGI :):)
NIE UDA CI SIE ZAISTNIEĆ PONOWNIE NIESTETY :):):):):)


***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci apelują do radnych Sejmiku o przyjęcie uchwały „chroniącej przed deprawacją”

Jedziemyyy :) ode mnie dzisiaj juz ponad 150 głosów !! :)
Mamy już około 500 a jest dopiero 12 :)

Gonimy pierwszą 100 !!

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci apelują do radnych Sejmiku o przyjęcie uchwały „chroniącej przed deprawacją”


JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ? marudo


Ostatni raz ci tu BARANIE odpiszę :
TAK , pomyliłem się i przeprosiłem , NIKT tu nie skamlał , czy też przepraszał " dziesiątki " razy , jedno krótkie słowo PRZEPRASZAM należało się , bo ktoś mógł poczuć się urażony , miałem przynajmniej tą świadomość i odwagę to powiedzieć , każdy ma prawo do błędu , ale trzeba też umieć się do niego przyznać .

Ja popełniłem błąd RAZ , a ty dziaduniu , podstarzały smerfie OŚMIESZASZ się i KOMPROMITUJESZ bezustannie ...


marudo , JAKIM DEBILEM TRZEBA BYĆ , ABY ZAKŁADAĆ TAKI TEMAT ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci apelują do radnych Sejmiku o przyjęcie uchwały „chroniącej przed deprawacją”

widac ze cos konkretnego sie kroi. Chlopaki jada z nowa elewcja w srodku tez totalna zmiana sie szykuje. Powinien byc jeszcze ogrodek piwny hehe


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci apelują do radnych Sejmiku o przyjęcie uchwały „chroniącej przed deprawacją”

tereska25
co ty za sarmazony klepiesz???
czasami psy uciekaja i to nie znaczy ze jest im zle. moja suczka uciekala jak miala cieczke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci apelują do radnych Sejmiku o przyjęcie uchwały „chroniącej przed deprawacją”

Jarku...

o co tu chodzi o PRYWATYZACJĘ, czy o MODERNIZACJĘ?

Jeśli chodzi o prywatyzację, to mówię NIE!!! Nie można prywatyzować komunalnego monopolisty! Będzie to możliwe po zaistnieniu konkurenta.

Inny problem, to modernizacja, która jest procesem permanentnym. I jest to obowiązek Zarządu MPEC i Właściciela.

I na koniec kwestia ŚRODKÓW NA MODERNIZACJĘ (wiążącą się, jak się domyślam, z fatalnym dla Polski obecnym PAKIETEM KLIMATYCZNO-ENERGETYCZNYM). Jakie są stanowiska Zarządu MPEC i Właściciela?

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci apelują do radnych Sejmiku o przyjęcie uchwały „chroniącej przed deprawacją”

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=15162 znalazłem to gdzieś w google i tak sobie myślę czy ten projekt został wdrożony? Wiecie coś na ten temat?
Druga sprawa, to mapka zamieszczona w artykule:
http://www.4lomza.pl/foto/2008/05/080509063808.jpg
z której to wynika że najważniejszymi atrakcjami Ziemi Łomżyńskiej są obiekty religijne i sakralne... ehh w ten sposób na pewno nie przyciągniemy turystów, jakoś zapomniano o Skansenie, Fortach, Muzeum Przyrody oraz dziesiątkach innych ciekawych miejsc które można pokazać turystom, pomijając to że Łomża i region nie jest typowym turystycznym eldorado.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci apelują do radnych Sejmiku o przyjęcie uchwały „chroniącej przed deprawacją”

voodoo, a kto pisał o wzroście bezrobocia jak otworzą się galerie? odpowiadasz na argument który nigdy nie padł. Ja jestem zdania że w zatrudnieniu nic się nie zmieni po otwarciu galerii, ludzie nagle nie będą kupować więcej aby wyżywić wszystkich, gdzieś dojdzie do redukcji punktów handlowych, tego jestem pewien.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci apelują do radnych Sejmiku o przyjęcie uchwały „chroniącej przed deprawacją”

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internauci apelują do radnych Sejmiku o przyjęcie uchwały „chroniącej przed deprawacją”

Ja mam możliwość załatwienia pracy dla kobiet ale za Warszawą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org