czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak myślicie?????????????

dno...koniec tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak myślicie?????????????

zezowate dobrze że wszyscy są poza zasięgiem twojej wiatrówki :)))) pewnie byś jej użył tato psychopato:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak myślicie?????????????


o i narzeczona marudy - andzia C się odezwała ,

a ty pieszczoszku to na sto procent TRANS , pamiętasz jak pisałaś tu pod nickiem : miriamjan !!!


miriamjan i andzia c , to jedna i ta sama osoba !


CXRSa1 = Andy C ,

andzia C , 48 letni prawiczku z podkolneńskiej wsi , idioto nie ośmieszaj się , pod iloma jeszcze nickami będziesz pisał tu na forum ? frustracie !

Jak zwykle w każdym temacie , nie masz nic do powiedzenia , albo wklejasz wklejki z netu , albo piszesz bzdury bez składu i ładu .



Jakim DEBILEM trzeba być , aby zakładać takie tematy i wypisywać takie bzdury ?

.... andzia C ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak myślicie?????????????

angel123 rozumiem :) .Ja 8 lat temu też straciłam psa,którego miałam 13 lat.Bardzo płakałam,przezywałam.Do dziś jest to rana,bo czuję się też winna.Odeszła po ciężkiej chorobie,żałowałam,że nie zauważyłam wcześniej,że coś nie tak.Obiecałam sobie,że nie wezmę żadnego psa,bo znów nie chcę tego przeżywać.A trzy lata temu brat przyniósł mi znalezionego szczeniaka.Właściwie w stanie agonalnym.Odratowałam go i jest ze mną do dziś.A w lutym adoptowałam sunię ze schroniska.Ta sunia przypomina tą,która odeszła.W moim przypadku nowy pies nie zagłuszył żalu po poprzednim psie.Ale daje mi wiele radości,lubimy razem spędzać czas,dzieci towarzyszą mi w spacerach.Te moje psy też kiedyś odejdą,na pewno również będę płakać,bo każdy jest wspaniały.Jednak czas spędzony razem jest bezcenny.Gdybym ich nie wzięła jeden by nie żył,a sunia nie wiadomo jak długo byłaby jeszcze niczyja.Adoptując psa dajesz szczęście jemu.Teraz siedzi czekając za kratami,głaskany od czasu do czasu.Ma budę,jedzenie,ale brak mu własnego człowieka,który weźmie go na spacer,przytuli.Sprawi,że poczuje się czyjś.A Ty nawet jak kiedyś odejdzie możesz mieć satysfakcję,że dałaś komuś radość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak myślicie?????????????

kolega sobie zarty robi, chcial napisac 100.0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak myślicie?????????????

jeśli kogoś ten temat nie interesuje proszę nie wchodzić na ten temat forum



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak myślicie?????????????

zezowate jesteś łasy na komplementy :)) Tylu komplementów nikt nie otrzymuje dzień dnia:))

Ty nie wyszukuj postów innych ich nie cytuj próbujesz wylesić ze swego szamba i tak się to tobie nie udaje i próbujesz wciągnąć innych.



Tobie tu nikt 4 liter nie podetrze nie zlituje się nad tobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak myślicie?????????????

!Masakra.
I co mi z twojego chomika jak masz wszystko zabezpieczone hasłem :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org